Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pavasarim mostoties, arvien vairāk piedomājam pie sava vizuālā izskata. Šajā sievišķības mēnesī LĪGAVĀM sagatavoja padomus, kā izveidot skaistu frizūru, izmantojot matu taisnotāju. Tas ir lielisks veids, kā ar vienu ierīci radīt dažādus matu sakārtojumus.

Izvēlies vislabāko matu taisnotāju

Nav noslēpums, ka matu taisnošana var bojāt matus un to struktūru. Karstums tos var padarīt trauslus un spurainus, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties saudzīgu un kvalitatīvu matu taisnotāju. Mūsu izvēle ir SenseIQ matu taisnotājs no Philips. Tā īpašā tehnoloģija nelīdzinās nevienai: digitālais infrasarkanais sensors skenē katras matu šķipsnas temperatūru un novērš matu pārkaršanu. Tas pasargā matus no izžūšanas, un, pateicoties SenseIQ tehnoloģijai, tavi mati saglabās līdz pat 70% dabiskā mitruma.

Interesanti, ka šis taisnotājs pielāgo temperatūru līdz pat 30 reizēm sekundē, kas nozīmē izcilu aizsardzību matu veidošanas laikā.

philips matu taisnotājs

Aizsargā matus pret karstumu

Pirms matu ieveidošanas, pārliecinies, ka mati nav mitri. Iesmidzini tajos līdzekli, kas aizsargās matus pret karstuma ietekmi. Atceries – jo kvalitatīvāku matu taisnotāju izvēlēsies, jo ilgāk saglabāsi matu veselību. Tie būs spīdīgi, un jebkura frizūra izskatīsies satriecoši.

philips matu taisnotājs

Perfekti gludi mati

Lai izveidotu perfekti gludus un taisnus matus, sadali tos divās daļās – augšējā un apakšējā. Sāc matu taisnošanu no apakšējās daļas, virzot taisnotāju no saknēm uz leju. Philips SenseIQ taisnotājs ne tikai kontrolē temperatūru, bet arī taisnošanas procesā izmanto tetra jonu sistēmu. Četras strūklas, kas atrodas matu taisnotāja abās malās, rada miljoniem jonizētu daļiņu. Joni novērš statisko elektrizēšanos, mazina matu spurošanos un piešķir matiem spīdumu. Ja matus taisno ikdienā, saudzīga taisnošana ir īpaši svarīga.

philips matu taisnotājs

Maigie viļņi

Skaistus un vienmērīgi viļņainus matus panāksi, ja virzot fēnu lejup pa matu šķipsnu, mainīsi tā virzienu uz pretējo, veidojot tādu kā zigzag kustību. Centies matus sadalīt vienāda lieluma šķipsnās, lai panāktu perfektus viļņus, kā aktrisēm uz sarkanā paklāja. Nofiksē ar matu laku. Savukārt, ja vēlies dabiskāka izskata sakārtojumu, maini šķipsnu biezumu, beigās tos nedaudz sabužini un iepūt fiksējošo līdzekli. Šādi panāksi tā sauktos pludmales viļņus.

philips matu taisnotājs

Atsperīgās lokas

Skaistas un vijīgas matu lokas iegūsi, ja virzot taisnotāju lejup pa matu šķipsnu, ielocīsi matus vienā virzienā. Taisnotājam slīdot lejup pa šķipsnu, saglabā izveidoto šķipsnas leņķi. Pēc tam izķemmē matus ar pirkstiem, padarot sakārtojumu dabiskāku. Ja vēlies modernāku izskatu, matu šķipsnas ap seju ieliec virzienā prom no sejas, savukārt, ja vēlies retro pieskārienu – tieši pretēji.

philips matu taisnotājs

Frizūra steidzīgajām

Skaistus, nedaudz nevīžīgus viļņus iespējams ieveidot, savirpinot matu šķipsnu visā tās garumā un virzot taisnotāju pa to no saknēm uz leju. Process ir tāds pats, kā taisnojot, tikai svarīgi noturēt šķipsnu savirpinātu un nepalaist to vaļā. Rezultātā iegūsi nevienādus maigus matu viļņus.

philips matu taisnotājs

Izcel detaļas

Profesionāls matu taisnotājs būs noderīgs arī nelielu korekciju veikšanai. Ar to iespējams nogludināt nepaklausīgas matu šķipsnas, kontrolēt matus ap seju, ielocīt matu galus vai ieveidot kādu frizūras daļu. Philips SenseIQ matu taisnotājs lieliski tiks galā ar jebkuru uzdevumu. Tam ir 4 dažādi taisnošanas režīmi, no kuriem 3 automātiski pielāgojas dažādu matu tipiem, pasargājot matus no bojājumiem un ļaujot sasniegt vislabāko rezultātu.

philips matu taisnotājs

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE


Lasi arī: 5 SOĻI KĀ ŽĀVĒT MATUS MĀJĀS KĀ SALONĀ. SADARBĪBĀ AR PHILIPS LATVIJA

Citi Raksti