Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu video - pakalpojums, ko izvēlas ne katrs pāris, bet tie, kam kāzu video ir - jūtas gandarīti un augstu vērtē šo izvēli. Tā ir iespēja saglabāt emocijas, atmiņas un no jauna tvert brīžus, kuri, iespējams, kāzu satraukumā un emociju virpulī palaisti garām. Anda Upmale / RIVERSIDE FILMS dalās ar praktiskiem padomiem pāriem.

Kāzu video

Anda: “šogad, tāpat arī 2021. gadā, pāri atgriežas pie kāzu video klasikas - dokumentālajām filmām. Kāzu highlight jeb spilgtāko dienas momentu filma diemžēl nespēj atspoguļot visu skaisto dienu.” Highlight filmas garumā līdz 10 minūtēm būs joprojām aktuālas arī nākamgad - mazām dažu stundu vai elopement* stila kāzām, kā arī lielākām, lai pēcāk varētu padalīties ar ģimeni un draugiem ar savu kāzu stāstu.

kāzu video un kāzu filma dokumentālā riverside filma anda upmale
Foto LIENE PĒTERSONE

Kāzu filma

Dokumentālās filmas ļauj atgriezties svētku dienas notikumos, sajūtās un piedzīvot no jauna gan skaistos, gan kuriozos mirkļus. Tā ir iespēja vēlreiz noklausīties savu tuvo un mīļo cilvēku uzrunas - visdrīzāk daudz kas tika palaists garām. Dokumentālo kāzu filmu parasti veido 30-90 minūšu garu. Tā kā videogrāfu komandai jābūt vismaz divu cilvēku sastāvā, jādomā par kvalitatīvu audio ierakstu, montāžas ilgums ir krietni laikietilpīgāks, tā ir lielāka investīcija, bet - tā vērta. “Dokumentālā filma ilgtermiņā būs jūsu ģimenei ļoti vērtīga - kārtīgs mantojums, ko nodot nākamajām paaudzēm ar vēstījumu - kā bija tolaik.”

kāzu video un kāzu filma dokumentālā riverside filma anda upmale
Foto: ANDA UPMALE

Ieteikumi izvēloties videogrāfu:

  • Ja esat izlēmuši, ka video nav jūsu prioritāte, kārtīgi to apdomājiet, jo bieži vien pāri nožēlo, ka to tomēr nav izvēlējušies. Video un fotogrāfijas būs vienīgais, kas ļaus vēlreiz un vēlreiz atgriezties atmiņās šajā dienā.
  • Neatstājet video izvēli uz pēdējo brīdi! 2021.gada sezona īpaši agri tiek rezervēta, jo daļa 2020.gada kāzu tikušas pārceltas.
  • Ņemiet vērā, ka videogrāfa pakalpojumi ir tikpat vai pat dārgāki par fotogrāfa pakalpojumiem, komandas lieluma, tehnisko prasmju un laikietilpīgā pēcapstrādes procesa dēļ. Tas ir finansiāls ieguldījums, kas nākotnē būs ļoti vērtīgs.
Foto: AIGA RĒDMANE
  • Iepazīstaties ar vairākiem kāzu videogrāfu piedāvājumiem online vai palūdziet ieteikumus no pāriem, kuri ir nesen precējušies. Aplūkojiet portfolio - vai patīk konkrētā videogrāfa darbības stils un sazinieties ar sev tīkamāko.
  • Pārliecinieties, ka izvēlētā fotogrāfa un videogrāfa darbības stili un gaume sakrīt.
kāzu video un kāzu filma dokumentālā riverside filma anda upmale
Foto MIKS šĒLS

Jo labs rezultāts slēpjas lieliskā komandā

  • Atceraties, ka profesionāls videogrāfs un komanda kāzās darbojas dokumentāli, ķer visus īpašos, mazos un kuriozos mirkļus, tāpēc komanda, kas neiejaucas dienas notikumos ir svarīgs faktors!
  • Sakiet solījumus viens otram, jo tas kāzu filmu padarīs intīmāku un īpašāku jums pašiem.
  • Izvēlaties dokumentālās filmas, kuras ilgtermiņā būs vērtīgs mantojums!
kāzu video un kāzu filma dokumentālā riverside filma anda upmale
Foto LIENE PĒTERSONE


 


 

*elopement kāzas - aizbēgšana no lielu kāzu organizēšanas un laika veltīšana sev; mazas, intīmas kāzas

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: ANDA UPMALE, MIKS šĒLS, AIGA RĒDMANE, LIENE PĒTERSONE


Citi Raksti