Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU ORGANIZATORE: NEVAJAG TIK ĻOTI IETEKMĒTIES NO KĀZU TENDENCĒM!

KĀZU ORGANIZATORE: NEVAJAG TIK ĻOTI IETEKMĒTIES NO KĀZU TENDENCĒM!

Decembris ir laiks, kad ne tikai gatavojamies gada skaistākajiem un ģimeniskākajiem svētkiem, bet arī atskatāmies uz gada laikā piedzīvoto. Gan katrs individuāli, gan visi kopā. Arī kāzu nozarē strādājošiem šis bijis patiesi aizraujošs un interesants gads, tādēļ līdz pat gada beigām LĪGAVĀM.LV dalīsies TOP kāzu ekspertu viedokļos par šo gadu un cerībām par gaidāmo.

Kāzu rīkotāja Alise Kolosova / Boutique Event Planning atzīst, ka, domājot par šī gada kāzu sezonu, smaida. Viņa stāsta, ka šogad piedzīvotas gan ziemas kāzas ar ceremoniju ārā pils dārzā, gan košas, ziediem pārbagātas svinības pludmalē, gan maigi klusināta programma, kur aktivitātes pielāgotas pāra abām mazajām atvasītēm, gan intīma ceremonija uz klāja Vidusjūrā.

“Noteikti priecāšos šo attieksmi pret “personiskumu” saglabāt arī jaunajā sezonā, jo katra pāra stāsts ir īpašs.

Kāzas nav tikai ballīte ar labu ēdienu un skaistu noformējumu. Tās ir arī divu drosmīgu un mīlošu cilvēku apņemšanās saistīt savu nākotni kopā, atbalstot un iedvesmojot pieņemt otra vērtības. Kā gan šeit varētu iztikt ar vienotu formulu svinību radīšanā?” retoriski jautā Alise.

Kāzu rīkotāja nākamās sezonas līgavām iesaka neietekmēties tik ļoti no kāzu tendencēm.

“Sāciet ar klusu pasapņošanu par to, KĀ tieši jūs vēlaties šo tik svarīgo dienu pavadīt, ar kādām sajūtām pamosties kāzu rītā, saprotiet, kas jums ir svarīgi, lai justos viegli, patiesi un radītu skaistas atmiņas. Ar visu pārējo jums palīdzēs visums, tuvinieki, kāzu organizators.”

“Lai dzirkstoša visiem LĪGAVĀM lasītājiem gada izskaņa un skaistiem notikumiem bagāts nākamais gads,” novēl Alise.

Skati Alise Kolosova / Boutique Event Planning  profilu šeit: ALISE KOLOSOVA / BOUTIQUE EVENT PLANNING

Citi Raksti