Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĻUVIS ZINĀMS PĀRIS, KURŠ SAŅEMS DĀVANĀ KĀZAS!

KĻUVIS ZINĀMS PĀRIS, KURŠ SAŅEMS DĀVANĀ KĀZAS!

Kad pirms vairāk kā mēneša portālā Līgavām.lv tika izsludināta pieteikšanās projektam “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņi nomodā”, neviens nebija gaidījis, ka tiks saņemti 136 pieteikumi, pie tam tādi, kas liks gan smieties, gan aiz aizkustinājuma raudāt. Organizatori zināja, ko meklē – pāri ar pavasari sirdī un maģisku mīlestības stāstu. Tādu pāri, kas dzīvi svin koši, nebaidās no neparastā un savas sapņu kāzas iedomājas spilgtas – gan emocijās, gan krāsās. Un tieši tādu pāri ir izdevies arī atrast!

Laimīgais pāris tika paziņots portāla mūsdienīgām līgavām Līgavām.lv atklāšanas pasākumā 28.aprīlī.

Projekta “Kāzas dāvanā” organizatori atzīst, ka mīlestība ir maģiska lieta, tā nepakļaujas ne noteikumiem, ne nolikumiem. Ja to varētu ielikt rāmjos, tad lēmums par pāri, kuram dāvināt šo īpašo dāvanu, būtu daudz vienkāršāks. Pēc sarunām ar pieciem pāriem organizatori pārliecinājās, ka ikviens no viņiem būtu pelnījis saņemt tādu dāvanu – katrs no pieciem pāriem apbūra ar savām personībām, dalījās ar ļoti īpašiem mirkļiem no savas dzīves – gan skumjākiem, gan jautrākiem, gan trakiem piedzīvojumiem. Izvēlēties vienu nebija iespējams, tādēļ organizatori izlēma nepieņemt lēmumu par vienu konkrētu pāri, bet atstāt to augstāko spēku varā un izlozēt.

Veiksme šoreiz bija divu jaunu cilvēku pusē un par laimīgo pāri, kas jau 30. maijā teiks maģisko JĀ! Ir kļuvuši Līga un Arnis.

Līga un Arnis ir pāris, kas nebaidās no piedzīvojumiem un pasaules iepazīšanas. Kopā viņi ir piedzīvojuši gan zemestrīces, gan taifūnus (vārda tiešā un pārnestā nozīmē) un pārliecinājušies, ka ir radīti viens otram. Lai gan Līga un Arnis ir kopā nedaudz vairāk kā trīs gadus, viņi paši atzīst, ka sajūtas ir vismaz mūža, ja ne mūžības līmenī. “No kopā pavadītā laika vairāk kā pusi esam pavadījuši divatā ceļojot, caur lieliskām un ne tik lieliskām dienām esam viens otru labāk iepazinuši, esam lielākais atbalsts viens otram, mīlam viens otru, viens par otru vairāk un ar katru dienu vēl vairāk un stiprāk,” tā par savu mīlestību saka pats pāris.

Līga un Arni šajā dzīvē satikās vairākas reizes, vienmēr izjuta simpātijas viens pret otru, bet pagāja vairāki gadi līdz viņi SATIKĀS pa īstam. Un tad, kad tas notika, viņi kļuva nešķirami. Pēc kopā pavadītiem tikai septiņiem mēnešiem,  Arnim tika piedāvāts doties komandējumā uz Cebu pilsētu Filipīnās. Neko nezinot par šo eksotisko valsti, abi pieņēma lēmumu un pēc pāris nedēļām Arnis jau kravāja čemodānus, lai nākamais mēnesis tiktu pavadīts šķirti 9,626 kilometru attālumā, bet jau pēc mēneša abi satiktos otrā pasaules galā.

“Atkalsatikšanās prieks bija neizmērojams un šķita kā sapnis. Tomēr sapnim sekoja diezgan pamatīga saskaršanās ar realitāti, bijām otrā pasaules malā, pavisam citā vidē, kur viss bija citādāk nekā pierasts, sākot ar ēdienu un beidzot ar elementāru pārvietošanos, lielas raizes sagādāja arī veselības problēmas. Man pirmais pusgads bija grūts un esmu pateicīga Arnim, ka viņš visu laiku bija man blakus un atbalstīja, neskatoties uz to, ka arī pašam nebija nemaz tik viegli, strādājot nakts maiņas. Ļoti kritiski momenti mums abiem bija viena pēc otras sekojošās dabas katastrofas, pēc kā domājām arī par došanos mājās, bet tomēr nolēmām nepadoties,” stāsta topošā līgava Līga.

Tagad abi atkal ir Latvijā, bet pasaules iepazīšana ir viena no viņu lielākajām dzīves mīlestībām. Viņi ir ceļojuši un vēl ceļos daudz, bet viens no viņu lielākajiem dzīves ceļojumiem – LAULĪBA, sāksies jau pavisam drīz. “Šobrīd jūtam patīkamu satraukumu. Tā ir kā dzīvošana sava veida sapnī, jo parasti kāzas tiek plānotas ilgāku laiku, kā mēnesi. Tomēr esam ļoti priecīgi par šādu iznākumu – ticam, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek, jo jau gada sākumā mūsos abos pavīdēja vēlme šogad apprecēties. Iznākums ir arī diezgan likusmakarīgs – mums patiesi vienmēr veicas loterijās. Un šī nu reiz ir lielā loze,” tā pāris par savu lielāko šī gada dāvanu.

Projekta autori jaunajam pārim nodrošinās kāzu organizatoru, ielūgumus, fotogrāfu un kāzu albumu, video operatoru komandu, ceremonijas un svinību vietu, dzērienus, vakariņas un saldo galdu, ceremonijas un svinību vietas ziedu dekorācijas, līgavas kleitu un līgavaiņa uzvalku, gatavošanās vietu līgavai, rīta tērpu līgavai, līgavas frizūru un make-up, masāžas kursu līgavas veselībai un skaistumam, kā arī gatavošanās vietu līgavainim, un viesnīcas apartamentus pārim.

Citi Raksti