Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

5 TIPISKĀS KĀZU PLĀNOŠANAS KĻŪDAS!

5 TIPISKĀS KĀZU PLĀNOŠANAS KĻŪDAS!

Visticamāk no kļūdām kāzu plānošanas laikā neizvairīties, tomēr ir tādas, no kurām labāk mācīties, kā piedzīvot pašiem.

Līgavām.lv dod jums iespēju izvairīties no 5 tipiskākajām kāzu plānošanas kļūdām!

  1. VIESU SARAKSTU ATSTĀJ KĀ PĒDĒJO. Saderināšanās notikuma saviļņojums ir tik liels un gatavošanās kāzām šķiet tik aizraujoša, ka nereti vēlamies sākt no otra gala – domāt par ziediem, aizrunāt kāzu norises vietu un izlemt par ēdinātājiem. Tomēr pirms ķerties klāt visām šīm lietām, vajadzētu apdomāt un izlemt par viesu sarakstu. No viesu skaita būs atkarīga ceremonijas un svinību vietas izvēle, ēdināšanas pakalpojumu izmaksas un citi nozīmīgi aspekti. Viesu saraksta plānošana, protams, nav pati jautrākā un patīkamākā nodarbe kāzu plānošanas sākumā, tomēr noteikti nepieciešamākā!
  2. VISU DARA PATS! Pats, pats, pats – tā noteikti nav tā pareizākā attieksme mierīgam kāzu gatavošanās laikam. Dari pats jeb tā saucamie do it yourself projekti nenoliedzami ir vērtīgi, ja vien visu kāzu gatavošanās laiku nepārvērš vienā lielā DIY projektā. Jūs varat izvēlēties un īpaši izcelt kādu projektu, piemēram, sagatavot 200 burciņas ar mežģīnēm dekorēšanas vajadzībām, tomēr jums nevajadzētu darīt visu. Pat, ja esat nolēmuši, ka kāzas organizēsiet paši, bez kāzu rīkotāju vai vedēju iesaistes, būtu ieteicams atrast uzticamus palīgus, kas, piemēram, dekorēs vai parūpēsies par organizatoriskiem jautājumiem pašā kāzu dienā (un tādi pavisam noteikti būs!).
  3. RADA DRĀMU NEVAJADZĪGĀS LIETĀS! Katrai līgavai vienmēr būs kāda lieta, kas nozīmīguma ziņā būs svarīgāka par citām. Būs līgavas, kas vairāk koncentrēsies uz savu ārējo veidolu un pārdzīvos, ja citai līgavai kaut tuvu varētu būt līdzīga kleita, cita par svarīgāko kāzu detaļu uzskatīs ziedus, bet vēl kāda galdu klājumu. Visbiežāk šāda koncentrēšanās uz noteiktām lietām noved pie nevajadzīgiem satraukumiem, asarām un drāmas. Tādos brīžos ikvienai līgavai vajadzētu dziļi ieelpot un atbildēt uz jautājumu, cik svarīga man šī lieta būs pēc 10 gadiem? Visticamāk, ka neīstais galdauts pēc 10 gadiem vairs nešķitīs svarīgi, tad kādēļ bojāt kāzu gatavošanās laiku ar liekiem satraukumiem par to jau tagad?
  4. NEIEKĻAUJAS BUDŽETĀ! Ja vien kāzas nav bezbudžeta, nereti pāri nespēj iekļauties sākotnēji atvēlētajā kāzu budžetā. Tomēr, ja tas notiek, nevajadzētu krist panikā, bet gan abiem kopā apsēsties un saprast, uz ko būtu iespējams ietaupīt. Ja līgava vēlas dārgu kleitu, tad, ja kāzas notiek rudenī, izdosies ietaupīt uz ziediem, piemēram, ja no ārzemēm sūtīto peoniju vietā izvēlēsieties krāšņās, dažādās krāsās un tepat Latvijā pieejamās dālijas – tās pavisam noteikti ir rudens karalienes un nevajag novērtēt par zemu to skaistumu. Ja tomēr vēlaties paturēt visas līdzšinējās kāzu pozīcijas un kā atrisinājumu redzat finansiāla aizņēmuma ņemšanu, iesakām rūpīgi abiem kopā izanalizēt atdošanas termiņus, lai vēlāk tas nekļūtu par smagu nastu.
  5. CENŠAS ZAUDĒT SVARU PIRMS KLEITAS PĒDĒJĀS MĒRĪŠANAS! Līgavas vienmēr vēlas izskatīties labāk un, lai kāds arī būtu viņu apģērbu izmērs, vēl pirms kāzām cenšas nomest kādu lieku kilogramu. Tomēr visnepareizākais laiks, kad to darīt, ir neilgi pirms kleitas pēdējās mērīšanas. Vēl neprātīgāk ir nopirkt kleitu pāris izmērus par mazu un cerēt, ka pāris mēnešu laikā svars tiks nomests tā, ka kleita derēs. Pirmkārt, strauja svara zaudēšana nebūt nav tas veselīgākais risinājums un, otrkārt, nav garantijas, ka pat tad, ja jums tas patiešām izdosies, kleita jums piestāvēs un izskatīsies lieliski. Labāk pirkt vai pasūtīt pie šuvējas tādu kleitu, par kuru jums ir skaidrs – šī ir ĪSTĀ un domāta tieši MAN!
Citi Raksti