Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Manifestācija - kā tā patiesībā strādā?

Manifestācija - kā tā patiesībā strādā?

Reiz kāds vīrs nonāca paradīzē. Viņš staigāja, apbrīnojot visu, ko redzēja, līdz nogura un apsēdās zem kāda koka, atspieda muguru, aiztaisīja acis un domāja: “Es esmu tik izsalcis, kā man tagad gribētos manu mīļāko ēdienu...” Pēc kāda brītiņa viņa acu priekšā parādījās šis ēdiens. Vīrs gardu muti ēda un iedomājās: “Gribētos arī padzerties, kaut nu man būtu kaut kas, ko padzerties,” un viņa acu priekšā parādījās viņa mīļākais vīns. Vīrs sēdēja, ēda un malkoja vīnu, līdz prātā viņam sāka raisīties doma, ka kaut kas nav kārtībā, un viņš ar bailēm sāka domāt:

MenuLiene Uresina

“Nevar būt, ka man te viss parādās no zila gaisa, laikam tie ir kaut kādi spoki, kas man to nes.” Apkārt sāka parādīties spoki. Vīrs bija izmisumā un trīcot cerēja, ka spoki viņu nenogalinās, un lūdzās: “Kaut nu mani nenogalinātu, kaut nu mani nenogalinātu!” Spoki viņu nogalināja.

Stāsta morāle - lai arī ko tu gribētu vai negribētu, jo vairāk emocijas tu tajā ieliec, jo vairāk tu to piesaistīsi un materializēsi savā dzīvē. Tu dzīvo zem šī vēlmju koka katru dienu un ar savu enerģiju manifestē to, par ko tu domā.

Kā manifestācija strādā?

Tu ieliec savas domas, savu enerģiju un veido savu realitāti. Ja tu visu laiku esi neapmierināta, negatīva vai skumja, tas ir tas, ko tu piesaistīsi. Ja tu nemitīgi domā: “Kaut nu es nesaslimtu,” tu, visticamāk, saslimsi. Taču labā ziņa ir tā, ka tu vari izvēlēties, ko manifestēt!

1. SOLIS

Zini un saproti ļoti precīzi, ko tu patiešām gribi. Kad tu izvēlies, ko gribi manifestēt, pajautā sev šos 4 jautājumus:

  1. Vai tas tiešām ir tas, ko es dziļi sirdī vēlos?
  2. Kā es saņemšu labumu no tā, ko es vēlos?
  3. Vai tas manī rada patīkamas sajūtas, kad es par to domāju?
  4. Kā tas nesīs labumu gan man, gan citiem?

2. SOLIS

Atbrīvojies no tām lietām, kas stāv starp tevi un vietu, kur tu vēlies būt. Piemēram, negatīvā domāšana, bailes, priekšstati par to, vai tas ir vai nav iespējams. “Es gribu to manifestēt, bet...” Kas ir aiz šī “bet”? Kāds ir tavs attaisnojums? Ieraugi to un strādā, lai no tā atbrīvotos.

3. SOLIS

Nepavadi laiku ar cilvēkiem, kuri tev netic un atgādina, ka tev neizdosies. Tā vietā meklē uzvarētājus, kuri tevi motivēs un atbalstīs. Ja kāds no tuvajiem tev netic, pirmkārt, mēģini to izrunāt un palūgt, lai šis cilvēks tev nesaka neko negatīvu, vai arī nestāsti savus nodomus un panākumus tiem, kuri tevi neatbalsta.

4. SOLIS

Tava enerģija rada tavu realitāti. Tavs uzdevums ir būt augstā vibrācijā, lai piesaistītu panākumus un labsajūtu. Tiklīdz tu jūti, ka esi zemajā vibrācijā:

  1. Noķer un sajūti savu domu;
  2. Piedod sev par to, ka tev ir šī sliktā doma;
  3. Pasaki paldies, ka šī doma vai sajūta tev parādīja to, ko tu nevēlies; 
  4. Izvēlies, kādu sajūtu likt šīs emocijas vietā. Vislabāk strādā pateicība.

5. SOLIS

Esi pacietīga. Visums zinās, kad ir īstais brīdis. Prasi Visumam zīmi, kas tev parādīs ceļu. Vari izvēlēties kaut ko mazu - taurenīti, putna spalvu vai jebko citu. Visums grib ar tevi sadarboties, bet tev ir jāmāk prasīt un jābūt pacietīgai.

6. SOLIS

Detalizēti vizualizē to, ko tu vēlies. Apraksti, ko tu jūti, ko redzi, ko dzirdi, liec lietā visas maņas, lai šo vīziju padarītu pēc iespējas reālāku. 

Tev var būt viss, ko tu vēlies. Tavs “vēlmju koks” vienmēr ir ar tevi un gaida, kad izteiksi savu vēlēšanos. Manifestācija strādā, ja tu gribi, lai tā strādā! Esi iecietīga un pateicīga un vēro, kā tavi kvēlākie sapņi piepildās!

Raksta autore: Liene Uresina

Piesakies konsultācijai šeit.

Skati apmācību programmu mājas lapā un seko jaunumiem IG profilā.

Citi Raksti