Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Labākie kāzu datumi 2024. gadā netrūkst, jo viss gads iezīmējas mīlestības planētas Venēras zīmē. Noskaidrosim labākās dienas kāzām un kad labāk neprecēties.

Par šī gada labvēlīgajiem un nelabvēlīgajiem laika periodiem kāzām stāsta numeroloģe Ruta Putnaērgle.

Labākie kāzu datumi - kā numeroloģija var palīdzēt tos noteikt

Numeroloģijā uzskata, ka skaitļiem piemīt īpašas vibrācijas un dziļāka nozīme, līdz ar to, izmantojot dažādus aprēķinus, var reducēt, piemēram, dzimšanas datumu, iegūstot dzīves ceļa skaitli un attiecīgi to interpretēt. Ņemot palīgā numeroloģijas aprēķinus, var arī noteikt, kuri ir labākie kāzu datumi, kas pozitīvi ietekmēs laulību un saskaņu tajā. Tāpat var noteikt datumu, kurā būs aktīvas mīlestības un citas laulībai vēlamas enerģijas.

Izmantojot līgavas un līgavaiņa dzimšanas datumus un iecerēto kāzu datumu, numerologs noteiks, vai izvēlētais datums ir labvēlīgs un, ja nepieciešams, noteiks citu datumu. Numeroloģe Ruta Putnaērgle stāsta, ka tas vienmēr tiek darīts, ņemot vērā arī citus praktiskos apsvērumus, piemēram, ja pāris vēlas precēties nedēļas nogalē, vasarā, tad tiek piemeklēti numeroloģiski labākie kāzu datumi, kas atbilst šiem nosacījumiem.

Protams, numeroloģiski aprēķini nav vienīgais, kas var noteikt, kas ir pāra labākie kāzu datumi. Ruta Putnaērgle mudina pārus uzticēties intuīcijai un labākie kāzu datumi var iekļaut skaitļus, kas citos veidos rezonē ar pāri un kam piemīt personiska nozīme. Tāpat der atcerēties, ka perfektā datuma izvēle vien negarantēs laimīgu un saticīgu laulību. Turpretī, ja kopsiet un lolosiet savas attiecības, tad numeroloģiski labākie kāzu datumi pastriprinās pozitīvo jūsu attiecībās un ievadīs tās vēl harmoniskākā un mīlestības pilnākā enerģijā.

Numeroloģiski un astroloģiski labākās nedēļas dienas kāzām

Numeroloģijā katra nedēļas diena tiek saistīta ar konkrētu skaitli, kuram piemīt sava enerģija un ietekme. Savukārt astroloģijā katra nedēļas diena tiek saistīta ar konkrētu planētu, kas ietekmē dienas enerģiju. Apvienojot tās abas, var izvēlēties nedēļas dienu kāzām, kas nes jums kā pārim vēlamo enerģiju un simbolismu.

Pirmdiena

 • Skaitlis: 2
 • Nozīme: attiecību kopšana, emocionāla jūtība, sadarbība. Pirmdienas saistās ar koncentrēšanos uz ģimeni un emocionālām saiknēm, kas padara to piemērotu tiem, kas laulībā meklē šīs vērtības.
 • Planēta: Mēness
 • Mēness simbolizē emocijas, intuīciju un attiecību kopšanu. Šī diena saistās ar mīlestību un auglību, kas padara to par piemērotu dienu kāzām. Mēness ietekme vairo emocionālas saiknes.

Otrdiena

 • Skaitlis: 9
 • Nozīme: rīcība, drosme, neatkarība un pašpārliecība. Otrdienas ir dinamiskas un enerģiskas, piemērotas pāriem, kas meklē laulību, kas pilna dzīvīguma un kaisles.
 • Planēts: Marss
 • Marss saistās ar enerģiju, kaisli un pašpārliecību. Tā ir dinamiska diena, kas piemērota enerģiskiem pasākumiem. Tā var būt labvēlīga pāriem, kuri vēlas iespaidīgas un enerģiskas kāzas.

Trešdiena

 • Skaitlis: 5
 • Nozīme: komunikācija, pielāgošanās, daudzpusība un zinātkāre. Trešdienas ir piemērotas pāriem, kuri augstu vērtē komunikāciju un intelektuālo saikni laulībās.
 • Planēta: Merkūrs
 • Merkūrs pārstāv komunikāciju, intelektu un pielāgošanos, līdz ar to šī diena saistās ar sarunām un intelektuālām nodarbēm. To var izvēlēties pāri, kuriem svarīgi skaidri saprasties.

Ceturtdiena

 • Skaitlis: 3
 • Nozīme: optimisms, radošums un prieks. Ceturtdienas tiek saistītas ar izaugsmi un pārpilnību, padarot to par piemērotu dienu pāriem, kuri vēlas, lai viņu laulība plaukst un zeļ.
 • Planēta: Jupiters
 • Jupiters tiek saistīts ar pārpilnību un gudrību. Tā ir diena, kas dod svētību izaugsmei, piemērota pāriem, kas vēlas prieku un labklājību laulībā.

Piektdiena

 • Skaitlis: 6
 • Nozīme: mīlestība, harmonija, līdzjūtība un līdzsvars. Piektdienas ir labvēlīgas kāzām, jo tās tiek saistītas ar mīlestību un attiecībām. Ne velti tā ir viena no populārākajām dienām kāzām.
 • Planēta: Venēra
 • Venēra ir mīlestības, skaistuma un harmonijas planēta. Arī astroloģiski tā ir labvēlīgākā diena kāzām. Venēras ietekme vairo romantiskos un harmoniskos aspektus laulībā.

Sestdiena

 • Skaitlis: 8
 • Nozīme: struktūra, disciplīna, atbildība un panākumi. Sestdienas tiek saistītas ar stabilitāti un saistībām, kas padara to piemērotu pāriem, kuri meklē stabilu pamatu laulībai.
 • Planēta: Saturns
 • Saturs tiek saistīts ar disciplīnu, atbildību un struktūru. Tā ir iecienīta diena kāzām, jo saistās ar stabilitāti un saistību uzņemšanos.

Svētdiena

 • Skaitlis: 1
 • Nozīme: līderība, individualitāte, radošums un jauns sākums. Laba diena kāzām, īpaši, ja laulībai vēlies dzīvīgu un enerģisku iesākumu.
 • Planēta: Saule
 • Saule apzīmē dzīvīgumu, pašizpausmi un radošumu. Tā arī astroloģiski ir labvēlīga diena kāzām, jo saistās ar prieku un pozitīvismu.

Kurā nedēļas dienā vislabāk precēties?

Rezumējot, numeroloģiski labākās dienas kāzām ir piektdiena, jo saistās ar mīlestību, svētdiena, jo saistās ar dzīvīgu sākumu, un ceturtdiena, jo saistās ar izaugsmi un prieku. Arī astroloģiski labākās nedēļas dienas kāzām ir piektdiena un svētdiena, kā arī sestdiena, jo tā saistās ar stabilitāti.

Numeroloģe Ruta Putnaērgle apstiprina, ka visādā ziņā piemērotākās dienas kāzām ir gan piektdiena, gan sestdiena. Piektdiena, jo saistās ar Venēru un mīlestību, bet sestdiena, jo tā sola labu kopdzīvi.

Visus šos apsvērumus var ņemt vērā, izvēloties kāzu dienu, bet tikpat svarīgi ir arī personiskās vēlmes un praktiskie apsvērumi. Ikviena izvēlētā diena būs labākā, jo tā būs jūsu īpašā un neaizmirstamā diena.

Lasi arī:  ASTROLOĢISKĀ PROGNOZE MĪLESTĪBAI UN ATTIECĪBĀM 2024. GADĀ

Saules un Mēness aptumsumi un planētas retrogrādā - laiks, kad labāk neprecēties

Lai gan tas, kādi ir konkrētā pāra labākie kāzu datumi, ir jānosaka individuāli, pastāv laika periodi, kuros vispārēji neiesaka precēties. Tādi ir Saules un Mēness aptumsumi un laiks, kad planētas ir retrogrādā.

Saules un Mēness aptumsumi

Aptumsumi saistās ar negatīvām enerģijām un pārrāvumiem. Saules, Mēness un Zemes izkārtojums aptumsuma laikā var radīt disharmoniju un traucējumu kosmiskajās enerģijās. Aptumsuma laikā īslaicīgi tiek aizsegta gaisma. Šī simboliskā tumsa saistās ar neskaidrību, slēptām patiesībām un pārbaudījumiem. Precoties aptumsuma laikā, laulības dzīve savā ziņā tiek uzsākta neskaidros un nelabvēlīgos apstākļos.

Mēness aptumsumi 2024. gadā:

 • 23. marts;
 • 19. septembris.

Saules aptumsumi 2024. gadā:

 • 8. aprīlis;
 • 2. oktobris.

Laikā starp aptumsumiem, respektīvi, no 23. marta līdz 8. aprīlim un no 19. septembra līdz 2. oktobrim, ir Mēness-Saules koridors, kas ir transformāciju un izaugsmes laiks. Pārmaiņas var notikt visdažādākajā veidā.

Planētas retrogrādā

Retrogrāds ir laiks, kad, novērojot no Zemes, izskatās, ka kāda planēta kustas pretējā virzienā. Šī optiskā ilūzija dažkārt rodas, jo Zeme un citas planētas kustas dažādos ātrumos. Lai gan no Zemes tālākās planētas arī var nokļūt retrogrādā, Merkūrs un Venēra, kuru orbīta ir tuvāk Saulei nekā Zemei, biežāk nokļūst retrogrādā. Astroloģijā katra planēta saistās ar konkrētām enerģijām un ietekmēm.

Kad planēta ir retrogrādā, tās pozitīvās ietekmes pavājinās. Retrogrādas uzskata par laiku, kad refleklēt un pārvērtēt, dažkārt šis laiks sagādā arī pārbaudījumus. Merkūra retrogrāda tiek saistīta ar komunikācijas pārbaudījumiem, dažādiem kavējumiem un pārpratumiem. Savukārt Venēras retrogrāda saistās ar attiecību pārvērtēšanu.

Kā stāsta numeroloģe Ruta Putnaērgle, labākie kāzu datumi ir tie, kuros neviena planēta nav retrogrādā. Piemēram, ja mīlestības planēta Venēra ir retrogrādā, tad laulībā katrs vēlēsies savu.

Šogad ir īpaši veiksmīgs gads laulībām. Šī gada galvenā planēta ir Venēra, kas atbild par mīlestību. Tā visu gadu būs taisnā stāvoklī un nebūs retrogrāda.

Savukārt par komunikāciju un saziņu atbildīgais Merkurs būs retrogrādā trīs reizes:

 • no 2. līdz 25. aprīlim;
 • no 5. līdz 29. augustam;
 • no 26. novembra līdz 15. decembrim.

Merkūra retrogrādas laikā vajadzētu atturēties no svarīgu lēmumu pieņemšanas, līdz ar to arī kāzām.

Labākie kāzu datumi

Tas, kādi ir labākie kāzu datumi, ir individuāli nosakāms, ņemot vērā līgavas un līgavaiņa dzimšanas datumu, kā arī vēlamo kāzu laiku. Savukārt, lai izvairītos no kāzām nelabvēlīga laika, ir vērts noskaidrot planētu retrogrādas un Saules, Mēness aptumsumu laikus.

Numeroloģe Ruta Putnaērgle uzsver, ka būtiskākais tomēr it uzklausīt savu intuīciju.

Viss ir atkarīgs tikai no jums pašiem, jo, kādas domas un enerģiju ieliksiet savā kāzu dienā, tāda arī nāks atpakaļ.

Raksta autore: Renāte Berga

Numeroloģe: Ruta Putnaērgle (tel. nr. 29205217)

Lasi prognozes 2024. gadam: KĀZAS 2024

Citi Raksti