Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LĪGAVĀM ORGANIZĒTĀ GRANDIOZĀ PASĀKUMA “KĀZU BRĪVDIENAS” ATSKATS

LĪGAVĀM ORGANIZĒTĀ GRANDIOZĀ PASĀKUMA “KĀZU BRĪVDIENAS” ATSKATS

Aprīļa sākumā visas esošās un vēl tikai topošās līgavas piedzīvoja kādu īpašu notikumu - kāzu TOP medija LĪGAVĀM organizētās Kāzu brīvdienas.

Tas patiesi bija grandiozs notikums, kā laikā risinājās vairāki pasākumi - Citāda kāzu izstāde, kāzu modes šovs, LĪGAVĀM izsmalcinātas brokastis, kā arī grāmatžurnāla LĪGAVĀM jaunā pavasara/vasaras 2017 numura prezentācija un nule kā iznākušā Kāzu plānotāja prezentācija.
8. aprīlī jau no plkst. 12:00 Vecrīgas pērle - Melngalvju nams tika piepildīts ar īstu kāzu burvības atmosfēru, jo tieši tur norisinājās Citādā kāzu izstāde, kas ļāva iepazīties ar kāzu industrijas plašo piedāvājumu.

Visas dienas garumā labākie kāzu pakalpojumu sniedzēji vienuviet oriģinālā izpildījumā demonstrēja savus kāzu produktus un pakalpojumus. Tika pārstāvētas kāzu svinību vietas, pieejamas kāzu kleitas, iespēja aprunāties ar kāzu fotogrāfiem un video meistariem. Tāpat plaši tika pārstāvēti kāzu ielūgumi, banketi, dāvanas, kāzu dekoratori un floristi, laulību gredzeni un dažādas rotas.

Kāzu dekoratore Baiba Prindule un Cepu tortes

Kāzu rotas un laulību gredzeni

Stendu dekorēja Dizaina parks.

Kāzu dāvanas, ielūgumi un svinību vietas

Stendus dekorēja: Dizana fabrikaPapīra dekorācijasMy print

Kāzu kleitas, mežģīnes, ziedi, dekorācijas, foto būda, smaržu darbnīca un aktivitātes kāzās

Kāuz kleitu stendu dekorēja: Art of weddings

Kāzu foto un video

Stendus dekorēja: My print, Event rent

Tiešo video translāciju, ko varēja aplūkot ligavam.lv facebook lapā, nodrošināja kāzu fotogrāfs Marats Grišins un ar izstādes dalībniekiem sarunājās LĪGAVĀM redaktore Liene Pālēna.

Visas dienas garumā izstādes apmeklētājus priecēja dzīvā mūzika, ko izpildīja profesionāli mūziķi - Miks Dukurs, The Originals, Gints Smukais, Jānis Danevičs & DJ Uvis, ļaujot sajust patiesu svētku noskaņu un smelties iedvesmu savai kāzu dienai.

Stendu dekorēja: PIKU

Izstādes laikā ikvienam bija iespēja iegādāties jauno LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla pavasaris/vasara numuru, kas tika prezentēts ar diviem vākiem, kā arī jaunumu - LĪGAVĀM kāzu plānotāju un kāzu kalendāru. Kāzu žurnāla LĪGAVĀM jaunākā numura 272 lapaspusēs atradīsiet vissvarīgāko un aktuālāko informāciju, kas noderēs ne tikai organizējot savas kāzas, bet arī, lai smeltos iedvesmu to realizācijai. Piedāvājam gan vairākas intervijas, tai skaitā, arī par kāzu plānošanu ar kāzu organizatori Ingu Bērziņu un kāzu dekorēšanu ar dekoratori Baibu Prinduli-Renci, gan aktuālās sezonas ielūgumu, ziedu, galda klājumu un dekorāciju tendences, gan rakstus par dažādām tēmām, piemēram, vai iespējamas kāzas bez alkoholiskajiem dzērieniem, un, kā nodarbināt bērnus kāzās. Atklāsim mākslinieces Ievas Bondares un politiķa Mārtiņa Bondara jau 25 gadus ilgstošās laulības veiksmes atslēgas, kā arī iepazīstināsim ar pāri, kas vēl tikai gatavojas laulāties - mākslinieci Ievu Ekmani un viņas līgavaini Paulu. Pastāstīsim arī, kur vislabāk doties medusmēnesī, kā arī visu, kas jāzina vedējiem, organizējot kāzas. Tāpat žurnālā varēsiet smelties iedvesmu no citu pāru kāzu stāstiem. Jaunais grāmatžurnāla LĪGAVĀM numurs iedvesmos, savukārt LĪGAVĀM Kāzu plānotājs palīdzēs iedvesmu realizēt un neko neaizmirst plānošanas procesā - tas kļūs par jūsu labāko draugu visā kāzu organizēšanas laikā.

Pasākuma laikā apmeklētāji tika cienāti ar Magnum saldējumu un Pernod ricard Luxury world kokteiļiem savukārt gardu malīti piedāvāja Terra.

Visu bilžu galeriju skati šeit: CITĀDA KĀZU IZSTĀDE FOTO GALERIJA

LĪGAVĀM kāzu brīvdienu krāšņākais notikums, protams, bija neaizmirstamais kāzu modes šovs. Topošās līgavas vienuviet apskatīja jaunākās un līdz šim neredzētās kāzu kleitu kolekcijas - skaistākās TOP modes dizaineru / kāzu salonu kāzu kleitas un vakarkleitas, piedaloties tādiem zīmoliem, kā KATYA KATYA SHEHURINA, Amoralle, SLOW, Agnese Eiduka, Evita Vilde Onzule rotas, Liina Stein Fashion, Dolce Cuore Bridal Gallery, Phase Eight, Dress4You, 6.Septembris un Amelia.  10 TOP kāzu kleitu zīmoli, 100 kleitas, pasakainas mežģīnes, izsmalcināti audumi, galvas rotas, grezna apakšveļa, brīvdienu peldkostīmi un izklaidējoši pārsteigumi - tas viss kāzu modes šovā greznajā Melngalvju nama zālē. Pie tam īpašs pārsteigums bija tas, ka katra zīmola krāšņāko kleitu prezentēja sabiedrībā atpazīstamas dāmas, bet visu pasākumu vadīja vienmēr kolorītais Renārs Zeltiņš. Savukārt gardas dāvanas katram apmeklētājam bija sarūpējusi Laima. Apavu nodrošinājums modelēm Este un Steve Madden.

Visu kāzu modes šova bilžu galeriju skati šeit: KĀZU MODES šOVA BILŽU GALERIJA

 

Dekorācijas gan kāzu izstādei, gan kāzu modes šovam nodrošināja SHISHI Home of Beauty.

Pēc fantastiski pavadītas “Kāzu brīvdienu” pirmās dienas sekoja Izsmalcinātās līgavu brokastis visām topošajām un esošajām līgavām, kā arī viņu vedējmātēm un draudzenēm. Brokastis brīnišķīgā svētdienas rīta atmosfērā norisinājās restorānā Entresol. Brokastu dalībnieces ne tikai baudīja restorāna šefpavāra Raimonda Zommera kulināros brīnumus, bet arī ieguva vērtīgu informāciju no vairākiem lektoriem - kāzu plānošanas trikus atklāja kāzu aģentūras Sparkling radošā direktore Dagnija Lībane; padomus par kāzu fotografēšanu un skaistām bildēm sniedza kāzu fotogrāfe Inta Lankovska; dekoratore Baiba Prindule-Rence dalījās gan savā personīgajā pieredzē, gan sniedza reālus ieteikumus, kā nonākt līdz savam kāzu stilam, bet šefpavārs Raimonds Zommers pastāstīja, kas noteikti jāņem vērā, izvēloties ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, savukārt pasākuma kulminācijā Inin Nini (Moonlight Tribe) dalījās ar līgavām, kā atklāt savu sievišķību un kā uzdot sev lielos dzīves jautājumus, tai skaitā, kādēļ vēlamies precēties.

Foto: Baltic wedding

Citi Raksti