Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Gatavojoties kāzām, liela uzmanība tiek pievērsta līgavas kleitas izvēlei, taču nevajadzētu aizmirst arī par līgavaini. Viņa tērpam jāveido harmoniska saskaņa ar līgavas kleitu, vienam otru papildinot. Lai gan vīriešu kāzu tērpu iespējas nav tik plašas un mainīgas kā līgavu, arī vīriešu kāzu mode nestāv uz vietas. Agrāk visbiežāk redzējām līgavaiņus klasiski melnā, dažkārt pelēkā uzvalkā. Tikai slavenības izcēlās ar dažādo piegriezumu, audumu un krāsu izvēli. Taču, tuvojoties 21.gadsimtam, arvien biežāk līgavaiņi uzdrīkstējās atkāpties no ierastā tēla.

Pavārs Džeimijs Olivers pie altāra devās debeszilā uzvalkā, Deivids Bekhems papildināja savas sievas Viktorijas pienbalto satīna kleitu ar tādas pašas krāsas tērpu, savukārt dziedātājs Džimijs Alens savās šī gada kāzās izcēlās ar rozā krāsas žaketi. Svarīgi arī līgavainim ir parādīt savu individuālo stilu savā kāzu dienā, tāpēc LĪGAVĀM apkopoja svaigākās un aktuālākās līgavaiņa tērpa tendences 2022.

Izteiksmīgas krāsas

Bieži kāzās redzam līgavaini tērptu zilā uzvalkā, kas ir daudz atsvaidzinošāks par klasiski melno. Līgavaiņa tērpu tendences 2022. gadā dos priekšroku vīna toņiem, no maigajam rose, tumši violetajam plūmju, līdz pat ķiršu vai brūni sarkanajam.  šīs krāsas var savstarpēji miksēt, piemēram, izvēloties burgundijas krāsas uzvalku un ķiršu sarkanu tauriņu. Tāpat nav jābaidās no iepriekš aktuālajām izteiksmīgajām krāsām tumši zaļā, zilzaļā vai dažādu toņu zilajiem.

ligavaina terpa tendences 2022
Foto: BRIAN D SMITH

Gaišie zemes toņi

Ļoti aktuāla 2022. gadā būs krēmbaltā, bēšā smilšu, gaišā karameļu un pelēkbrūnā un tumši brūnā krāsa. Tā kā tā būs arī viena no aktuālākajām kāzu krāsām, nav jābrīnās, ka šīs krāsas parādīsies arī līgavaiņu modē. Tās lieliski piestāvēs dažādos gadalaikos, kā arī konceptos, piemēram, rustic, boho, minimālisma un pat greznās kāzās pilī. Noteikti vari izvēlēties apstākļiem piemērotāko materiālu, piemēram, vasarā linu, ziemā samtu vai pat grezno un spīdīgo taftu.

Foto: BEBA VOWELS
ligavaina terpa tendences 2022
Foto: JORDAN VOTH

Mikroprinti un lielas rūtis

Tāpat kā 2021. gadā, arī nākamgad joprojām ļoti aktuāli būs uzvalki ar smalku rakstu, kas līgavaiņa apģērbam piešķir tūlītēju greznību. No attāluma raksts pat nav pamanāms, taču, pienākot tuvāk, iespējams izšķirt smalkas līnijas, punktiņus, rūtiņas vai citus rakstus. Smalkie printi parādīsies gan uzvalkos, žaketēs un vestēs, gan kaklasaitēs un citos aksesuāros. šī trenda svarīgākā nianse ir saglabāt pārējo apģērbu vienkāršu. Piemēram, mikroprinta žakete lieliski izskatīsies ar vienkrāsainām biksēm un vesti.

Ja smalki raksti nav piemērota izvēle, ļoti modē nākuši uzvalki ar rūtīm jeb check rakstā, jo lielākas, jo labāk. šāds raksts lieliski iederēsies relaksētāka koncepta kāzās, un izskatīsies mūsdienīgi un moderni.

Foto: BEBA VOWELS

Kontrastējošas pogas

Klasiskais smokings izskatās tikpat lieliski, kā dažus gadsimtus senā pagātnē, taču arī to iespējams nedaudz atsvaidzināt, kreklam izvēloties kontrastējošas krāsas pogas. Piemēram, balts krekls ar tumši sarkanām, zilām vai melnām pogām. Te gan jāatceras, ka vislabākā izvēle būs tauriņš nevis kaklasaite, lai tās būtu redzamas.

ligavaina terpa tendences 2022

Izcel vienu

Parasti tik ļoti saskanīgajā līgavaiņa tērpā, noteikti ir iespēja būt radošam, izceļot vienu no apģērbu gabaliem, izvēloties pieskaņotu, taču atšķirīgu krāsu. Atceries izcelt ne vairāk par vienu detaļu, lai koptēls veidotos harmonisks. Ļoti moderni izskatīsies rūtota žakete, kamēr bikses un veste ieturēta vienā krāsā. Pēc šāda paša principa iespējams izcelt tikai vesti.

Ekstravaganti un rotaļīgi

Tiem vīriešiem, kam mode ir ikdienas sastāvdaļa, nav jākautrējas izpausties arī savā kāzu dienā.

2022.gada līgavaiņu tērpu tendencēs arvien redzēsim gan uzdrīkstēšanos, gan dažādu materiālu kombinēšanu, gan arī nedaudz rotaļīgu un vienkāršotu pieeju. Labās ziņas tiem, kam patīk bikšturi, kas lieliski piestāvēs jauneklīgam un dzīvespriecīgam līgavainim.

Meklē savu kāzu uzvaklu šeit: LĪGAVAIŅA UZVALKI


Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: BEBA VOWELS, JORDAN VOTH, BRIAN D SMITH


Lasi arī: KĀZU UZVALKS LĪGAVAINIM. KĀ TO IZVĒLĒTIES?

Citi Raksti