Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Parasti kāzu tendences tiek attiecinātas uz dekoru, kāzu kleitas vai kāzu koncepta izvēli, tomēr nevajadzētu aizmirst arī par kāzu fotogrāfijām. Laikam ejot, tās ir krietni mainījušās. Ja agrākos laikos fotogrāfijas vairāk koncentrējās uz jaunā pāra un kāzu viesu iemūžināšanu, tad tagad fotogrāfi cenšas rast jaunus un oriģinālus veidus, kā atainot īpašo dienu. Grupu vai pāra bildes, kur visi stīvi nostājušies rindās, kļuvušas mazāk aktuālas, jo galvenais fokuss tiek likts uz sajūtu un mirkļu iemūžināšanu. Arvien vairāk fotogrāfu eksperimentē ar kompozīciju un bilžu noskaņu, iekļaujot arī fotogrāfijas ar nejaušiem pat miglainiem kadriem. Tā nav kļūda, bet jauna tendence.

Blur fotogrāfijas

Nedaudz izplūdušas un miglainas, it kā nejauši uzņemtas, bet tomēr sajūtu pilnas, ir blur stila fotogrāfijas. To mērķis ir nedaudz atkāpties no perfektām, labi izplānotām bildēm, parādot dabiskus mirkļus no kāzu ceremonijas vai svinībām. Šādas fotogrāfijas ir ne tikai mākslinieciskas, bet arī emociju piesātinātas.

kazu-foto-tendence-nejausi-kadri blur
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Laulību ceremonija blur bildēs

Saprotams, laulību ceremonijas fotogrāfijas ir ļoti nozīmīgas, tāpēc tām jābūt augstā kvalitātē, tomēr kāds nejaušs kadrs, var būt ar ļoti dziļu vēstījumu. Piemēram, pāra sakļautās rokas, kautrīgs smaids vai izjukusi matu šķipsna var būt smalka nianse, ko vērts atcerēties un iemūžināt.

kazu-foto-tendence-nejausi-kadri blur
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzu fotosesijas nejaušie kadri

Visbiežāk visi ar kāzu fotosesiju saistītie jautājumi ar fotogrāfu tiek izrunāti jau iepriekš. Bieži vien fotosesijās paļaujamies uz pārbaudītām, nedaudz iestudētām pozām, kas garantē labu rezultātu, tomēr varbūt ir vērts riskēt un pamēģināt, ko neierastu. Lai panāktu nejaušus blur kadrus svarīgi divi elementi – kustība un emocijas. Pamēģiniet skriet, smieties, dejot vai griezties līgavaiņa rokās.

Galvenais ir uzticēties fotogrāfa mākslinieciskajam redzējumam.

kazu-foto-tendence-nejausi-kadri blur
Foto MIKS ŠĒLS / www.mikssels.com

Svinību emocijas

Nejauši kāzu kadri lieliski iemūžinās kāzu svinībās valdošo noskaņu. Tieši tur notiek vislielākā rosība un jautrība. Patiesas emocijas nav iespējams iestudēt, tāpēc ir svarīgi, lai fotogrāfs būtu gatavībā tās notvert īstajā mirklī.

Foto: JURĢIS RIKVEILIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Īpaša vērtība

Pietiks vien ar dažām blur stila fotogrāfijām, kas papildinās pārējos kāzu fotomirkļus, lai atsauktu atmiņā skaistās dienas sajūtas. Tajās atainotās emocijas ir aizkustinošas, savukārt izpildījums māksliniecisks. Tieši šādas sajūtu bildes ir vērts ierāmēt un papildināt savu interjeru.

kazu-foto-tendence-nejausi-kadri blur
Foto MIKS ŠĒLS / www.mikssels.com

Meklē savu fotografu šeit: KĀZU FOTOGRĀFI

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: MIKS ŠĒLS, KLAIDS LIELBIKSIS, JURĢIS RIKVEILIS


Lasi arī: KĀDI FAKTORI VEIDO KĀZU FOTOGRĀFA CENAS


Kāzu fotogrāfi

Citi Raksti