Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

INSTAGRAM LIVE ATSKATS – TOP KĀZU FOTOGRĀFS MIKS ŠĒLS

INSTAGRAM LIVE ATSKATS – TOP KĀZU FOTOGRĀFS MIKS ŠĒLS

TOP kāzu fotogrāfs Miks Šēls dalās padomos

Fotogrāfs intervijā runā par darba norisi,un, ko vajadzētu izrunāt jau pirms foto sesijas. Kādas situācijas mēdz gadīties? Par fotosesiju variācijām, kāzām divatā, fotogrāfu attīstības iespējām šajā covid19 laikā. Un atbild uz iesūtītajiem jautājumiem.

Kāzu fotogrāfs Miks Šēls stāsta, ka šobrīd fotogrāfēšanas sezonā, lielākā daļa cilvēku, kas plāno svinēt kāzas Latvijā, tomēr cenšas tās neatcelt un nepārlikt uz nākamo gadu.

Tie, kas pārceļ, fotogrāfs iesaka laicīgi “nobukot” gan svinību vietas un fotogrāfus, jo pastāv iespēja, ka “nākamais gads būs septiņu dienu gads”.

Kā ieteikums, gatavojoties foto sesijai ir ņemt vērā šobrīdējo covid situāciju un izvairīties no ciešas saskarsmes slēgtās telpās. Tomēr svinēšanu nevajadzētu uzreiz atmest, bet meklēt “B” variantus. Iespējams mainīt fotosesijas vietu, brīvā dabā, laiku un citus variantus. Kā arī, ļoti daudz pāru to šobrīd plāno realizēt. Nozīmīgi būtu sagatavot moodboard, sastādīt sarakstu ar cilvēkiem, ar kuriem ir ļoti svarīgi nofotogrāfēties un citas īpašas lietas, lai notikumu plūsmā, fotogrāfs spētu rīkoties operatīvi.

Turpmāk, katru trešdienu, skatieties IG live @ligavam.lv, intervijas ar nozares profesionāļiem, plkst 13

Instagram LIVE nterviju ar kāzu fotogrāfu Miku Šēlu skatiet šeit:

Citi Raksti