Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vai zināji, ka gada nogale tiek dēvēta par saderināšanās sezonu? Decembris tiek pavadīts sirsnības un mīlestības noskaņā, bet bildinājums, kas izteikts svētkos, kļūs par īstu gada nogales kulmināciju!

Romantisks bildinājums Ziemassvētkos

Svētku sajūta, laiks, kas pavadīts mājās ar tuviniekiem un tradīcija dāvināt dāvanas - visi šie faktori spēlē būtisku lomu, izvēloties piemērotāko laiku tik svarīgajam bildinājumam.

Svarīgi pielāgot bildinājuma veidu iecerētās personībai.

Ziemassvētki visbiežāk tiek svinēti ģimenes lokā, tādēļ jāpārdomā, kurš būs piemērotākais brīdis bildinājumam - atrodot privātu mirkli tikai jums diviem un pēcāk pārējiem ģimenes locekļiem pavēstot priecīgo vēsti, vai bildinot mīļoto ģimenes klātbūtnē pie Ziemassvētku eglītes. Ir sievietes, kas šo mirkli uztver kā ļoti intīmu brīdi un vēlas piedzīvot un izbaudīt divatā ar līgavaini, tanī pat laikā citām būs svarīga ģimenes līdzdalība. Tāpat var padomāt par to, kā iesaiņot šo nozīmīgo dāvanu - pasniegt kastītē vai iepakot lielākā dāvanu kastē, neļaujot topošajai līgavai pirms laika nojaust, kādu pārsteigumu esat sagādājis.

bildinājums ziemassvētkos saderināšanās grredzens, juvelieris arvis kotins
Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Bildinājumu statistika

Statistika liecina - četrdesmit procenti no gada laikā izteiktajiem bildinājumiem notiek decembrī, janvārī un februārī. Protams, populārs datums ir mīlētāju diena 14.februāris, tomēr nepārspēts uzvarētājs ir bildinājums Ziemassvētkos, otrajā vietā atstājot Jaunā gada svētkus. Tad droši var apgalvot, ka Ziemassvētku vakars ir romantiskākais vakars pasaulē!

Lielākā daļa līgavu saderināšanās gredzenu saņēmušas rudenī un ziemā, savukārt tās meitenes, kas svarīgo jautājumu vēl tikai gaida, apliecina, ka priecātos zem svētku eglītes ieraudzīt dāvanu, iesaiņotu pavisam nelielā kārbiņā!

bildinājums ziemassvētkos saderināšanās grredzens, juvelieris arvis kotins
Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Kāpēc izvēlēties bildināt svētku sezonā?

Savas iecerētās bildinājums Ziemassvētkos vai Vecgada vakarā, piešķirsi svētkiem papildu burvību.

Tas kļūs par saderināšanās datumu, kas vienmēr paliks prātā.

Bildinot svētkos, līdzās būs ģimene un tuvākie draugi, ar ko kopā nosvinēt priecīgo notikumu, vai arī, ja plānojat pavadīt Ziemassvētkus divatā, tas no iecerēti romantiskā randiņa pārvērtīsies par vienu no īpašākajiem Ziemassvētku vakariem jūsu dzīvē! Tā kā tie ir svētki, topošā līgava jau būs saposusies svētkiem un parūpējusies par skaistu manikīru, uz kā fona gredzens īpaši izcelsies.

bildinājums ziemassvētkos saderināšanās grredzens, juvelieris arvis kotins
Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Saderināšanās gredzens noteikti kļūs par vislabāko dāvanu, kādu līgaviņa saņēmusi! Bildinot mīļoto Ziemassvētkos, iegūstat vēl kādu būtisku bonusu - laiku, ko veltīt kāzu organizēšanai. Jums būs vismaz pusgads laika, lai sagatavotos kāzām, ja nolemsiet tās svinēt vasarā vai rudenī un pietiekoši daudz laika, lai nesteidzīgi pasūtītu laulības gredzenus pie juveliera - tieši tādus, kādus būsit izsapņojuši!

Ja esi nolēmis bildināt svētkos, piesakies uz tikšanos jau tagad - tu vēl vari paspēt pasūtīt individuāli veidotu saderināšanās gredzenu, lai pasniegtu to gada nogalē!

Pasūti saderināšanās gredzenu šeit: JUVELIERIS ARVIS KOTINS

Raksta autori: Arvis Kotins / Ieva Krastiņa


Lasi arī: SADERINĀšANĀS GREDZENS - KĀDU STILU IZVĒLĒTIES?

Citi Raksti