Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pasaulē, ko bieži vada skaitļi un finanšu pārskati, naudas koncepts šķiet pavisam vienkāršs - tas ir rīks darījumiem. “Ar naudu nevar nopirkt laimi, bet, ja man būtu daudz naudas, es būtu laimīgs.”Diezgan pretrunīgs, tomēr gana dzirdēts apgalvojums.

MenuLiene Uresina

Tātad? Nauda ir kas vairāk par papīra gabalu, ko izmantot, lai kaut ko nopirktu. Ir pieņemts, ka nauda atspoguļo cilvēka centienus, ambīcijas un tā ir smaga darba, sapņu un izvēļu iemiesojums. Tomēr, ja es tev teiktu, ka nauda ir enerģija, un tai piemīt dimensijas, kas pārsniedz tās nominālvērtību? Ja es teiktu, ka ar naudu var nopirkt ne tikai fiziskas lietas, bet daudz ko vairāk?

Nopērc brīvību un izvēli

Bez naudas taustāmās izpausmes tā sniedz arī brīvību. Nē, tu nevari ieiet veikalā un teikt, “Man, lūdzu, vienu brīvību,” taču, ja dzīvo gana apzināti, tu saproti, ka nauda sniedz iespēju izvēlēties. Tā sniedz piekļuvi pieredzei, izglītībai un iespējām, kas bagātina mūsu dzīvi. Iedomājies naudu kā atslēgu, kas atslēdz durvis uz ceļiem, pa kuriem mēs, iespējams, nekad nebūtu uzdrošinājušies iet.

Nopērc iespēju mainīt pasauli

Nereti ir dzirdēts, ka nauda ir slikta un bagāti cilvēki ir skopi. Taču tas, ko esmu sapratusi, - nauda nav ne laba, ne slikta. Tas ir instruments, kas paspilgtina tavu būtību. Ja esi labs cilvēks, nauda tevi padarīs vēl labāku! Un pretēji! Es naudu uztveru kā rīku, kas palīdz uzlabot ne tikai manu, bet arī citu cilvēku dzīvi. Došana, mērķu atbalstīšana un palīdzēšana pārvērš naudu par pozitīvu pārmaiņu katalizatoru!

Nopērc laiku

Tāpat kā brīvība, arī laiks ir abstrakts jēdziens, tomēr tas ir visdārgākais, kas mums ir. Un, tici vai nē, nauda var nopirkt arī vairāk brīvā laika. Kā? Iemācies gūt pasīvos ienākumus - tev vairs nebūs jāiet uz darbu. Iemācies nodot savus pienākumus - tev vairs nebūs stundām ilgi jāpiņķerējas ar to, ko kāds cits var izdarīt labāk! Iemācies tērēt vērtīgās pieredzēs - tas tev dos vairāk kvalitatīvi pavadīta laika ar taviem mīļajiem!

Nopērc nospiedumu

Katram cilvēkam ir svarīgi, kādu nospiedumu viņš aiz sevis atstās. Kāds būs uzgleznojis gleznu, kuras vērtība mērāma miljonos, kamēr cits būs iestādījis mežu, ko nodot mantojumā saviem mazbērniem. Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka, papildus materiālajiem īpašumiem, mūsu finansiālās izvēles un uzskati par naudu ietekmē nākamās paaudzes un to, kā viņi veidos savu dzīvi.

Nopērc labsajūtu un enerģiju

Iedomājies, ka katru dienu tu varētu darīt to, kas tev patīk! Iet uz masāžu, doties iepirkšanās tūrē, izmēģināt prasmes kādā jaunā sporta veidā... Tas ļautu tev justies enerģiski, vai ne? Tu varētu ceļot, sauļoties skaistā pludmalē, skatīties, kā tavi bērni dauzās pa viļņiem. Tu vari nopirkt labsajūtu. Tu vari nopirkt enerģiju. Tu vari nopirkt savu sapņu dzīvi!

Tas, ko es ar šo gribēju pateikt, - nav jābaidās no naudas.

Tā pavisam noteikti nav jāuztver kā bubulis zem gultas. Nauda ir enerģija, un mēs katrs varam izvēlēties, kā šo enerģiju manifestēt realitātē. Turklāt neviena izvēle nav slikta. Es esmu izvēlējusies pieņemt naudu, iemācījusies to pelnīt viegli un plūstoši, radot ne tikai finansiālo bagātību, bet arī bagātīgas attiecības, bagātīgu pieredzi un dzīvi!

šī procesa laikā es esmu izstrādājusi savu formulu, kas palīdzējusi man sasniegt pārpilnību! Uzzini vairāk [šeit]

Raksta autore: Liene Uresina

Piesakies konsultācijai šeit.

Skati apmācību programmu mājas lapā un seko jaunumiem IG profilā.

Citi Raksti