Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Līgavas tēls – kā to nesabojāt

Līgavas tēls – kā to nesabojāt

Līgava neapšaubāmi ir kāzu dienas zvaigzne, viņai ik brīdi tiek pievērsta vislielākā uzmanība gan no viesu puses, gan arī caur kameras objektīvu. Līgava tēla izveidei parasti velta daudz pūļu un laika, taču, lai arī cik rūpīgi viss tiktu saskaņots iepriekš, jāpadomā arī par to, kā koptēlu uzturēt nevainojamu kāzu dienā. Kā panākt to, lai līgava izskatītos perfekti visas dienas garumā? Izskatīsim svarīgākos līgavas koptēla elementus - frizūru, make-up, aksesuārus un, protams, kāzu kleitu.

Frizūras izturība

Izvēloties frizūru kāzām, jāatceras, ka līgavai ar to būs jāpavada 12-18 stundas. Lai tās izskats nesabojātos, piemēram, pēc vējainas fotosesijas, labāk veidot tādu frizūru, kas būs mazāk pakļauta laikapstākļu ietekmei. Tādēļ vērts izvēlēties noturīgākus matu sakārtojumus - astes, copes, pinumus.

Foto:SANTA APšENIECE

Tas nenozīmē, ka ir jāatsakās no sapņa par Holivudas viļņiem vai brīvi krītošām lokām, taču, izvēloties šādas frizūras, labāk laicīgi padomāt par plānu B, ja nu gadījumā frizūra sabojāsies, un paņemt līdzi ķemmi, pāris matu gumijas un saspraudes, lai sliktākajā gadījumā izglābtu frizūru pašu spēkiem. Turklāt šāda frizūras transformācija - brīvi krītošas lokas ceremonijā, bet ar sprādzēm uz augšu sasprausti mati svinībās vakarā, var piešķirt līgavas koptēlam papildu dinamiku un odziņu.

Kā arī vienmēr veidojiet izmēģinājuma frizūru, tā jūs spēsiet pārbaudīt, cik ilgi tā noturēsies. Frizūras izturība ir atkarīga arī no matu struktūras, tāpēc izmēģinājuma frizūras laikā meistare varēs ieteikt, kura frizūra ir piemērotākā jūsu matiem.

Foto:SANTA APšENIECE

Kāzu make-up

Galvenais ieteikums - tāpat kā ar frizūru, taisiet izmēģinājumu. Tā ne tikai vislabāk sapratīsiet, kas jums patīk un piestāv, bet arī varēsiet pārbaudīt, cik noturīgs ir uzklātais grims. Svarīgi pievērst uzmanību arī tam, lai make-up nav pārāk spīdošs. šobrīd modes fotosesijās tas ir ļoti populārs paņēmiens - seju un dekoltē zonu izgaismo un tās mirdz. Taču tas ir skaisti tikai studijās ar profesionālu studijas gaismu. Kāzu fotosesijas visbiežāk notiek ārpus telpām un saulē šāds mirdzuma efekts vairāk atgādina nosvīdušu vai taukainu ādu. Tāpēc ar mirdzumu kāzu dienā labāk nepārspīlēt.

Foto: (pa labi) SANTA APšENIECE

Līgavas aksesuāri

Lielākā kļūda, ko līgava var izdarīt aksesuāru izvēlē, ir izvēlēties tos pārāk daudz. Jostiņa, matu rota, kaklarota, rokassprādze, auskari, cimdiņi - protams, tas viss ir ļoti skaisti, taču, kad tā visa ir pārāk daudz, tas sāk novērst uzmanību no kleitas, kā arī no pašas līgavas. Labāk izvēlēties ne vairāk par trim aksesuāriem, un svarīgi, lai tie sasauktos kopā, piemēram, pēc krāsas un materiāla.

Kā arī dažus aksesuārus vai mainīt un pievienot fotosesijas laikā, piemēram, uzliekot saulesbrilles vai paņemot rokās somiņu. Tā kāzu dienā varēs dažādot līgavas tēlu, nedaudz pavalkāt visus aksesuārus, kuras līgava vēlas, tos arī iemūžināt fotogrāfijās, vienlaikus nesaraibinot koptēlu.

Līgavas kleitas un līgavaiņa krekla tonis

Punkts, par kuru neizdomājas gandrīz nekad, pirms nesaņem kāzu bildes - ja kleita nav sniegbalta, tad arī līgavaiņa krekls (un arī uzvalks) nevar būt sniegbalts, citādi ziloņkaula toņa kleita blakus sniegbaltam kreklam izskatīsies tā, it kā būtu netīra vai putekļaina. Tādēļ nenāks par ļaunu lieku reizi pārbaudīt līgavas un līgavaiņa tērpu balto toņu atbilsību.

Foto:SANTA APšENIECE

Neērtas kurpes / maiņas apavu neesamība

Lai arī cik reižu neteiktu līgavai par ērtu maiņas apavu nepieciešamību, ļoti bieži nākas dzirdēt frāzi: “Man ir ļoti ērtas kāzu kurpes, maiņas apavi nav nepieciešami”. Un tikpat bieži nākas dzirdēt, ka šīs pašas kurpes vakarā sāk berzt, un līgava vairs nespēj mierīgi izklaidēties un atpūsties, kad diskomforta sajūta viņu nepamet. Varu saderēt, ka diez vai kāda no šīm līgavām mēģinājusi staigāt 12-16 stundas no vietas savās kurpēs pirms kāzām. Tieši tur arī slēpjas lielākā problēma. Pat ļoti ērtas krosenes divpadsmitajā stundā var sākt spiest vai berzt, nerunājot nemaz par kurpēm. Tāpēc obligāti ņemiet līdzi ērtus apavus, pat ja neplānojiet tos vilkt. Labāk, lai ir un nenoder, nevis ir vajadzīgi, bet nav.

Foto: (pa labi) SANTA APšENIECE

Vēl viens kāzu knifs no organizatora: ja līgavas un līgavaiņa galdam ir garš galdauts, kas sniedzas līdz grīdai, un jaunā pāra kājas nav redzamas, tad zem galdauta var laicīgi nolikt ērtas čībiņas, kuras, citiem nemanot, var uzvilkt, kamēr līgava sēž pie galda, tādā veidā atpūtinot kājas. Nepārdomāts līgavas rīta tēls

Katra līgava velta daudz laika kleitas, aksesuāru, frizūras un citu elementu izvēlei, taču bieži vien aizmirst par kāzu rītu.

Līgavas rīts ir ļoti maģiska un romantiska kāzu dienas sastāvdaļa un arī tam ir jāsagatavojas. Padomājiet par to, kā izskatīsieties jūs un dāmas, kuras būs jums līdzās kāzu rītā. Kāpēc tam jāpievērš uzmanība? Iedomājieties, ka esat visu saplānojusi - kāzas ir rozā un bēšos pasteļtoņos, viesnīcas numurs speciāli tika izvēlēts maksimāli gaišs, lai veidotu gaisīgu un romantisku atmosfēru.

Fotogrāfs un filmētājs  iemūžina šos pasakainos brīžus. Un te atnāk jūsu draudzene piesātināti zaļā kleitā, kā rezultātā visās fotogrāfijās vispirms ierauga draudzeni, jo viņa ir visspilgtākais objekts bildē, un tikai tad līgavu. Neceriet uz dāmu intuīciju un labāk izrunājiet šo jautājumu iepriekš, lai pēc tam nevienai no jums nebūtu skumji.

Foto:SANTA APšENIECE

Raksta autore: Oksana špakova / Kāzu Feja

Foto: SANTA APšENIECE

Citi Raksti