Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mājsēde, mājas tērpi, mājas sporta tērpi, divos vārdos sakot – covid mode – tas nudien ir mazliet apnicis. Dāmas, ir pavasaris, vasara klauvē tepat aiz stūra, terases atvērtas – beidzot, beidzot mums ir iespēja saposties gājieniem ārpus mājas un palūkot, kas jauns modes pasaulē.

Modes tendences 2021

Deviņdesmito iezīmes

Mode vienmēr ir cikliska. Deviņdesmito un divtūkstošo gadu sākuma iezīmes turpina uzvaras gājienu modes pasaulē. Piemirstās kleitas ar aukliņu savilkumiem, krekliņiem un topiem, kas pieguļ tik cieši kā otrā āda, un – mazmazītiņu stringu atgriešanos garderobē.

modes tendences 2021

Melns un balts

Balta blūzīte, melni svārciņi – obligātais skolas laika svētku dreskods. Un cik tas šķita apnicīgi un garlaicīgi! Bet te nu atkal klāt modes cikliskums un melnbaltais ir topu topā! Šis salikums vienmēr izskatīsies eleganti, īpaši, ja salikts mūsdienīgā formātā – strikti atdalītas līnijas, auduma krāsojums kā šaha galdiņš, balta žakete, melni svārki.

Puse tevis tumša, puse gaiša…

modes tendences 2021

Apjomīgas piedurknes

Nu ko – lai iznestu aktuālāko blūžu un kleitu piedurkņu griezumu, vajadzīga drosmes deva, jo balonveida izteiksmīgās piedurknes izskatās gana ekstravaganti, savukārt no 80. gadu modes, kad tās bija topā, esam jau krietnu laiku atradinājušās.

Ja tev šī modes kaprīze īpaši tīk, vairāk jāpiedomā pie virsjakas, trenča vai žaketes – lai to uzvelkot plecu un roku zona justos gana ērti un piedurknes netiktu saburzītas. Tērpu ar apjomīgām piedurknēm vispraktiskāk izvēlēties tad, ja zini, ka virstērpu vilkt nevajadzēs.

modes tendences 2021

Oversize bikses

Brīvi krītošas, mazliet par lielu un mazliet par garu – tieši tādas bikses šovasar redzēsim ielās. Lieliski izskatīsies gan klasisks bikškostīms ar vesti vai žaketi, kas piešķirs tēlam mazliet dumpinieciskuma, kā arī džinsu auduma bikses ikdienai.

Zema jostasvieta

Jā, zemo jostasvietu mode ir atgriezusies! Protams, ne tik bezgaumīgā formātā, kā to pieredzējām pirms 15-20 gadiem, tomēr augstās jostasvietas, akcentējot vidukli un garas kājas, devušas iespēju izpausties zemu jostasvietu cienītājām.

modes tendences 2021

Rozā konfektes un cukurvate

Ja iepriekš izvēlējies rozā stikliņu saulesbrilles, lai pasauli iekrāsotu jautrākos toņos, tad tagad praktiskas vajadzības pēc šāda aksesuāra nebūs – šovasar mierīgo pelēcību nomaina koša konfekšu krāsa jeb rozā košļājamās gumijas tonis, gluži kā bērnībā. Rimtāku toņu cienītājām – dūmakains cukurvates rozā. Un tas nav aksesuāros vien! Rozā tiek uzaicināts plašākā mērogā – kreklos, svārkos, kleitās, žaketēs…

Metālisks spīdums

Tā vien šķiet, ka modē ieviests tiek viss, kas spīd un laistās, lai pēc ilgiem mājsēdes laikiem mēs atkal būtu pamanāmi. Metāliskas krāsas kleitas un kostīmi – sudrabains mirdzums, matēts metāls, atstarojoši elementi – tas viss nu ir aktuāli.

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: KAPSULAS GARDEROBE. KĀ ATVIEGLOT GARDEROBES IZVEIDES PROCESU

Citi Raksti