Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

“Must have” produkti, kuriem jābūt kosmētikas maciņā

“Must have” produkti, kuriem jābūt kosmētikas  maciņā

Kosmētikas somiņa ir ikvienas sievietes nozīmīga ikdienas sastāvdaļa, neatkarīgi no kosmētikas lietošanas paradumiem un tās daudzuma. Kosmētikas somiņā ir jāglabā ne tikai lūpu krāsa vai skropstu tuša, bet gan katras sievietes individuālajiem paradumiem, nepieciešamībām un dzīves situācijai piemērotākie un atbilstošākie produkti. Tomēr ir pāris lietas, kuras ikvienai sievietei nepieciešams glabāt savā kosmētikas maciņā.

Saules aizsarglīdzekļi

Saule ir viens no skarbākajiem ārējās ietekmes faktoriem, kas negatīvi ietekmē mūsu ķermeņa ādu un lūpu stāvokli, tāpēc ir svarīgi vienmēr līdzi nēsāt saules aizsarglīdzekļus. Neatkarīgi no gadalaika, saules aizsargkrēmu lietošana ir ļoti nozīmīga un palīdz pēc iespējas ilgāk saglabāt veselīgas ādas izskatu un izvairīties no nevēlamās saules iedarbības, kas var izraisīt grumbu veidošanos, nevienmērīgu ādas krāsu, smalkās mīmikas līnijas un pat ādas vēzi. Ikdienā SPF līdzekļi noteikti ir jālieto uz sejas, kakla zonā un rokām, kā arī lūpu balzāmi ar SPF lūpu aizsardzībai.

SPF līdzekļus nepieciešams uzklāt pirms grima vai citiem ādas mitrinošiem līdzekļiem. Turklāt jāņem vērā, ka, pavadot saulē vairākas stundas, noteikti ieteicams saules aizsarglīdzekļus uzklāt atkārtoti, ik pēc 2-3 stundām. Kosmētikas maciņam lieliski piemēroti būs mazāku izmēru, ceļojumiem paredzēti produkti, kas neaizņem pārāk daudz vietas.

Balzams

Nekas nebojā sievietes kopējo tēlu vairāk, kā sausas lūpas, tāpēc ikvienas sievietes kosmētikas maciņā noteikti nepieciešams mitrinošs lūpu balzams. Ir sievietes, kurām patīk krāsot lūpas, un viņām piemērotāki būs tonēti lūpu balzāmi, piemēram, Clinique Black Honey, kas ne tikai bagātīgi mitrina lūpas, bet arī piešķir brīnišķīgu toni.

Uzacu zīmulis

Uzacis ir viena no svarīgākajām sejas sastāvdaļām, kas spēj manīt izskatu. Pienācīgi koptas, krāsotas uzacis rada svaigu un koptu koptēlu. Ja ir jāizvēlas viens kosmētikas produkts, kuru uzklāt no rīta, tad tam noteikti vajadzētu būt uzacu zīmulim, jo tas padarīs seju izteiksmīgāku.

Skropstu tuša

Biezas, garas skropstas ir kļuvušas par skaistuma etalonu. Liela daļa sieviešu mūsdienās izvēlas mākslīgās, pieaudzētās skropstas, taču, ja sievietei ir dabīgās skropstas, tad kosmētikas maciņā noteikti vienmēr jānēsā līdzi laba skropstu tuša.

Atkarībā no skropstu tušas, kuru sieviete ir izvēlējusies, ar tās palīdzību var pagarināt, sabiezināt un atdalīt skropstas, kā arī skropstu tuša noteikti spēs padarīt skatienu un acis izteiksmīgākas. Plānākas skropstu tušas ar smalkākām bristītēm rada dabiskāku izskatu, savukārt biezākas tušas ar apjomīgākām birstītēm padara plānās skropstas biezākas.

Caurspīdīgs pūderis

Grimam vajadzētu izskatīties pēc iespējas dabiskāk, izceļot skaistāko un nomaskējot nepilnības. Caurspīdīgais sejas pūderis palīdz iegūt dabisku izskatu un perfektu grimu bez piepūles. Uzklājot caurspīdīgu pūderi, tas paliek neredzams, radot nevainojamas sejas ādas efektu un, padarot grimu un sejas krāsu vienmērīgu.

Lielākās caurspīdīgā pūdera priekšrocības:

  • Apvieno visus grima elementus un padara tos vienmērīgus
  • Novērš taukainu spīdumu uz ādas.
  • "Nostiprina" tonālo krēmu un citus produktus, lai to noturība būtu ilgāka
  • Palīdz apslēpt “defektus”, piemēram, kad tiek uzklāts par daudz vaigu sārtuma.

Protams, katras sievietes kosmētikas somiņas saturs būs individuāli izraudzīts un pielāgots viņas ikdienas un grima lietošanas paradumiem. Dažām sievietēm nav nepieciešams nēsāt līdzi skropstu tušu, jo tiek izmantotas mākslīgās skropstas, savukārt citām sievietēm iecienītākais produkts ir lūpu krāsa vai spīdums. Tomēr viens ir skaidrs - koptu un izteiksmīgu izskatu var panākt pat ar pāris vienkāršiem produktiem, turklāt vienmēr ir jāatceras uzklāt SPF krēmu, lai aizsargātu ādu no saules negatīvās ietekmes.

Citi Raksti