Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Daudziem pāriem, kas šovasar bija gatavojušies teikt jāvārdu, šis ir izaicinošs laiks. Kādi ieteikumi kāzām ir nozares speciālistiem? Pārcelt kāzas vai samazināt viesu skaitu? Kā visu organizēt? Tie ir jautājumi, ko pāri sev šobrīd uzdod. Arī tie pāri, kas kāzas pārcēluši uz vēlāku laiku, tomēr savu paredzēto kāzu datumu var kaut kā īpaši atzīmēt.

Sarīkot pašiem sev nelielu fotosesiju

Kāzu aģentūras Caramel Events Riga vadītājas Jūlijas Pumpes ieteikumi kāzām. Jūlija norāda, ka daudzi pāri šobrīd aktīvi meklē risinājumus, kā neatkarīgi no apstākļiem sākotnēji izvēlēto kāzu datumu atzīmēt pašiem sev īpašā veidā. Tā kā kāzu fotogrāfs konkrētajai dienai visticamāk jau ir sarunāts, tad Jūlija iesaka doties uz kādu skaistu vietu un sarīkot pašiem sev nelielu fotosesiju.

Foto: GATIS LOČMELIS / www.gatislocmelis.com / Rīkotājs: CARAMEL EVENTS RIGA /Kāzu pakalpojumu sniedzēji

“Protams, līgavai jāatceras par sevis lutināšanu. Viņa var aiziet pie stilista, apmeklēt grima meistaru un frizieri, lai īpaši sapostos šai fotosesijai,” iesaka Jūlija. Tāpat viņa iesaka pasūtīt nelielu saldu iepriecinājumu kūkas formā vai arī uzcept to pašiem un konkrētajā dienā notiesāt to kopā ar glāzi dzirkstoša dzēriena.

Foto: GATIS LOČMELIS / www.gatislocmelis.com / Rīkotājs: CARAMEL EVENTS RIGAKāzu pakalpojumu sniedzēji

Izmantot virtuālās iespējas

Protams, šajā laikā var izmantot arī virtuālās iespējas, piemēram, pavadīt pirms tam iecerēto kāzu dienu, sazvanoties ar mīļajiem video zvanā un nosvinot kopā ar tuvākajiem, nemaz neizejot no mājām.

Kāzas-restorānā-Laiva-pie-ūdens-gatislocmelis
Foto: GATIS LOČMELIS / www.gatislocmelis.com / Rīkotājs: CARAMEL EVENTS RIGAKāzu pakalpojumu sniedzēji

“Lai šo sazvanīšanos padarītu vēl īpašāku un radītu svētku sajūtu, līgava un līgavainis var pasūtīt katram “viesim” kādu kokteili un svētku maltīti. To piegādāt šobrīd piedāvā daudzi restorāni un bāri,” iesaka Caramel Events Riga vadītāja.

Ja kāzas bija jāpārceļ, tad iepriekš paredzētajā datumā līgava un līgavainis var uzrakstīt un nolasīt viens otram savus zvērestus, atgādinot, cik daudz viens otram nozīmē.

Foto: AGNETA JONELE / Kāzu rīkotājs: BANNTÉ EVENTS

Nakšņošana kādā īpašā vietā

Pāris noteikti var padomāt arī par nakšņošanu citā vietā, ārpus mājām. “Nakšņošana kādā īpašā vietā palīdzēs uzburt īpašu un romantisku gaisotni. Esmu pamanījusi īpašo piedāvājumu Mālpils muižā, kurā var nakšņot greznā numuriņā un baudīt brokastis numuriņā vai kādā no zālēm. Vajadzīgs tikai pameklēt un izdosies atrast vietas, kas spēj nodrošināt drošu, bet tai pat laikā arī skaistu vidi arī pandēmijas laikā,” tā Jūlija Pumpe.

ieteikumi-kazam-arkartejas-situacijas-laika-agneta-jonele
Foto: AGNETA JONELE / Kāzu rīkotājs: BANNTÉ EVENTS

Savstarpējās attiecības neviens nav atcēlis

Arī BANNTÉ EVENTS kāzu organizatore Inga Bērziņa sarunā ar LĪGAVĀM.LV atklāj, ka, kā ieteikumi kāzām noteikti būtu dažadu rezerves plānu izveidošana. Šovasar daudzi pāri domās par “B” plānu. “Daudzi pāri jau laicīgi kāzas pārceļ uz vēlāku laiku, bet ir pāri, kas tomēr vēlas apprecēties plānotajā datumā.

Foto: AGNETA JONELE / Kāzu rīkotājs: BANNTÉ EVENTS
Foto: AGNETA JONELE / Kāzu rīkotājs: BANNTÉ EVENTS

Arī, kā ieteikumi kāzām, tādā gadījumā ir realizēt gan tiešsaistes kāzas, gan rīkot mazākas kāzas. Ir arī pāri, kas izvēlētajā datumā apprecēsies divatā un nosvinēs jāvārda teikšanu tikai kopā ar vedējiem, bet lielākas svinības tiks rīkotas pēc gada vai tad, kad tas būs iespējams. Tie pāri, kas tomēr vēlas laulāties šogad, iespējams vēl nav izsūtījuši ielūgumus, gaidot, kādas būs iespējas. Šajā laikā ir svarīgi saprast, ka kāzu rīkošana un viesu skaits tajās nav atkarīgs tikai no paša jaunā pāra. Tomēr es gribu ikvienam atgādināt, ka arī šajā laikā savstarpējās attiecības neviens nav atcēlis. Tādēļ precēties drīkst un vajag. Es arī novēlu ikvienam saprast, ka kāzas nav tikai ballīte. Kāzas ir atbildība vienam pret otru, un tieši tādēļ var apprecēties dažādos veidos,” iesaka Inga Bērziņa.

Pilnu sarunu ar Ingu var noskatīties šeit: JAUTĀJUMI KĀZU RĪKOTĀJAI INGAI BĒRZIŅAI

Foto: AGNETA JONELE, GATIS LOČMELIS

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Citi Raksti