Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

MEŽĢĪŅU VEIKALA LACE TO LOVE ATKLĀŠANA

MEŽĢĪŅU VEIKALA LACE TO LOVE ATKLĀŠANA

Prezentējot vairāk nekā 600 mežģīņu veidus, kas rotā jau vairāku pašmāju slavenību tērpus, Rīgā svinīgi atklāts jauns mežģīņu veikals Lace To Love. Izsmalcinātā Francijas gaisotnē un dzīvās mūzikas pavadībā sabiedrībā zināmas dāmas, modes ekspertes un mediji ar interesi iepazina plašo mežģīņu klāstu.
Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja kāzu sfērā darbojošās sabiedrībā pazīstamas dāmas kā pasākumu aģentūras Chocolates Events īpašniece Sindija Vilde – Spinga, raidījuma Stils bez Tabu un pasākumu aģentūras Skudras metropole veidotāja Gundega Skudriņa, kā arī kāzu portāla Līgavām.lv redaktore Iveta Rikmane.

Uz sievišķīgo notikumu ieradās arī citas prominentas personas – bijušā prezidenta Valda Zatlera kundze Lilita Zatlere, Latvijas Modes palātas valdes priekšsēdētāja Dita Danosa un uzņēmēja, veselīga dzīvesveida entuziaste un ezotērikas eksperte Elita Drāke, aktrise Evija Skulte, kā arī populārās dziedātājas Liene Greifāne, Jenny May un Latvijas blondīņu asociācijas prezidente Marika Ģederte.

Aicinām topošās līgavas, vedējmātes, līgavas māsas, kāzu viešņas apmeklēt krāšņo mežģīņu veikalu, lai radītu savu unikālo kāzu kleitu, otrās dienas tērpu vai vakarkleitu un izdaiļot ar savu klātbūtni kāzu svinības.

Skati mežģīņu veikala klāstu šeit, kā arī uz vietas veikalā: https://ligavam.lv/profils/lace-to-love/ 

Citi Raksti