Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PADOMI VEIKSMĪGAI KĀZU PLĀNOŠANAI DARBA LAIKĀ!

PADOMI VEIKSMĪGAI KĀZU PLĀNOŠANAI DARBA LAIKĀ!

Kāzu plānošana nav ne dienas, ne nedēļas un visbiežāk arī ne mēneša darbs. Jā, darbs, jo tieši tāds tas arī ir. Un nereti šis darbs var aizņemt pat gadu dzīves. Visticamāk bez šī darba, jums vēl ir arī pamatdarbs, tādēļ vēl jo aktuālāks ir jautājums, kad plānot kāzas un, ja to darām darba laikā, tad, kā tās plānot tā, lai nepazaudētu darbu?

  1. NEĻAUJ DARBA LAIKAM KĻŪT PAR KĀZU LAIKU! Neapšaubāmi, lai sagatavotos kāzām, jāsaplāno tieši miljons un viena lieta, kas prasa daudz laika. Tomēr kāzu plānošana nevar atņemt tavai darba produktivitātei atvēlēto laiku. Ja reiz nodarbojies ar dažām kāzu plānošanas lietām darbā, tad dari to, piemēram, uz biežo kafijas paužu rēķina, laika, ko pavadītu sarakstoties ar draugiem un paziņām Facebook vai par 20 minūtēm samazinot pusdienu pārtraukumu. Nevajag raustīt lauvu (lasīt – priekšnieku un kolēģus) aiz ūsām un darba laikā to vien darīt, kā pētīt kāzu fotogrāfu bildes vai Pinterest DIY labirintus. Ja arī kāda kāzu lapa ir atvērta, tad, atejot no sava darba galda, vienmēr to aizver. Un labāk arī izslēgt datora skaņu – daudzām interneta lapām, kas saistītas ar kāzu tēmu, nereti, jau tajā ieejot, sāk skanēt kāzu maršs. Darba laikā (patiesībā jebkurā laikā) var droši veidot dažādus sarakstus – piemēram, viesu sarakstu vai nepieciešamo lietu sarakstu – tos vislabāk turēt pa rokai, lai ik pa brīdim, ko atceroties, var veikt nepieciešamās korekcijas. Veiksmīga laika plānošana ļaus plānot kāzas un tajā pašā laikā neietekmēs darbā paveikto un tā kvalitāti. Tā teikt, vilks paēdis un kaza dzīva.
  2. TIKTIES DODIES BRĪVAJĀ LAIKĀ! Ja tu domā, ka katru otro dienu pusdienām paredzētajā laikā paspēsi izskriet, lai satiktos ar potenciālo kāzu fotogrāfu, vadītāju, mūziķiem, dekoratoru un vēl apskatītu svinību vietas, tad tu kļūdies. Ja tavs pusdienu laiks ir ierobežots stundas robežās, tad visticamāk ar to nepietiks, lai izrunātu visas svarīgās lietas un pēc tam produktīvi atgrieztos darba ritmā. Darba laikā vēl pieļaujama potenciālo pakalpojumu sniedzēju meklējumi interneta dziļumos, bet klātienes tikšanās gan labāk rīkot brīvajā laikā – kāzu jomas pārstāvji visbiežāk ir radoši cilvēki un visticamāk atradīs laiku arī, lai satiktos pēc darba vai brīvdienās. Savukārt jau minētos pusdienu pārtraukumus var veiksmīgi izmantot, lai sazvanītos dažādos ar kāzām saistītos jautājumos (pie tam to var darīt, paralēli ieturot maltīti).
  3. LAIKS ROKDARBIEM – NAKTS! Visneprātīgākā lieta, ko darīt darba laikā – nodarboties ar tā sauktajiem DIY jeb dari pats rokdarbiem. Sameklē idejas kādā brīvā brīdī, saglabā tās datorā, bet nepārvērt darba galdu par rokdarbu pulciņu. Būsim atklāti – vairums pāru mežģīņu burciņas darina naktīs – tieši tas ir, ja tā var teikt, DIY laiks, kad blakus glāze vīna, bet fonā laba filma.
  4. PĀRLIEKU NENOGURDINI DARBA KOLĒĢUS! Darba kolēģi ir cilvēki, ar kuriem pavadām īpaši daudz laika, bet tas nenozīmē, ka viņiem jāatbild uz visiem taviem palīdzības saucieniem un “kā tev šķiet būtu labāk” jautājumiem? Vēl jo vairāk to nevajag darīt, ja nav plānots uz kāzām aicināt darba kolēģus – tas varētu radīt viņos divējādas emocijas. Tev nav jāslēpj no darba kolēģiem, ka grasies precēties, bet viņiem noteikti nav jābūt iesaistītiem visās tavās plānošanas detaļās.
  5. ESI DROŠS! Pēdējais padoms skan kā ceļu satiksmes drošības reklāma, tomēr esi drošs, ka rīkojies tā, lai arī pēc kāzām tev vēl būtu darbs. Ja neesi pārliecināts, kāda ir tavas darba vietas politika attiecībā pret datora izmantošanu privātām vajadzībām, tad labāk noskaidro to jau laikus, lai nesanāktu lieki pārpratumi.

Publicitātes foto

Citi Raksti