Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PAR UN AP LĪGAVAS GRIMU

PAR UN AP LĪGAVAS GRIMU

Ja vēl neesat rezervējušas grima meistaru savām kāzām, tad ir pēdējais laiks to darīt – labu meistaru rezervāciju grafiks vasarā aizpildās ātrāk, kā varētu šķist. Visticamāk kopā ar make-up meistaru arī radīsiet savu ideālo līgavas grimu, bet, lai to būtu vieglāk izdarīt, piedāvājam šobrīd aktuālo tendenču apskatu.

Šogad aktuāli zaļie toņi

Grima māksliniece Anda Zariņa norāda, ka šogad nemainīgi modē ir mirdzoša, atpūtusies un starojoša sejas āda. Lai panāktu tādu efektu var izmantot sejas bāzi ar mirdzošām daļiņām, bet vajadzētu izvairīties to klāt uz pieres, deguna un zoda. Anda Zariņa stāsta, ka izgaismotājs, iepriekš mitrināta āda, vaigu sārtums un mazlie bronzeris uz sejas arī var izskatīties ļoti glaimojoši. Tāpat šogad grimā aktuālas ir grafiskas līnijas jeb laineru izmantošana, lai eleganti akcentētu acis.

Bet tām līgavām, kam patīk daba, šogad ir iespēja izpausties, izmantojot zaļos toņus, kas šobrīd ir ļoti aktuāli. Anda norāda, ka šīs tendences izmantošana īpaši derēs tām līgavām, kas savu īpašo dienu atzīmēs kaut kur pie dabas vai tieši pretēji – zaļā krāsa var kļūt par lielisku akcentu vidē, kur apkārt nav nekā zaļa.

Runājot vēl par šī gada aktuālajām tendencēm līgavas grimā, Anda Zariņa izceļ šādus trendus:

  • Aktuāli ir lūpu krāsu toņi ogu krāsās, kas tiek uzklāti tikai lūpu vidusdaļā, apkārt atstājot gaišāku krāsu.

  • Bronzas krāsas acu ēnas vai brūngani matētie toņi pa visu plakstiņu.

  • Plāna tonālā krēma kārta, lai āda izskatītos ļoti dabīga un viegla. Tiesa gan, ja līgava kāzu dienā uz sejas vēlas plānu tonālā krēma kārtu, tad sejas ādai jābūt iepriekš koptai jeb tādai, kurai vizuāli ar tonālo krēmu ādas toni nevajag izlīdzināt.

  • Akcents uz uzacīm – kuplas uzacis, kopta forma, krāsa, matiņu virziens, ko var koriģēt ar uzacu laminēšanu.

Nevajag baidīties no intensīvām krāsām

Izlemjot par to, kāds būs līgavas grims, jāņem vērā vairāki aspekti, pirmkārt, sejas ādas tips. Ja sejas āda ir sausa vai taukaina, tad vēl pirms kāzu dienas par to ir īpaši nepieciešams parūpēties, lai kāzu grims izskatītos gluds un rezultāts nesagādātu nepatīkamus pārsteigumus. Svarīgi ir, lai vizāžists pareizi sagatavotu līgavas sejas ādu, uzklājot konkrētajam ādas tipam piemērotu make-up bāzi. Kā norāda Anda Zariņa, tad sausai vai taukainai ādai sagataves produkti atšķirsies.

“Kāzu grimam vēlams izvēlēties ūdensnoturīgo skropstu tušu, iegādāties līdzņemšanai savu pūderi un lūpu krāsu vai spīdumu, lai varētu atjaunot grimu dienas garumā vai pašā vakarā, ja būs tāda vajadzība.

Labāk izvēlēties vidējas intensitātes acu ēnas, lūpu krāsu un tonālo krēmu ar vidēju sedzamību, lai realitātē un fotogrāfijās viss izskatītos labi. Jāņem vērā, ka šobrīd kāzu fotogrāfiju modē ir blāvākas krāsas, tādēļ līgavas var nebaidīties no mazliet košākām un intensīvākām lūpu krāsām un vaigi sārtuma.

Lūpas gan ērtāk ir krāsot tonī, kas ir līdzīgs savam dabīgajam, lai topošais vīrs nestaigā apkārt ar sarkanām vai koši rozā lūpām pēc visiem daudzajiem “rūgts”,” iesaka Anda Zariņa.

Make-up fotogrāfijās, kas atrastas internetā, atšķirsies no tā, kā tas izskatīsies realitātē

  1. Anda iesaka visām līgavām iepriekš izmēģināt savu vēlamo kāzu grimu, lai kāzu dienā var relaksēti izbaudīt visu skaisto pucēšanās procesu bez papildus uztraukuma. “Ja esat sieviete, kas uzticas vizāžistam un jums nav rakstura iezīmes mainīt domas par savām vēlmēm, tad varat arī neizmēģināt savu make-up.
  2. Bet, ja esat sieviete, kas konkrēti zina, ko vēlas, un jums patīk kontrolēt, vai viss notiek pēc plāna, tad obligāti iesaku kāzu dienas grima izmēģinājumu.

Jāsaprot, ka make-up fotogrāfijās, kas atrastas internetā, atšķirsies no tā, kā tas izskatīsies realitātē, jo katrai sievietei ir cita sejas, acu, lūpu forma, ādas, matu krāsa un arī kontrasti sejā. Vēl iesaku apvienot grima izmēģinājumu ar vecmeitu ballīti vai kādu pasākumu, lai varētu redzēt, kā make-up turas, vai patīk tā intensitāte,” tā Anda Zariņa.

Atrodiet savu grima meistaru šeit: SKAISTUMKOPŠANA

FOTO: ELĪNA UPMANEEMĪLIJA BOGDĀNOVA, NAIRA KOSYAN
Citi Raksti