Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pateikt paldies vedējiem

Pateikt paldies vedējiem

Kāzas ir īpašs notikums ne tikai pašam jaunajam pārim, bet arī viņu ģimenes locekļiem, tuviniekiem un vedējiem. Dažkārt tieši viņi ir tie, kas sagādā līgavai un līgavainim dažādus pārsteigumus viņu kāzu dienā, palīdz organizatoriskajos darbos, sniedz arī finansiālu ieguldījumu un ir jaunā pāra lielākais atbalsts viņu īpašajā dienā. Lai gan būt vedējiem, lieciniekiem, palīgiem kāzu organizēšanā ir liels gods, un lielākā pateicība ir gandarījums, ko ikviens iesaistītais saņem, tomēr līgava un līgavainis nereti vēlas pateikt paldies saviem palīgiem arī taustāmā veidā.

Sagādāt pārsteigumu pašiem vedējiem

Kāzu organizatore Alise Kolosova / Boutique Event Planning by Alise Kolosova ir pārliecināta, ka pirmā lieta, ar ko jaunais pāris var pateikties saviem vedējiem un vecākiem ir skaisti ziedu pušķi.

Ja pāris tomēr vēlas uzdāvināt vēl ko, tad, viņasprāt, vislabākā dāvana ir kopīgi pavadīts laiks. Tas nozīmē, ka dāvanu karte kādam SPA apmeklējumam, kultūras pasākumam vai kopīgam ceļojumam būs pareizā izvēle.

šādas aktivitātes ļaus arī vedējiem atpūsties, jo, kā zināms, vedēju pienākumi sniedz ne tikai daudz prieka, bet arī paņem spēku un enerģiju.

Tā kā visticamāk vedēji būs parūpējušies, lai jauno pāri viņu kāzu dienā sagaida dažādi pārsteigumi, tad Alise iesaka jaunajam pārim sarīkot pārsteigumu arī pašiem vedējiem, piemēram, noorganizējot kādas īpašas vakariņas netipiskā vietā. Kā norāda Alise, tad arī vedējiem ir jājūtas īpašiem un novērtētiem.

Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Personalizētas un īpašas dāvanas

Protams, ja pāris vēlas vedējiem pasniegt taustāmu paldies, arī tas ir iespējams. Tādā gadījumā dāvanām vajadzētu būt pēc iespējas personalizētām. Tā var būt, piemēram, magnum izmēra šampanieša pudele ar īpaši izveidotu etiķeti ar paldies vārdiem. šāda dāvana būs īpaši piemērota tiem vedējiem, kas arī dzīvē ir pāris.

Savukārt, ja vedēji nav pāris, tad katram no viņiem var pasniegt, piemēram, skaistu piknika grozu ar gravējumu un dažādiem gardumiem, ko gan vedējmāte, gan vedējtēvs varēs izlietot kopā ar savām ģimenēm.

Foto: LINDA LAUVA  / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Piedzīvojumi un kopīgas atmiņas

Vedējiem noteikti būs īpaša sajūta, ja jaunais pāris viņiem pateiks paldies jau kādā īpašā veidā kāzu svinību laikā. Tā var būt vedēju mīļākās grupas uzstāšanās vai kāds skaists pateicības mirklis, kura laikā vedēji visticamāk mazliet nosarks, bet nekad to neaizmirsīs.

Tieši kopīgi piedzīvojumi un pārsteigumi ir tie, kas visvairāk paliek atmiņā, tādēļ par dāvanu vedējem var kalpot arī kāds kopīgs piedzīvojums, piemēram, izbraukums ar gaisa balonu, pilsētas apskati no putna lidojuma helikopterī, visas dienas pavadīšanu uz jahtas un citi mirkļi, kas radīs skaistas atmiņas. Jāatceras vien tas, ka idejas šādiem pasākumiem jāsmeļas pašos cilvēkos un pavisam noteikti nevajag vedējiem dāvināt dārgu ceļojumu, ja pastāv bažas, ka viņi to uztvers kā apgrūtinājumu un neizbaudīs.

Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Dāvanu pasniegšana - mičošanas laikā

Ja jaunā pāra kāzu organizēšanā iesaistīti ne tikai vedēji, bet arī daudzi draugi un ģimenes locekļi, kam viņi vēlas pateikt paldies, tad risinājums ir izveidot visiem līdzīgas personalizētas dāvanas, ko pasniegt publiski kāzu svinību laikā, piemēram, pēc mičošanas. Tie var būt džemperi ar personalizētiem uzrakstiem vai pulksteņi ar gravējiem, kas simboliski atgādinās, ka novērtējat laiku, ko katrs no iesaistītajiem ir ieguldījis jūsu kāzu organizēšanā.

Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Foto: LINDA LAUVA

Citi Raksti