Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PRAGMATISMA PRETINDE – KATYA KATYA SHEHURINA

PRAGMATISMA PRETINDE – KATYA KATYA SHEHURINA

Katja Šehurina, kuras sievišķīgā modes valoda tiek atbilstoši tulkota vakartērpu un kāzu kleitu valodā, nākamajam rudenim/ziemai piedāvā izsmalcinātu, bohēmiski romantisku tērpu kolekciju. Iedvesmas avots ir bijis modes romantiskākais periods – viktoriānisms. Tā izpausmes formas ir liriskums un poētiskums noskaņā, smalkums mežģīnēs un izšuvumos, un sievišķība dekoratīvajos elementos (volāni un bantes).

Zīmola Katya Katya Shehurina kāzu kleitas ir piemērotas pašpārliecinātai sievietei, kura klasisko princešu kleitu vietā priekšroku dod ne mazāk romantiskiem nestandarta risinājumiem.

Tās ir ērtas un vieglas mežģīņu kleitas, kuras ļauj mirdzēt valkātājas personībai un šarmam, un nevis pretenciozi dominēt. Garumā no midi līdz maksi, formās no Nāriņas līdz A siluetam.

Katya Katya Shehurina kleitu aktuālākās tendences:

  • Oriģināla un atraktīva kāzu kleitas versija ir kāzu tērps, kurš sastāv no divām daļām. Šī ir arī praktiska izvēle, jo pēc svētkiem, tērpa daļas būs atkārtoti valkājamas.
  • Cita versija baltās kleitas pamatformulai ir kontrastējošas krāsas mežģīnes izmantošana. Dēļ mežģīnes smalkuma, atšķirīgā krāsa nedominēs, bet tērpam piešķirs mazāk formālu noskaņu.
  • Neatņemams kāzu kleitas dekoratīvais elements ir volāns. Bet atbilstoši mūsdienu modes tendencēm, tie ir neierasti – krūšu daļu rotājoši, svārkos brīvstāvoši un veido tērpa pamatformu bagātīgos kārtojumos.
  • Atkailināti pleci ir jaunā modes erogēnā zona. Smalks kailums un bohēmiski viegla noskaņa.
  • Koķeta un meitenīga kāzu kleitu alternatīva ir midi garums. Katya Katya Shehurina versijā – atgādinot par svētku pompozo garu, ar pagarinātu svārku „astes” daļu.
  • Jau gadiem ilgi, Katjas Šehurinas rokraksta pamatbūtība ir meistarīgi un virtuozi dažādu mežģīņu apvienojumi vienā tērpā. Tādējādi veidojas oriģināli, organiski, mākslas darbiem tuvi rakstu kārtojumi.

Piesakies uz kāzu kleitas laikošanu šeit: KATYA KATYA SHEHURINA kāzu kleitas

Citi Raksti