Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IEVAS UN EDVARTA KOŠAIS MĪLESTĪBAS STĀSTS

IEVAS UN EDVARTA KOŠAIS MĪLESTĪBAS STĀSTS

Ieva un Edvarts šajā aprīlī svinēs savas iepazīšanās astoto gadadienu. Šo astoņu gadu laikā bijuši daudzi priecīgi notikumi, kas radījuši jaunas gadadienas, ko atzīmēt. Lielākā no tām – abu kāzu diena pagājušā gada vasarā. Lai gan abi dzīvo otrpus okeānam, kāzas notika Latvijā. Galu galā pie jūras abi iepazinās, un netālu no jūras arī teica viens otram savu “Jā” vārdu.

Dabas bērni, kas dzīvo Ņujorkā

Ieva un Edvarts atzīst, ka, lai gan šobrīd abi dzīvo vienā no pasaules lielākajām metropolēm – Ņujorkā, tomēr viņiem ļoti patīk daba un brīvības sajūta, ko tā sniedz. Nebija šaubu – savu “Jā” vārdu viņi teiks zem klajām debesīm un bez sienām, kas abus iekļautu.

“Mēs vēlējāmies ģimeniskas kāzas – tik lielas, lai spētu aprunāties ar katru viesi un veltīt laiku viņiem un viens otram.

Esam bijuši kāzās, kur ir pat vairāki simti viesu, un zinājām, ka to nevēlamies. Tā vietā vēlējāmies redzēt savus tuvākos cilvēkus. Dzīvojot ārpus Latvijas, nav viegli uzturēt visas draudzības, kas bijušas iepriekš, bet tās stiprākās ir tikai kļuvušas stiprākas. Tādēļ mūsu vīzija ietvēra salīdzinoši mazas, bet košas un detaļām bagātīgas kāzas – lai katrs notikums tajās atspoguļotu mūs pašus. Tieši tādēļ nolēmām laulāties un kāzu svinības rīkot Liepupes muižā, un nākamajā rītā ar viesiem ieturēt vēlās brokastis, lai dalītos piedzīvotajā,” stāsta Ieva.

Abus vieno atšķirīgais

Lai gan abu kāzās bijis ne viens vien īpašs mirklis, Edvarts norāda, ka viņu īpaši saviļņoja brīdis, kad, gaidot pie altāra, ieraudzīja savu līgavu nākam viņam pretī tēva pavadīta. Pēc septiņu gadu ilgas draudzības, Edvarts savu Ievu beidzot ieraudzīja kāzu kleitā. Savukārt Ievas īpašais mirklis bijis Edvarta paša sagatavotais laulības solījums.

“Klausījos un nespēju aptvert, kāda man ir bijusi un joprojām ir ietekme šī cilvēka dzīvē, kādu iespaidu esmu atstājusi un mīlestību radījusi. Es zināju, ka mēs viens otru papildinām, bet nezināju, cik daudz es esmu viņam dāvājusi vienkārši un patiesi mīlot,” tā Ieva.

Tieši abu atšķirības esot viņu attiecību lielākais trumpis. “Edvarta brālis kāzu dienā teica runu, mūs lieliski noraksturojot – Edvarts ir ieturēts, dažkārt pārāk stingrs un rāmjos ielikts, savukārt es – gaisīga un emocionāla. Mūsos ir daudz kopīgu īpašību, bet vēl vairāk atšķirīgu. Iespējams, tādēļ mēs tik labi saderam kopā un balansējam viens otru,” pārliecināta Ieva.

Dzīvē vēl labāk, kā vīzijā

Galu galā Ievas un Edvarta kāzas esot bijušas ideālas. Nākamajā dienā, kad abi viens otram uzdeva jautājumu, ko darītu citādāk, ja varētu pagriezt atpakaļ laiku, atbilde bija vienprātīga – absolūti neko.

“Ne vienmēr ir viegli savu vīziju realizēt dzīvē. Bet vēl retāk ir tā, ka dzīvē sanāk vēl labāk, kā vīzijā.

Viss noritēja gludi un bez misēkļiem, par ko, protams, lielais paldies jāsaka mūsu kāzu organizatorei Alisei un visiem iesaistītajiem. Mūsu padoms citiem pāriem, kas vēl tikai gatavojas savai lielajai dienai, būtu nešaubīties un nemeklēt apkārtējo atziņas par to, kādai jābūt jūsu kāzu dienai. Mēs uzklausījām ieteikumus un padomus, bet lēmumus pieņēmām paši. Jāatceras, ka ir ļoti viegli sākt šaubīties un iespaidoties, sākot uzklausīt citu cilvēku viedokļus, jo katram tas būs citādāks. Tādēļ nav vērts sevī ielaist šīs šaubas, apjukumu un lieku stresu, bet gan uzticēties savām sajūtām un vēlmēm.

Diena paskries ātri un būs piepildīta ar bagātīgiem notikumiem, tādēļ izbaudiet katru gatavošanās posmu un mirkli, kurš tiek tam veltīts, sākot jau ar pirmajiem gatavošanās soļiem.

Tā ir skaista un neaizmirstama pieredze. Īpaši, pienākot lielajai dienai, emocijas papildinās gandarījuma sajūta un beidzot būs redzama kopbilde,” iesaka Ieva. Savukārt no praktiskā viedokļa viņa aicina neaizrauties ar ēdiena daudzumu vasaras kāzās.

“Mēs nedaudz pārspīlējām, jo no bērnības jau manī bija iesēdies uzskats: labāk vairāk, nekā mazāk. Gala rezultātā nācās atzīt, ka Edvartam taisnība,” smaidot saka Ieva.

Pilnu kāzu stāstu skati šeit: IEVA & EDVARTS

Citi Raksti