Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” VIETA UN PERSONĪBAS – FIGURA LINE

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” VIETA UN PERSONĪBAS – FIGURA LINE

Turpinot stāstus par projekta “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņu nomodā” komandu, iepazīstinām ar Figura Line Vecrīga meitenēm un vietu, kuru viņas ir radījušas, lai vairotu skaistumu, veselību un sirdsmieru.

“Figura Line sniegtā limfas plūsmas stimulācijas masāža iedarbojas uz visu limfātisko sistēmu, mazina limfas sastāvēšanos audos, audu pietūkumu un uzlabo vielmaiņu un veicina organisma attīrīšanos dabīgā veidā. Limfas stimulācijas masāža palīdz samazināt apkārtmērus un uzlabot auguma aprises, padara tvirtāku ādu un palīdz cīnīties ar celulītu.”

Iespējams, kaut kur jau esi redzējusi šīs rindas, jo tieši to mēs parasti stāstam par Figura Line piedāvāto pakalpojumu. Apraksts, kurš iespējams pirmajā brīdī var radīt apjukumu – par ko tieši iet runa – limfātiskā sistēma, apkārtmēri, vielmaiņa, celulīts…?

Šoreiz mūsu stāsts tev būs īpašs. Par to, ko parasti nestāstām – par mums un mūsu sapņiem.

Vispirms bija sapnis – radīt vietu, kurā katra sieviete justos gaidīta, brīva, apmierināta ar sevi.

Vietu, kurā neviens tevi nevērtētu, uzstājīgi nemēģinātu mācīt dzīvot vai pierunāt ko iegādāties. Tas bija sapnis par vietu, kurā kaut uz mirkli ļaut patverties no uzmācīgām ikdienas lietām – ko kārtējo reizi gatavot vakariņās, uztraukumiem, ko gan viņš domā par mani vai par nekad nepadarāmajiem darbiem. “Tā vieta varētu kļūt par mūsu otrajām mājām!” acīm vaļā mēs turpinājām sapņot. Tai noteikti jābūt mājīgai un gaumīgai, lai tai ir savs stāsts un šarms. Izglītojošu grāmatu plaukts vai bērnu stūrītis, kamīns vai balkons ar skatu uz upi – tai vietai noteikti, vajag būt ļoti īpašai!

Tā mēs sapņojām pašas un mēģinājām iztēloties, kas varētu palīdzēt piepildīt citu sieviešu ilgas pēc kādas īpašas vietas, kurā “nozagt” nedaudz laika tikai priekš sevis. Sapratām arī, ka gribam piepildīt šo vietu ar jēgu – sniegt pakalpojumu, kurš apvienotu sevī lietderīgu laika pavadīšanu, būtu veselību un labu pašsajūtu veicinošs.

Mūs visus vienoja ne tikai sapņi, bet vēl kaut kas ļoti īpašs – mūsos mīt tik daudz mīlestības, enerģijas, palīdzēt gribas un arī zināšanas, ar kurām noteikti gribam dalīties! Mums bija un ir kopējas vērtības un izpratne par to, kā mēs gribam attīstīt un virzīt mūsu kopējo lietu.

Vērtības, kuras kļuvušas par Figura Line masāžas studiju tīkla vērtībām, starp kurām nav svarīgākās vai mazāk svarīgās. Jo, tikai cienot klientu un sevi, tikai attīstoties darbā un piedāvājot kvalitatīvāko pakalpojumu, tikai ar vienotu un savam sapnim uzticīgu komandu un katra augstu atbildības sajūtu, nelokāmu ticību tam, ko tu dari, ar pozitīvu attieksmi un labām emocijām un tikai attaisnojot klienta cerības un sniedzot īstu rezultātu – mēs varam būt mēs. Tā īstā vieta, par kuru sapņojām toreiz un kuru ar katru dienu gribam padarīt vēl labāku, mājīgāku, pieejamāku, efektīvāku un īpašāku.

Tā nu mēs te esam – Figura Line – Latvijā radīta, rūpīgi pārdomāta veselīga dzīvesveida koncepcija. Kas izstrādāta tieši Latvijā dzīvojošām sievietēm, vispirms pētot vajadzības, vēlmes, gaumi un intereses.

4 gadu laikā mēs esam aizsapņojušies līdz tam, ka esam 40 masāžas studiju tīkls Latvijā un ārzemēs. Mūsu komandā strādā aptuveni 120 burvīgas sievietes, kuras ir zinošas speciālistes, un ik mirkli ir gatavas darīt visu, kas viņu spēkos, lai palīdzētu ikvienai klientei sapņu un mērķu īstenošanā.

Mūsu pakalpojums ir patiesi unikāls, jo mēs nesniedzam tikai masāžas pakalpojumu, bet gan piedāvājam veselīga dzīvesveida koncepciju.

Mūsu lepnums ir Figura Line aparāti, kas tiek ražoti tepat no Latvijā auguša bērza. Tas bija garš, bet rezultatīvs process, jo esam izstrādājuši un turpinām attīstīt aparātu, kas saņēma Gada inovācijas balvu. Tas nenoliedzami kalpo kā kvalitātes zīme un ir mūsu tīkla pievienotā vērtība.

Arī visa veselības konceptu papildinošā Figura Line produktu līnija organisma attīrīšanai un ķermeņa kopšanai, ir dabīga un veselībai draudzīga.

Tā rūpīgi izstrādāta un ražota pēc speciālā pasūtījuma, un ir nopērkama tikai Figura Line studijās un mūsu internetveikalā.

To visu nebūtu iespējams īstenot, ja tūkstošiem sieviešu nesapņotu un no visas sirds nevēlētos būt īpašas, kaut uz vienu stundu sajusties mīlētas un ļoti gaidītas. Tā tas ir! Mūsu klientēm nav vecuma, mēs nešķirojam viņas pēc nodarbošanās sfēras, ģimenes vai sociālā stāvokļa. Mūsu klientes ir tās, kuras vēlas būt enerģiskas, veselas, skaistas un starojošas. Viņas vēlas baudīt kopā būšanu un iemācīties kaut ko jaunu par to kā, piemēram, uzlabot savus ēšanas ieradumus.

Katras Figura Line studijas mērķis ir padarīt sievieti laimīgāku, lai nu ko, kurai šis vārds nozīmētu – labāku miegu, labāku vielmaiņu, apkārtmēra samazināšanu, svara nomešanu, tvirtāku un gludāku ādu, enerģijas pieplūdumu, tūskas noņemšanu, stresa mazināšanu vai vēl kaut ko citu.

Mūsu klientes patiešām ir visskaistākās un vismīļākās mums! No visas sirds pateicamies ikvienai, kura jau ir bijusi ciemos mūsu studijā un dāvājusi mums savu laiku un smaidu. Un mīļi gaidām ikvienu, kura vēlas redzēt, kā mūsu lielie sapņi realizējušies dzīvē.

Laura ir Figura Line masāžas studiju tīkla sirds un dvēsele. Laura ir tas cilvēks, kurš sāka sapņot par šo vietu un ar savu neizsīkstošo un starojošo enerģiju iedvesmoja arī visu pārējo komandu. Laurai vēl joprojām pieder vistrakākās, dažkārt pirmajā brīdī, šķiet, pat neiespējamākās idejas… Bet zināt? – tās visas tiek īstenotas!

Ilze ir cilvēks, bez kura tagad nav iedomājami visā Latvijā Figura Line studijās notiekošie pasākumi. Jo tieši viņa ir tā, kuru vēlas satikt ikviena sieviete, ikvienā pilsētā, un parunāt par sava uztura un ēšanas ieradumu korekcijām. Ilze konsultē pareiza un sabalansēta uztura jautājumos un, kā saka mūsu klienti, „sastāda visgaršīgākās un veselīgākās ēdienkartes”.

Olga vienkārši ir laimīgs cilvēks un savu darbu uzskata par „vislabāko darbu pasaulē”. „Man patīk tā sajūta, ka mūsu klienti ir mūsu draugi!”

Figura Line ir spēcīga un liela komanda, ar kuru kopā mēs virzāmies tālāk, lecam augstāk, sasniedzam vairāk un sapņojam, sapņojam, sapņojam…

Dalība projektā „Kāzas dāvanā” mums ir vēl viens sapnis! Kas var būt vēl nozīmīgāks un īpašāks notikums dzīvē kā kāzas? Katra meitene sapņo par šo īpašo dienu un katra vēlas tajā būt visskaistākā, visapmierinātākā ar sevi un, protams, vismīlētākā un vislaimīgākā. Figura Line komanda līgavai apsola īstenot šīs vēlēšanās pirmo daļu, bet kļūt par vismīlētāko un vislaimīgāko, lai sola izpildīt topošais vīrs!  

Citi Raksti