Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IEVAS FLORENCES SLEJA PAR ATTIECĪBĀM UN KOPDZĪVI

IEVAS FLORENCES SLEJA PAR ATTIECĪBĀM UN KOPDZĪVI

Lasi Ievas Florences sleju par attiecībām un kopdzīvi šeit: PĀRLIECĪBA UN ATTIECĪBAS

Tas, ko jūs translējat sevī, atspoguļosies jūsu dzīves notikumos. Un, kā mēs zinām, visas labās lietas mūsu dzīvē sākas tikai un vienīgi mūsos pašos.

Aicinām jūs baudīt šo līgavas lomu un augt savā attīstībā, iedvesmojoties no spilgtām un dziļām personībām.

Ievas Florences-Vīksnes sleja, par līgavas lomu sievietes sajūtu pasaulē. Kā šo svētku sajūtu saglabāt, ne tikai gaidot lielo dzīves notikumu, bet arī kopdzīvē un ikdienā? Kā izbaudīt un priecāties par doto iespēju spēlēt šo lomu katru dienu?

Attiecības kopdzīvē saistās ne tikai ar mīļoto dzīves biedru, bet arī pašam ar sevi, ģimeni un draugiem. Attiecības: es – pasaule un mēs – kopdzīve. Sarunā, Ieva uzsver, ka svarīga to sastāvdaļa ir arī attieksme, attieksme pret dzīvi, bērniem, apkārtējiem, ko tas mums dod un ko no tā iegūst citi. Šai kopdzīves tēmai, Ieva pieskaras caur attiecību prizmu un katrs pats var izvērtēt šajā slejā, ko no tā var iegūt sev un salīdzināt  no savas attiecību pieredzes. Tai pat laikā, bagātinoties ar citu sajūtu, viedokli un redzējumu, mijiedarbībā ar savu personīgo.

LĪGAVĀM TOP kāzu & kopdzīves medijs vadītāja/galvenā redaktore Iveta Rikmane sarunā ar aktrisi Ievu Florenci-Vīksni par pārliecību un attiecībām. 

Video skatiet šeit:

Video: Kanepes films

Vieta: Restorāns KOYA

Lasi Ievas Florences sleju par attiecībām un kopdzīvi šeit: PĀRLIECĪBA UN ATTIECĪBAS

Seko līdzi jaunākajam arī  šeit: youtube

Citi Raksti