Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sabiedrībā zināmi pāri, kas apprecējās 2023. gadā

Sabiedrībā zināmi pāri, kas apprecējās 2023. gadā

2023. gads paliks atmiņā ar daudzām Latvijā atpazīstamu un iedvesmojošu pāru kāzām. Atskatīsimies uz gada ievērojamākajām kāzām un ielūkosimies to detaļās.

Pagājušais gads priecējis ar daudzveidīgām kāzām - gan klasiski krāšņām, gan sirsnīgām un privātām kāzām, gan kāzām ārzemēs, gan tepat Latvijas pilsētās un dabā. Precējušies aktieri, sportisti, mūziķi, influenceri un citas sabiedrībā zināmas personības.

Foto: MIKS šĒLS. Pāris: LIENE PĒTERSONE UN ĢIRTS BONO

Kinokritiķe, Rīga IFF kuratore Dārta Ceriņa un Golin Riga radošais direktors, fotogrāfs Dāvis Sakne

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Tā kā pārim ir tuva Itālija un tās kultūra, kāzas notika mūžīgajā pilsētā Romā, 19. gadsimta nogalē celtajā baroka stila Brankačo pilī. Savā kāzu dienā 27. jūlijā līgava tērpās latviešu dizaineres Sabīnes Skarules darinātajā kleitā.

Influencere, TV raidījumu vadītāja Katrīne Vasiļevska un Pilots Pēteris Vasiļevskis

Pāris sarīkoja krāšņas kāzas, kurām līdzi sekoja daudzi. Ceremonija norisinājās 3. jūnijā, baznīcā Vecrīgā, kurā svētku sajūtu uzbūra dekostudija Sajūtu Aleja, bet īpašu brīdi sagādāja Miks Dukurs, kurš izpildīja dziesmu “Tev”, līgavai ienākot baznīcā. Katrīne bija tērpusies burvīgā Amelii kleitā. Svinības tika rīkotas Svētku pilī, kur vakaru vadīja un par atmosfēru rūpējās Rihards Lepers. Neizpalika arī kāzu torte, kuru cepa konditorejas studija Kūkas Gardas.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Dziedātāja Samanta Tīna

Pašā gada noslēgumā, 29. decembrī, Kuldīgā, apprecējās arī talantīgā dziedātāja Samanta Tīna. Tā kā attiecības ir ļoti privāta dzīves joma, viņa izvēlējusies pagaidām detaļas neatklāt. Samanta ir aizrāvusies ar Indiju un tās kultūru, tādēļ arī kāzās tika iekļauti dažādi tās elementi. Tika sarīkota uguns ceremonija un rituālus vadīja krišnaīts Uģis Kuģis. Līgavas rokas rotāja skaisti hennas zīmējumi, viņa bija tērpusies elegantā baltā kāzu kleitā.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Jaunā Rīgas teātra aktrise Lolita Kurpniece un Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks

šovasar apprecējušies arī vairāki aktieri, tostarp skaisto un talantīgo aktieru pāris Lolita un Niklāvs. Kāzas notika pašā vasaras plaukumā, 8. jūlijā.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Paula Celma un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms

Foto: INTA LANKOVSKA

Pāris apprecējās Vasarsvētkos, 27. maijā. Kāzas norisinājās saulainā un dzīvespriecīgā gaisotnē, tās iemūžināja Inta Photography, bet vakar gaitā uzstājās grupa Rīgas Modes.

LKA Nacionālās filmu skolas studente Alise Veličko un Dailes teātra aktieris Toms Veličko

Pāris apprecējās 1. jūlijā baznīcā Āgenskalnā. Līgava bija tērpusies elegantā lietuviešu dizaina VIELA kāzu kleitā. Pēc kāzām pāris devās sapņainā medusmēnesī uz Itāliju.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Aktrise Jana Herbsta un uzņēmējs Kalvis Kalniņš

Pāris 4. februārī sarīkoja pasakainas ziemas kāzas Dundagas pilī. To organizēšanā piedalījās Janas māsa, pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa. Kāzas dekorēja atzītā dekoratore Baiba Prindule. Līgava bija tērpusies Katya Katya kāzu kleitā, bet laulību gredzenus no pāra ģimenes zelta darināja Una Mikuda.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Fotogrāfe Liene Pētersone un Ģirts Bono

2023. gada pavasarī apprecējās arī izcilā kāzu un dzīvesstila fotogrāfe Liene Pētersone. Kāzas iemūžināja godalgotais un pieredzējušais fotogrāfs Miks šēls. Liene stāsta, ka vēlējušies Rīgā sarīkot nesteidzīgus svētkus sev un tuvākajiem. Par svinību vietu viņi izvēlējās Studio Imagine, kas ne tikai vizuāli, bet arī tematiski atbilda iecerētajam. Svinības noritēja vieglā, pacilājošā gaisotnē un pāris atzīmēja savu 20 gadu kopā būšanu.

Foto: MIKS šĒLS

Keita Rudzinska-Bērziņa un dziedātājs Rihards Bērziņš

Pāris apprecējās 23. augustā. Viņi vēlējās kāzas rīkot pie dabas, tādēļ par svinību vietu izvēlējās burvīgo ābeļdārzu Burtnieki. Tā kā kāzu viesu starpā bija bērni, viņu izklaidei tika sarūpētas Elmi Play elegantās atrakcijas, kuras prieku sagādāja ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Kāzās valdīja Itālijas atmosfēra, viesiem bija iespēja sakombinēt pašiem savu picu, bet kāzu tortes vietā tika pasniegts gelato saldējums. Kāzu dienu iemūžināja fotogrāfs Juris Zīģelis. Kāzās bija pārdomāta ikviena detaļa, arī gredzenu apvij īpašs stāsts. Tos pēc individuāla dizaina izstrādāja juvelieris Arvis Kotins.

Foto: JURIS ZĪĢELIS

Santa Kreile un mūziķis Edgars Kreilis

Pāris par savu īpašo kāzu ceremonijas vietu izvēlējās Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeju. Kāzas norisinājās jūlija beigās.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Ivonna Ozoliņa un producents Miks Ozoliņš

Apprecējies arī producents un TV personība Miks Ozoliņš, kurš ilgus gadus pavadījis Amerikā, bet pagājušajā vasarā atgriezās Latvijā, kur satika savu mīļoto. Pāris apprecējās Lasvegasā, tajā pašā kapelā, kur laulājušies arī Dženifera Lopesa un Bens Afleks. Pēc ceremonijas pāris devies prom uz motocikla.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Pāru seksuālo attiecību koučs Ieva Sīmane un Edijs Meņģelis

Pāris sarīkoja īpašas kāzas ar neparastu, bet dziļi simbolisku ceremoniju - viņi salaulājās, iebriduši upē.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Dejotāja Zane Stūre un Oskars Stūre

Pāris noslēdza laulību ceremonijā Bauskas rātsnamā. Līgava bija izsapņojusi īpašu kāzu kleitu, kuras spalvu akcentus šuva pati.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Fitnesa trenere, modele Paula Pūpola-Golovkova un hokejists Georgs Golovkovs

Sportiskais un skaistais pāris apprecējās 8. jūlijā. Līgava bija tērpusies pasakainā Katya Katya mežģīņu kleitā. Pāris dalījušies ar sapņainām fotogrāfijām no fotosesijas pludmalē.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Dziedātāja Antra Stafecka-Niedra un hokejists Lauris Niedra

šovasar norisinājās arī vairākas sportistu kāzas. šis pāris salaulājās 20. maijā.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Krista Marena un hokejists Rihards Marenis

Kāzas norisinājās 7. jūlijā. Līgava bija tērpusies skaistā, piegulošā kleitā.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Beāte Katrīna Zeltiņa-šķēle un basketbolists Aigars šķēle

Pāris sarīkoja skaistas kāzas 21. jūnijā. Līgava bija tērpusies Amelii kleitā, viņas tēlu papildināja Magnificent You rotas. Krāšņo kāzu noformējumu izveidoja Marta Egle Deko, bet kāzu dienu video formātā iemūžināja Egle Films.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Rita Janičenoka un basketbolists Kristaps Janičenoks

Pāris sarīkoja skaistas un pārdomātas kāzas. Svētku noskaņu uzbūra dekoratore Baiba Prindule, par atmosfēru rūpējās vakara vadītājs Renārs Zeltiņš, bet par muzikālo noformējumu atbildēja DJ Spinga. Svinības norisinājās Nurmuižas pils restorānā. Kāzu dienas mirkļus tvēra fotogrāfs Juris Zīģelis.

Foto: JURIS ZĪĢELIS

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Influencere Sana Oša un futbolists Mārcis Ošs

Pāris apprecējās 26. aprīlī. Kāzas norisinājās privātā gaisotnē.

Foto: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA
Citi Raksti