Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZAS - LABĀKĀ BALLĪTE MŪŽĀ? SADARBĪBĀ AR SERIĀLU PERFEKTĀS KĀZAS

KĀZAS - LABĀKĀ BALLĪTE MŪŽĀ? SADARBĪBĀ AR SERIĀLU PERFEKTĀS KĀZAS

Kāzu diena ir kas tik unikāls un vienreizējs, ka ikviens pāris vēlas, lai viņu kāzas ir tieši tādas, par kādām sapņojuši.
Tāpat kā vēsta pašmāju seriāla Perfektās kāzas nosaukums - vēlamies, lai kāzas būtu perfektas, un arī ballīte izdotos uz visiem simts procentiem!
Seko līdzi jaunā komēdijseriāla varoņiem šeit tet.plus/media un uzzini, vai Elzas un Jāņa kāzu ballīte bija pati labākā!

Kas ir noteicošais, lai ballīte būtu izdevusies?

• Attieksme

Nav jau tā, ka viss vienmēr iziet gludi. Arī visperfektāk izplānotas kāzas un kāzu ballīte ir kā dzīvs organisms, kurš var nostrādāt jokus un sagādāt kādu neparedzētu pārsteigumu. Vai tas būtu iepriecinošs vai gluži otrādi. Banāli, bet viss slēpjas mūsu attieksmē. Kā uzņemsim ziņu par kūkas vedēja nomaldīšanos, tā arī izvērtīsies tālākā ballītes gaita - ja nodosities panikai, varat vairs necerēt, ka kāzas varēsiet saukt par labāko ballīti savā mūžā, savukārt pieejot šķēršļiem ar vēsu prātu, ļaujot notikumiem plūst un būt, jo pasaule jau tāpēc nav gājusi bojā, būsiet tikai un vienīgi ieguvēji.

labākā ballīte kāzās seriāls perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS / Foto apstrāde: LIGAVAM

• Viesi

Viesu izvēle ir delikāta tēma, tomēr ļoti no svara.

Lai ballīte būtu tiešām izdevusies, visiem viesiem jābūt mīļi gaidītiem. Tā lai tiešām ikvienu no viņiem jūs vēlaties satikt un kopīgi nosvinēt savu visīpašāko dienu! Bieži vien uz kāzām mēdz ielūgt attālus radus, senus kaimiņus vai kolēģus, ar kuriem ikdienā nav tikpat kā nekādas komunikācijas. Viss ir lieliski, ja neraugoties uz tikšanās biežumu, viens otra klātbūtni tiešām izbaudāt un priecājaties par ikvienu tikšanos, kaut vai reizi piecos gados. Bet tiklīdz kaut ko darām spiestā kārtā, lai kāds neapvainotos, ballītes izdošanās kļūst riskanta.

labākā ballīte kāzās seriāls perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS / Foto apstrāde: LIGAVAM

• Organizēšana

Jā, ir fantastiski noderīga spēja ļaut lietām notikt, emocionāli tām nespītējot pretī. Tomēr, ja runa ir par svētku organizēšanu, rūpīga plānošana un atbildīgo personu sarunāšana ir viens no stiprākajiem izdevušās ballītes pamatakmeņiem. Tā nav pēkšņa un neplānota vakara pasēdēšana ar draugiem! Neorganizētu ballēšanās vakaru šarmu varam atstāt kādai citai reizei. Kāzu dienai jābūt vienotā stilā sākot no ceremonijas beidzot ar ballīti. Un jo vairāk tā iederēsies kāzu stilistikā un konceptā, jo vairāk būs padomāts par viesu izklaidēšanu un ērtībām, jo garantētāk, ka ballīte būs lieliska.

labākā ballīte kāzās seriāls perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS / Foto apstrāde: LIGAVAM

• Atmosfēra

Un tieši tādēļ laikus jādomā par atmosfēras radīšanu jūsu īpašās dienas svinībās. Gaisotni, protams, lielā mērā rada tieši cilvēki, kas ir klātesoši ballītē, tomēr ir daudz priekšnoteikumu, kas radīs atmosfēras bāzi - tās ir pieskaņotas dekorācijas, muzikālais noformējums, izklaides un mākslinieku priekšnesumi, ēdieni un dzērieni, dejas un bārs ar tematiski pieskaņotiem kokteiļiem...

Jūsu rokās ir viss, lai kāzu ballīte kļūtu par lieliskāko, kuru esat apmeklējuši!

labākā ballīte kāzās seriāls perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS / Foto apstrāde: LIGAVAM

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: JĀNIS DEINATS


Lasi arī: KĀ KĀZĀS SAGLABĀT MIERU? SADARBĪBĀ AR SERIĀLU PERFEKTĀS KĀZAS

Citi Raksti