Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LĪGAVĀM KĀZU GRĀMATŽURNĀLS NR.4

LĪGAVĀM KĀZU GRĀMATŽURNĀLS NR.4

14.aprīlīī ar grandiozu kāzu modes šovu tika atklāts jaunais LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāls.

Šis ir 4-tais kāzu grāmatžurnāls mūsdienīgai līgavai, ko izdod TOP kāzu medijs LĪGAVĀM.

Kā arī jaunums Latvijā – vienīgais KĀZU CEĻVEDIS,

kurā apkopoti labākie kāzu industrijas pārstāvji un norādītas pakalpojumu cenas, sākot ar kāzu apakšveļu, auto, ceremoniju, svinību vietām, kāzu kleitām, vakarkleitām, uzvalkiem, laulību gredzeniem, floristiku, dekorācijām, kāzu rīkotājiem u.c. Kāzu pakalpojumu sniedzēji sadalījumā pa nozarēm vienuviet.

KOMPLEKTA CENA 10€ (grāmatžurnāls + ceļvedis)

LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla cena = 7eur

Kāzu ceļveža cena = 5eur

Kāzu ceļvedī vienuviet apkopoti labāko kāzu industrijas pārstāvju piedāvājumi, sākot ar kāzu apakšveļu, auto, ceremoniju, svinību vietām, kāzu kleitām, vakarkleitām, uzvalkiem un beidzot ar laulību gredzeniem, floristiku, dekorācijām, kāzu rīkotājiem un citiem pakalpojumu un preču sniedzējiem.

Abi izdevumi pieejami iepriekš piesakoties pa tālr. 22004420 vai info@ligavam.lv.

Kāzu grāmatžunrāls ir 272 lappušu biezs, kurā apkopota noderīga informācija par kāzu plānošanu, sākot ar saderināšanos, kāzu organizēšanu, kāzu svinībām, kopdzīvi, kāzu stils un mode un 13 aizraujoši kāzu stāsti ar pasakainām fotogrāfijām.

Grāmatžurnāla vāka koncepts paliek nemainīgs – pāris, spilgtas personības, kas atspoguļo mīlestības jūtas. Ikviens var savu sapni padarīt par ikdienu, to šajā numurā pierāda vāka varoņi – Simona Kubasova un Radžs Prakašs, atklājot savu mīlestības stāstu un gaidas par nākotni.

Foto: Liene Pētersone, stils Iveta Vecmane, muah Jūlija Balinksa, vide Kukšu muiža, tērpi Amoralle, Agnese Eiduka, Amelia, matu rota Evita Vilde, ziedi Lakstos

LĪGAVAS DZĪVESSTILS

KĀZU PLĀNOŠANA

KĀZU SVINĪBAS

KĀZU STILS & MODE

KOPDZĪVE

+ 13 AIZRAUJOŠI KĀZU STĀSTI SKAISTĀS FOTO GALERIJĀS

Saņem jauno LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnālu sev vēlamā pasta stacijā! Iespēja pasūtīt grāmatžurnālu caur Omniva pakomātiem.

Noformē pasūtījumu:

Sūti sekojošu informāciju uz: zurnals@ligavam.lv – vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā Omniva pakomāta adrese, tavs konta numurs, personas kods (rēķina izrakstīšanai).

Brīdī, kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz tevis norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Tu saņemsi SMS un varēsi doties sūtījumam pakaļ.

Ominiva piegāde visā Latvijā 3.50eur

LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla cena = 7eur

Kāzu ceļveža cena = 5eur

KOMPLEKTA CENA 10€ (grāmatžurnāls + ceļvedis)

Abi izdevumi pieejami MANILLA papīrlietu veikalā un Rīgā, iepriekš piesakoties pa tālruni  +371 22 004 420.

Lai skaista kāzu plānošana!

Citi Raksti