Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu kleitas izvēle ir viens no aizraujošākajiem un patīkamākajiem kāzu plānošanas soļiem. Daudzām līgavām tā ir iespēja īstenot senu sapni, citas izvēlas kleitu atbilstoši konkrētā brīža modes tendencēm, savukārt kāda, godinot tradīcijas, pie altāra dodas kleitā, kas mantota no vecmāmiņas. Bieži vien iedvesmu meklējam internetā. Šim nolūkam ļoti labi noder Instagram.

LĪGAVĀM apkopoja kāzu kleitu zīmolus, kuriem sekot Instagram un smelties lieliskas idejas savam kāzu tērpam.

VERA WANG / @verawanggang

Dizaineres Veras Vangas kāzu tērpi piemēroti līgavai, kas nebaidās uzdrīkstēties. Tos raksturo izteiksmīgas mežģīnes, gaisīgs tills, pērļu virtenes un neatkārtojami silueti. Ikviena Veras līgava izskatās kā karaliska feja, kurai nelīdzinās neviena cita.

kazu kleitu zimoli instagram

NEWHITE / @newhite_bridal

Smelies iedvesmu amerikāņu kāzu kleitu zīmola instagram kontā.  Zīmola tērpi ir mūsdienīgi, ģeometriski un minimālisma iedvesmoti. Tas saistīts ar dizainera mīlestību pret arhitektūru. Tērpi pašpārliecinātai un modernai līgavai.

kazu kleitu zimoli instagram

INBAL DROR / @inbaldrorofficial

Zīmola vakartērpi un kāzu kleitas noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu līgavu – tie burtiski mirdz. Fotogrāfijās dominē tērpi ar izteiksmīgu korsešu daļu, izšūti ar mirdzošiem kristāliem un pērlēm, mežģīnēm un tillu. Tērpi ir moderni, pārdomāti un pat nedaudz izaicinoši.

kazu kleitu zimoli instagram

KAREN WILLIS HOLMES / @kwhbridal

Karen Willis Homes darina karaliskus tērpus pašpārliecinātai sievietei. Tie nav dažādu detaļu pārsātināti, vairāk koncentrējoties uz perfektām līnijām, auduma faktūru un dizainu, kas izceļ līgavas augumu.

kazu kleitu zimoli instagram

LAURE DE SAGAZAN / @lauredesagazan

Šīs franču dizaineres kāzu kleitās dominē sievišķība un maigums. Tērpi ir samērā vienkārši, taču svinīgi un romantiski. Ja tev patīk delikātas mežģīnes, viegli krītoši audumi un izteiksmīgas detaļas, tad šajā instagram noteikti atradīsi iedvesmu savam kāzu tērpam.

kazu kleitu zimoli instagram

 ALON LIVNE WHITE / @alonlivnewhite

Talantīgais izraēlietis Aļons Līvens ir viens no daudzsološākajiem pasaules dizaineriem. Kopš 17 gadu vecuma viņš strādājis vadošajos Eiropas modes namos. 2010. gadā uzsāka savu zīmolu, kas jau ir saņēmis atzinību no daudzām Amerikas slavenībām: Beyoncé, Lady Gaga, Jennifer Lopez un Naomi Campbell. Viņa kāzu kleitas ir inovatīvas un pat ekstravagantas.

kazu kleitu zimoli instagram

 SEBASTIEN LUKE / @sebastienluke

Losandželosas zīmols ir moderns un elegants. Šeit iespējams iepazīties ar jaunākajām tendencēm kāzu modē. Instagram atradīsi arī bikškostīmus un citus, mazāk tradicionālus, kāzu tērpus.

kazu kleitu zimoli instagram

 ELISA NESS / @elisa.ness

No šī zīmola tērpiem staro sievišķība, pašpārliecinātība, oriģinalitāte un franču šarms. Tērpus rotā modernas spalvas, krelles un drosmīgas detaļas. Zīmola instagram konts noteikti ir apmeklēšanas vērts.

kazu kleitu zimoli instagram

MURASHKA WEDDING / @murashkaofficial

Šis zīmols pazīstams ne tikai visā Krievijā, bet arī Eiropā. Muraškas kleitas ir lakoniskas, apvienojot klasiku un mūsdienu tendences. Instagram atradīsi mākslinieciskas un nedaudz sapņainas fotogrāfijas un brīnišķīgas kāzu kleitas.

kazu kleitu zimoli instagram

NAEEM KHAN / @naeemkhanbride

Indiešu izcelsmes dizainers Naeem Khan rada karaliskus un pasakainus kāzu tērpus, kas izskatās kā no sarkanā paklāja. Iedvesmu dizainers smēlies pasakā par Alisi brīnumzemē. Tērpi ir ārkārtīgi izsmalcināti un detalizēti.

kazu kleitu zimoli instagram

Arī Latvijā ir izcili kāzu kleitu zīmoli, kuriem sekot un smelties iedvesmu savam kāzu tērpam. Noteikti ieskaties šeit: KĀZU KLEITAS.

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: Publicitātes

Lasi arī: KĀZU KLEITAS 2021 UN JAUNĀKĀS TENDENCES


Kāzu kleitas

Citi Raksti