Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Atklās seksualitātei veltītu meistarklašu programmu

Atklās seksualitātei veltītu meistarklašu programmu

Ar mērķi sabiedrībā veicināt veselīgu attieksmi pret seksualitāti, lauzt aizspriedumus un sniegt zināšanas intīmās dzīves kvalitātes uzlabošanai jūlijā un augustā intīmpreču veikala SexyStyle ekspozīcijas zālē tiks rīkotas septiņām atšķirīgām tēmām veltītas meistarklases, uz kurām ierasties aicināts ikviens pilngadību sasniedzis interesents.

Meistarklašu ciklu 12. jūlijā aizsāks ToyTuesday jeb «Rotaļlietu otrdiena» - izzinošs un interaktīvs ceļojums pieaugušo rotaļlietu pasaulē, kas kliedēs mītus par šo produktu īpašībām un pielietojumu. Katru otrdienu pieaugušo rotaļlietas tiks apskatītas dažādos aspektos, sākot no to vēstures un tipiem līdz materiālu īpatnībām un to ietekmes uz ķermeni. Atsevišķa meistarklase «No glāsta līdz pērienam» būs veltīta ietekmes spēļu atribūtu iepazīšanai, kuru izmantošana prasa papildu zināšanas un pieredzi.

Meistarklašu programma sastādīta, balstoties sarunās ar nozares speciālistiem un 16 gadu garumā vērojot tendences sabiedrībā

šovasar trīs vakaros tiks atkārtota jau vairākkārt notikusī šibari meistarklase. Leģendām apvītā erotiskās sasiešanas māksla no Japānas kļuvusi saistoša arī Latvijas auditorijai, un arvien vairāk entuziastu vēlas atklāt tās kulturālo, sociālo un psiholoģisko daudzpusību, kā arī iemācīties paši siet šibari mezglus. šī prakse tiek izmantota gan kā erotiska spēle, kuras laikā notiek partneru fiziska un garīga satuvināšanās, gan radoša nodarbe, kuras rezultāts piešķir īpašu noskaņu fotosesijās.

Tāpat augusi interese par BDSM kultūru, kas ietver dažādas seksuālās prakses. Iesācējiem paredzētā meistarklase 10. augustā ļaus pārliecināties, cik iecienītas tās patiesībā ir, un ļaus tuvāk iepazīt savu seksuālo gaumi. Tās laikā seksualitātes pētniece, SexyStyle eksperte Natalja Sorokina izskaidros BDSM pamatprincipus, iepazīstinās ar drošības aspektiem, sniegs praktiskus padomus un atbildēs uz jautājumiem.

Sorokina vadīs arī 27. jūlija meistarklasi par piekrišanu - cieņpilnas dzīves neatņemamu sastāvdaļu un jebkuru attiecību pamatu. Meistarklases dalībnieki uzzinās, kāpēc piekrišana neaprobežojas ar «jā» vai «nē», iemācīsies saprast savu un otra piekrišanas valodu un robežas, kā arī atklās komunikācijas paņēmienus uzticēšanās un atvērtības vairošanai attiecībās.

Par to, kā sagādāt īpašu baudu vīrietim, 20. jūlijā stāstīs SexyStyle eksperte un līdzīpašniece Elīna Zesere.

Savukārt topošās māmiņas un pāri 17. augustā aicināti piedalīties meistarklasē, kas veltīta intīmajai dzīvei grūtniecības laikā. Sertificētas dūlas Evas Gulbes vadībā nodarbība dos iespēju pārliecināties, ka gaidību posms nenozīmē beigas baudpilnai intimitātei, kā arī sniegs nepieciešamās teorētiskās un praktiskās zināšanas, kas atbrīvos no lieka stresa un stiprinās gan topošās māmiņas pašapziņu, gan partnera izpratni par pārmaiņām.

Individuālās un pāru konsultācijas, informatīvi izklaidējošus pasākumus un nodarbības SexyStyle rīko jau kopš 2016. gada, padarot to par ne tikai lielāko intīmpreču veikalu Latvijā, bet arī seksuālās izglītības centru. Kopš 2022. gada vasaras SexyStyle meistarklases kļūs par pastāvīgu SexyStyle izglītības programmas daļu.

Meistarklases norisināsies darbdienu vakaros no plkst. 18.30 līdz 20.30 SexyStyle ekspozīcijas telpā K. Barona ielā 33a, Rīgā.

Plašāka informācija pieejama šeit: https://www.sexystyle.eu/lv/seminari-meistarklases.html

  • Papildu informācijai:
  • Veronika Viļuma
  • veronika@sexystyle.eu
  • +371 27119516
Citi Raksti