Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Šīs sezonas vecpuišu ballītes idejas jau apkopojām, pienākusi kārta līgavu pirmskāzu vecmeitu ballītes idejām un tendencēm. Visticamāk, ka līgavas draudzenes, organizējot vecmeitu ballīti, pievērš daudz lielāku vērību dažādām detaļām, tādēļ nereti pasākuma plānošanu sāk daudz ātrāk par puišiem. Jāatzīst, ka nereti arī pašām līgavām ir lielākas ekspektācijas par gaidāmo  vecmeitu ballīti, tādēļ draudzenēm būs jāiegulda gan laiks, gan resursi, lai radītu visīpašāko pirmskāzu ballīti.

Līgavas ir dažādas, un tieši tikpat atšķirīgi var būt vecmeitu ballītes koncepti. Tās var būt ballītes ar romantisku, jautru vai mazliet mežonīgu noskaņu. Kā arī tā var sastāvēt no dažādām izklaidēm: vecmeitu ballītes spēles, vecmeitu ballītes uzdevumi, vecmeitu ballīte spa un vecmeitu ballītes zvērests.

Galvenais priekšnoteikums – lai tā pilnībā atbilstu pašai līgavai.

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

Piedāvājam vairākas vecmeitu ballītes idejas:

 • Viena no tendencēm, kas pēdējā laikā kļuvusi populāra, ir vecmeitu ballītē piepildīt pašas līgavas bucket list jeb izsvītrot no saraksta vismaz dažas lietas, ko viņa savas dzīves laikā vēlējusies izdarīt. Visticamāk līgavas draudzenes zina vairākas lietas no šī saraksta, bet, ja tomēr nē, tad var neuzkrītoši pajautāt gan pašai līgavai, gan iesaistīt līgavaini, kas varētu atklāt mīļotās nepiepildītos sapņus. Katrai līgavai šis saraksts būs citādāks – kādai izlekt ar izpletni, citai – dejot uz ielas salsu, vēl kādai – vismaz reizi dzīvē spēt pamosties un redzēt skaistāko saullēktu pasaulē.

  vecmeitu ballītes idejas, vecmeitu ballīšu idejas vecmeitu ballītes plānošana
  Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

 • Ja līgava ir atraktīva un viņai patīk labas un ātras automašīnas, tad pirmskāzu ballīte ir ideāla vieta un laiks, kur šo ātrumu izbaudīt. Iespējas ir dažādas – sarunāt kādu auto sacīkšu braucēju, kas līgavu izvizinātu pa trasi, sarīkot nodarbību ar instruktoru vai vienkārši noīrēt kādu luksusa klases automašīnu un doties izbraukumā (te gan jārēķinās ar atļautā ātruma ierobežojumu).

  vecmeitu ballītes idejas, vecmeitu ballīšu idejas
  Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

 • Visdažādākās meistarklases joprojām ir viena no TOP lietām, ko darīt pirmskāzu ballītēs. Make-up meistarklase, dažādu saldumu un ēdienu gatavošanas meistarklase, dejošanas, dziedāšanas vai pat cirka meistarklase un vēl un vēl. Atliek tikai izvēlēties. Meistarklašu iespējas aplūko arī šeit: VECMEITU BALLĪTES
 • Ja līgava ir izteikusies, ka savā pirmskāzu ballītē vēlas darīt ko jēgpilnu, tad tēma šāda koncepta pasākumam varētu būt “padarīt šo pasauli par labāku vietu”.

  vecmeitu ballītes idejas, vecmeitu ballīšu idejas
  Foto: LINDA LAUVA / www.lindalauva.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kā vecmeitu ballīte var kļūt par jēgpilnu pasākumu?

Visas kopā varat iesaistīties kādā brīvprātīgā aktivitātē, palīdzības sniegšanā tiem, kam tas vajadzīgs, izvest pastaigā dzīvnieku patversmes suņus u.tml.

 • Ikvienā pieaugušā sievietē mīt maza meitene, kas brīžiem tā vien grib izpausties. Līgavu vecmeitu ballītei nav obligāti jābūt emocionālai, tā var būt arī jautra, enerģiska un rotaļīga – tā, lai “mazā meitene”, kas mīt līgavā, vēl pirms kāzām var kārtīgi izspēlēties. Kā to panākt? Ja vecpuišu ballītēm piestāv peintbola karš, tad līgavas ballītē var sarīkot ūdens kauju, izmantojot ar ūdeni pildītus balonus, ūdenspistoles u.tml. Tas var kļūt par brīnišķīgu noslēgumu karstai vasaras dienai. Šāda ideja lieliski iederēsies konceptā, kad vecpuišu un vecmeitu ballītes tiek svinētas kopā.

  vecmeitu ballītes idejas, vecmeitu ballīšu idejas
  Foto: PINTEREST

 • Ja ūdens kauja tomēr nav tā lieta, ko līgava izbaudītu, bet ūdens viņai patīk, tad vecmeitu ballītes klasika pavisam noteikti ir SPA apmeklējums. Kopīga atpūta ar draudzenēm, šampanieša malkošana burbuļvannā, relaksējoša masāža – tieši tādu neskaitāmi daudzas līgavas iztēlojas savu ideālo pirmskāzu ballīti. SPA piedāvājumu var aplūkot šeit: VECMEITU BALLĪTE SPA

  vecmeitu ballītes idejas, vecmeitu ballīšu idejas skaistumkopšana wellnes spa
  LIELUPE SPA & WELLNESS / lielupe.semarahhotels.com

 • Aktīvām sievietēm – aktīvas izklaides. Ja kādai līgavai vislielāko prieku sagādātu sievišķīga make-up apmācība un manikīra apmeklējums kopā ar draudzenēm, tad citai tas šķistu kā sava veida mocības. Ja līgava ir sportiska, aktīva un mīl kustību, tad viņai vajag sarīkot atbilstošas izklaides – veikošanu, braukšanu ar ūdensmotocikliem, pārgājienu vecmeitu ballītes programmā.
  vecmeitu ballītes idejas, vecmeitu ballīšu idejas
  Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

  Visas šīs lietas ir iespējams arī apvienot ar sievišķīgāku noskaņu, piemēram, pārgājienu  noslēdzot ar greznu pikniku un nakšņošanu nevis teltī, bet greznā glempingā vai koka namiņā.

  vecmeitu ballītes idejas, vecmeitu ballīšu idejas glempings
  Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

 • Vai atminaties, kā savulaik tik populārajā seriālā Bīstamās mājsaimnieces draudzenes sanāca kopā, lai katru nedēļu spēlētu pokeru? Izrādās, ka kazino tēma ir viena no šī gada populārākajām tēmām arī vecmeitu ballītēs. Varētu šķist, ka šī tēma vairāk piestāv vecpuišu ballītēm, tomēr nē – arī dāmas novērtē lielisku pokera spēli.

  vecmeitu ballītes idejas, vecmeitu ballīšu idejas
  Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Burvju mākslinieks: DMITRIJS BUBINS

 • Un visbeidzot – šķiet, viens no populārākajiem vecmeitu ballītes konceptiem ir ceļojums ar draudzenēm. Šeit iespējas ir visdažādākās – līgavai tas var būt pārsteigums vai arī galamērķi varat izplānot kopā.

FOTO: KLAIDS LIELBIKSIS, ELĪNA UPMANE, LINDA LAUVA, PINTEREST

Citi Raksti