Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Uzdāvini baudu! Idejas svētku dāvanām, kas patiesi satuvinās

Uzdāvini baudu! Idejas svētku dāvanām, kas patiesi satuvinās

Tiem, kuri vēlas mīļotajam cilvēkam dāvāt gan neaizmirstamas emocijas, gan vienlaikus taustāmu, gaumīgu un oriģinālu dāvanu, kuru prieks atsaiņot, vērts palūkoties baudas aksesuāru virzienā. Rūpīgi izvēlēta erotiska dāvana ir lielisks veids, kā paust rūpes par otra labsajūtu svētkos un ikdienā, pateikties par kopīgi piedzīvoto aizvadītajā gadā un iedvesmot vēl patīkamākiem tuvības mirkļiem nākamajā. Lūk, septiņas idejas pārsteigumiem, kas iepriecinās gan saņēmēju, gan dāvinātāju!

Rotaslieta ar pievienoto vērtību

Juvelierizstrādājumi ir dāvanu klasika - pārbaudīta, eleganta vērtība. Taču, ja kāda ķēdīte, auskari vai rokassprādze zem eglītes ir teju katru gadu, lai cik dārga un izsmalcināta, dāvana vairs nešķitīs oriģināla un neradīs tik gaidīto pārsteiguma sajūtu. Citādi ir ar rotaslietām, kas slēpj sevī funkcijas, par kurām nezinātājs pat nenojautīs! Zīmoli Crave un Le Wand radījuši gaumīgus askētiska dizaina minivibratorus-kaklarotas. Elegantā ķēdītē iekarinātā neuzkrītošā seksa rotaļlieta sniegs baudu vairākās vibrācijas intensitātēs gan baudpilnos mirkļos divatā, gan solo rotaļās un ik reizi atgādinās par tās dāvinātāju.

Spēles aizraujošai ballītei divatā

Spēļu vakariem ne vienmēr jānorit draugu kompānijā un ar ballīšu uzkodām. Ir radītas visdažādākās spēles pāriem - gan tādas, kas rosina dziļas un intīmas sarunas, gan tādas, kas teju zibenīgi iekvēlina nerātnām rotaļām. šādas spēles dāvināšana liecina, cik svarīgs dāvinātājam ir kopā pavadītais laiks un aicina to izbaudīt vēl vairāk un jaunā kvalitātē.

Lai vēl tuvāk iepazītu mīļoto cilvēku, noderēs spēles, kurās jāatbild uz jautājumiem par seksu, fantāzijām, pieredzēm un vēlmēm. Scenāriju kartītes piedāvās scenārijus romantiskam randiņam vai nerātniem piedzīvojumiem guļamistabā. Savukārt metamie kauliņi un izaicinājumu spēles piešķirs intīmajai dzīvei rotaļīgumu.  Spēļu komplekti būs oriģināla dāvana gan mīļotajam cilvēkam, gan tuvam draugu pārim.

Intīmā kosmētika spilgtākām sajūtām

šogad tradicionālo šampūnu un dušas želeju komplektu dāvināšanu vērts aizstāt ar intīmās kosmētikas līdzekļiem, kas ir vienlīdz praktiski, bet radīs krietni lielāku labsajūtu. Droša izvēle ir kvalitatīvs lubrikants - tas guļamistabā noderēs vienmēr! Svētkus īpaši saldus padarīs aromātiski, tematiski noformēti lubrikantu komplekti ar piparkūku vai šampanieša garšu.

Skaista dāvana mīļotajam cilvēkam būs masāžas svece, kas izkūstot pārvēršas siltā, smaržīgā eļļā. Vannas rituālus ziemas vakaros aizraujošākus padarīs neparasts vannošanās lubrikants, kas pārvērš ūdeni aromātiskā, slīdīgā konsistencē. Savukārt stimulējošā kosmētika jau ierasti patīkamajos mirkļos baudu pacels jaunā līmenī!

Pārsteigums katru dienu

Kas gan ir labāks par vienu dāvanu? 24 dāvaniņas, kas svētku laiku ļauj izbaudīt ilgāk! Adventes laika beigas nozīmē to, ka tie, kuri nepaspēja iegādāties adventes kalendārus iepriekš, tagad ir ne mazāki ieguvēji, jo tie pieejami ar atlaidi, taču vērtīgais saturs paliek nemainīgs. Erotiskais adventes kalendārs Feel the Magic Shiver ir iecienīta dāvana Ziemassvētkos un Jaunajā gadā, jo aicina ikdienu pārvērst pārsteigumiem bagātā, jutekliskā un mazliet nerātnā piedzīvojumā. Aiz tā durtiņām nav vis saldumi, bet gan daudzveidīgas rotaļļietas pieaugušajiem, intīmā kosmētika un erotiski aksesuāri, kas pāri iedvesmos kopā atklāt vēl neizzinātus baudas apvāršņus.

Kārdinoša veļa svētku noskaņās

Par to, vai erotiska veļa vairāk iepriecinās dāvanas saņēmēju vai pašu dāvinātāju, viedokļi dalās. Taču īstā atbilde ir - ieguvēji būs abi! Īpašas zeķes, korsete vai mežģīņu apakšveļa to nēsātājai piešķirs papildu pašapziņu un ļaus justies valdzinoši gan guļamistabā, gan ārpus tās. Savukārt šīs pašpārliecinātības starojumu sajutīs arī partneris. Ja rodas šaubas par īsto izmēru un stilu, dāvanu kastē tikpat eleganti ieguls mīksts halātiņš vai kleitiņa, ko uzvilkt svētku brokastīs. Īstenot kopīgas fantāzijas palīdzēs lomu spēļu aksesuāri, starp kuriem atrodami pikanti tērpi svētkiem. Ziemassvētku vecīša un kārdinošās palīdzes tērpi iedvesmo uz svinībām ne tikai pie eglītes, bet arī guļamistabā.

Pāru vibratori baudai tandēmā

Tā vietā, lai atsevišķi dotos dāvanu meklējumos, daudzi pāri dod priekšroku mierīgākai svētku gaidīšanai un izvēlas lietas, kas priecēs abus un sniegs baudu vēl ilgi. Taču tam nav jābūt dārgam putekļu sūcējam! Ciešāku tuvību ļaus izbaudīt kāds baudas instruments, piemēram, pāru vibrators. Lai arī jebkuru seksa rotaļlietu var izmantot arī pāru rotaļās, šie C formas vibratori ir īpaši paredzēti baudas gūšanai saskaņotā tandēmā. Turklāt ar pulti vadāmie modeļi ļaus mīļotajam cilvēkam kontrolēt rotaļlietu un sajust otra tuvību pat tad, kad fiziski neatradīsities blakus.

Nepārspējamie bezkontakta stimulatori

Orgasms ir brīnišķīga parādība, kas palīdz atslābināties pēc garas dienas darbā vai, tieši pretēji, sniegt enerģiju un ievērojami uzlabot noskaņojumu. Lielākajai daļai sieviešu, lai to sasniegtu, nepieciešama klitora stimulācija, un ne solo rotaļās, ne kopā ar partneri šim nolūkam neatrast labāku palīgu par bezkontakta gaisa plūsmas stimulatoru. Vadošais zīmols, ko iecienījušas sievietes visā pasaulē, ir slavenais Womanizer - eleganta, estētiska rotaļlieta, kuru bez kautrēšanās atsaiņot turpat pie eglītes. Taču populārajai rotaļlietai ir arī alternatīvas - virkne ražotāju piedāvā līdzīgus stimulatorus atšķirīgos dizainos un krāsās. šobrīd popularitāti iemantojis piemīlīgs gaisa plūsmas stimulators rozes formā. Nevīstošs zieds, kas turklāt dāvā orgasmu, - vai labāka dāvana vispār ir iespējama?

Tiem, kuri sper pirmos soļus plašajā intīmpreču pasaulē un vēl nav droši, ar ko tieši sākt, laba izvēle būs individuālās vai pāru konsultācijas apmeklējums, kurā brīvā gaisotnē iespējams saņemt atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Savukārt dāvanu karte saņēmējam ļaus pašam izvēlēties sev tīkamāko baudas aksesuāru.

Lai baudpilni svētki!

Raksta autors: Sexystyle

Citi Raksti