Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

VECMEITU BALLĪTE SAULGRIEŽOS

Tām meitenēm, kurām patīk latviešu tradīcijas iesakām vecmeitu ballīti svinēt Saulgriežos:

  1. Gari svārki. Izdaiļo sevi garos svārkos, izjūtot savu sievišķību un ļaujot brīvāk piekļūt zemes enerģijai. Sievišķīgs izskats – garie svārki un galvā vainags – dod sievietei spēku un padara tevi īpaši pievilcīgu.
  2. Vainaga pīšana. Pinot vainagu, domā labas domas un izsapņo, kādu vēlies redzēt nākamo gadu kopā ar mīļoto. Jo vairāk vainagā puķu, jo greznāks un bagātāks tas ir. Trejdeviņu ziedu vainags ir tāds, kurā likts zieds aiz zieda, kas sakārtoti vairākās kārtās. Viena puķu veida ziedu vainags īsti nederēs. Tas nebūs tik enerģētiski spēcīgs. Ja vainagā iepīti daudzi un dažādi ziedi, tas dod spēku un enerģiju.
  3. Līgavu pirts. Tas ir īpašs rituāls kopā ar draudzenēm, ko veikt pirms kāzām. Pasākums teju sešu stundu garumā ar SPA elementiem lauku mierā un klusumā jeb iespēja sakopot domas un sajusties kā īstai līgavai.
  4. Kailā pelde. Izbaudi savu augumu, pieņem to. Šāda pelde vairos tavu auglību. Skatoties ūdenī var topošā vīra seju ieraudzīt.
  5. Ugunskura iekuršana. Saulgriežos iekur lielu ugunskuru un dedzini līdz rīta gaismai, lai laime ceļu redz.
  6. Mīlēties papardēs. Saulgriežu naktī mīlējies papardēs, lai veselība, auglība un labklājība. Atraisi savu seksuālo enerģiju.
Citi Raksti