Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU SVINĪBAS TAVĀ STILĀ

KĀZU SVINĪBAS TAVĀ STILĀ

Tu jau droši vien zini, ka karstākā kāzu tendence šobrīd ir īpašas, jaunā pāra būtību un mīlestības stāstu atspoguļojošas kāzas. Nekādu supermodīgu krāsu un stilu izmantošana nespēs pārspēt svinības, kurām cauri vīsies jaunā pāra unikālais mēs. Kā saprast, kādas kāzas atbilst tieši jūsu personībām? Kā atšķirt būtisko no mazsvarīgā? Ieskaties soli-pa-solim plānā, kā nonākt pie sava īstā un vienīgā kāzu stāsta!

  1. Pirmais solis. ĻAUJIES FANTĀZIJAI Kopā ar līgavaini sarīkojiet pamatīgu prāta viesuļvētru, kurā dalāties ar visām domām, kas nāk prātā saistībā ar kāzām un vienam ar otra personību – visdrosmīgākajām, trakākajām un netipiskākajām idejām, nedomājot par to īstenošanu, iespējamajām grūtībām vai citu vērtējumu. Aizdomājieties par to, kas raksturo tieši jūs abus – jūsu stilu, raksturus, jocīgos paradumus, cilvēkus, kas jūs iedvesmo vai kuriem bijusi svarīga loma jūsu personības attīstībā. Tas sniegs ne vien radošus impulsus kāzu koncepta izveidei, bet arī tuvinās jūs, pastāstot vairāk par vienam par otra sapņiem un kopīgās nākotnes vīziju. Galvenais nebaidīties un nekautrēties – tas paliks jūsu starpā.
  2. Otrais solis. VIENOJIES Izrunājieties par pašu kāzu tēmu – ko katram no jums nozīmē kāzas, kādus cilvēkus ir svarīgi redzēt apkārt šajā dienā, kuras kāzu tradīcijas jūs vēlaties saglabāt savā dienā, no kurām – atteikties. Pastāstiet viens otram, kas jums palika atmiņā no draugu un radu kāzām, ko no tā jūs labprāt īstenotu arī savējās. Kādas ir katra no jums prioritātes, kam ir jābūt visvislabākajam, un kam – tikai sekundāra nozīme. Kāzu plānošanas gaitā jums būs jāizdara daudz izvēļu. Vienojieties par kopīgajām prioritātēm jau tagad, izveidojiet 10 svarīgāko lietu sarakstu, sākumā katrs savu, pēc tam – vienu kopīgu. Tas var kļūt arī par diezgan lielu izaicinājumu /atkarībā no tā, cik atšķirīgi jūs abi esat/, taču kompromisu māksla un sīkumu upurēšana būtiskā labad jums noderēs arī turpmāk.
  3. Trešais solis. IEDVESMOJIES Vērsies pēc padoma pie līgavas labākā drauga vārdā Pinterest! Noķer sajūtu, atraujies no zemes un lidinies skaistā pasaulē! Taču zini, kad apstāties. Pinterest mēdz būt arī bīstams – tas ievelk. Atceries, te darbojas tas pats azartspēļu princips – uzvar tas, kurš māk īstajā brīdī pateikt stop. Kad esi sapratusi, kāds kāzu koncepts ir īstais, nemeklē tālāk, nepadodies ja nu būs kaut kas labāks sajūtai, Pinterest džungļos kā Mīnotaura labirintā var maldīties ilgi un beigās pazust pavisam. Kad koncepts ir kabatā, meklē tikai tam atbilstošās detaļas, nemaini kāzu tematiku katru dienu!
  4. Ceturtais solis. PRECIZĒ, CIK VIEN IESPĒJAMS Kad lielie izpētes darbi ir paveikti, nosaki savu stilu maksimāli precīzi! Ja tas ir vintage, tad definē arī tā paveidu – vai tas ir glamūra, retro, franču, konkrēta laika posma, piemēram, 1920. gadu vintage? Izveido sarakstu ar lietām, kas raksturo tieši šo stilu – tas tev palīdzēs, meklējot detaļas un atsijājot lieko!
  5. Piektais solis. IZMANTO SVINĪBU VIETAS UNIKALITĀTI! Kad kāzu kopējais koncepts, stils un tematika ir noteikti, laiks pievērsties svinību vietas izvēlei. Daudzām vietām jau ir sava īpatnējā aura un kādam stilam īpaši labvēlīga noskaņa – tādā vietā īstenot tavas idejas būs daudz vieglāk nekā kādā neitrālā viesu namā vai muižā. Piemēram, ja kāzas svinēsi boho stilā, tādās vietās kā Rāmavas muiža un Kaņepes Kultūras centrs bohēmiski autentiska noskaņa jau nāk kā bonuss svinību vietai, līdz ar to daudzi vietas noformējuma jautājumi tiks atrisināti paši no sevis.
  6. Sestais solis. IZVĒLIES KRĀSAS Pirms izvēlies savas īstās un vienīgās krāsas, izspēlējies pēc sirds patikas ar krāsu paletēm! Ļauj vaļu savas personības radošajai pusei un paskaties, kādi efekti tiek panākti, kombinējot visdrosmīgākos toņu pārus. Tu vari izvēlēties vienu pamatkrāsu un vienu krāsu akcentiem vai arī divas līdzvērtīgas krāsas (droši vien krāsu paletē tās atradīsies viena otrai pretējās pusēs), gaumīgi izskatīsies arī mazāk redzēts variants, kad vienlīdz svarīgi ir trīs vienas krāsas dažādie toņi, piemēram, zāles zaļā, olīvzaļā un salātzaļā kombinācijas. Izvēloties divas krāsu paletē pretējas pamatkrāsas, līdzsvaro tās ar neitrāliem (piemēram, bēša vai šampanieša) vai metāliskiem toņiem.
  7. Septītais solis. MOTĪVS Papildini noskaņu ar savam stilam atbilstošu motīvu – kādu īpašu jūsu pāri raksturojošu elementu! Tas var parādīties jebkur – jūsu ielūgumos, kāzu tortes figūriņas vietā, galda noformējumā, tavā pušķī, taču ņem vērā, ka ar motīva gaumīgu parādīšanos trīs četrās vietās pilnīgi pietiek, pārspīlēta motīva izmantošana katrā stūrī radīs pretēju efektu – tas vairs nebūs kaut kas īpašs un oriģināls.Atceries, ka izvēloties kāzu stilu un tematiku, tu netieši nosaki arī pasākuma toni un formātu, lielā mērā arī to, cik formāls tas būs. Ja saki A, būs jāpieņem arī B. Ja izvēlies rīkot boho kāzas, tu piekrīti brīvākai, neformālākai noskaņai, kā arī ģērbšanās stilam, savukārt, ja aicini viesus uz elegantām klasiskā stila kāzām pilī vai smalkā restorānā – klasiska un elegance būs jāiztur līdz galam. Lai kāzu diena kļūst par jūsu unikālā stāsta pasakaino turpinājumu!
Citi Raksti