Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

6 IEMESLI, KĀDĒĻ KĀZAS RĪKOT PIEKTDIENĀ

6 IEMESLI, KĀDĒĻ KĀZAS RĪKOT PIEKTDIENĀ

Piektdiena kāzu pasaulē ir jaunā sestdiena. Arvien vairāk pāru izvēlas teikt jāvārdu tieši darba dienā, un mazāki tēriņi nav vienīgais šādas izvēles ieguvums. Tieši piektdiena lielai daļai asociējas ar labākajām gada ballītēm un, svinot dienu ātrāk, viesiem nebūs jāraizējas, kā laikus nokļūt mājās.

1. PAR ZEMĀKU CENU ATĻAUTIES VAIRĀK

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ kāzas piektdienā ir kļuvušas par jauno tendenci, ir kāzu izmaksas. Dekoratori, fotogrāfi un citi kāzu profesionāļi piektdienā ir mazāk aizņemti nekā sestdienā, kad savu kārtu rindā pie viņiem gaida vēl vairāki pāri. Tas nozīmē atlaides, kas ir būtiski, ja plāno ar tēriņiem rīkoties apdomīgi.

Rīkojot kāzas piektdienā ir arī daudz lielāka iespēja tikt pie papildu izklaidēm, kas nedēļas nogalē varētu izrādīties par dārgu. Tas var būtu tavs iecienītākais mūziķis, florists vai iluzionists.

Atkarībā no tā, kurā vietā notiks svinības, tev varētu būt iespēja arī sarunāt izdevīgākus piedāvājumus, kur viesiem palikt pa nakti. Daļā pilsētas viesnīcu piektdienās ir iespēja noīrēt uzreiz lielāku skaitu istabu par zemāku cenu, jo tieši tad viesnīcu atstāj daudzi ārzemju uzņēmēji.

2. PLAŠĀKA  IZVĒLE

Papildus zemākām izmaksām vēl viens liels vilinājums rīkot kāzas piektdienā ir praktiski apsvērumi. Daudzas kāzu vietas un ceremoniju telpas sestdienās var būt rezervētas jau mēnešiem uz priekšu. Tādēļ, ja vēlies tikt pie savas izvēlētās vietas, iespējams, tieši kāzas darba dienā būs īstais risinājums.

Kāzu pakalpoumu sniedzēju izvēle – ja tikt pie sava iecienītākā kāzu fotogrāfa vai florista sestdienā var izrādīties grūts uzdevums, būs daudz lielākas iespējas un arī plašāka izvēle, ja kāzas notiks piektdien.

Dzīves nozīmīgākajā dienā tev nebūs jāizlīdzas ar kompromisiem. Kāzu pakalpojumu sniedzēji piedāvās priekšrocības, lai piesaistītu vairāk jaunlaulātos ierasti klusākajā darba dienā.

3. GRANDIOZU SVINĪBU ATMOSFĒRA

Viena no lielākajām bažām, rīkojot kāzas piektdienā, ir, vai svinības piektdienas vakarā nesagādās neērtības kāzu viesiem. Taču liela daļa līgavu atzīst, ka viņu viesi daudz labprātāk samazina laiku, kas ir atvēlēts darbam, nevis brīvdienām.

Turklāt kāzas piektdienā ir lielisks veids, kā uzsākt nedēļas nogales izklaides. Tieši piektdiena lielai daļai asociējas ar laimīgajām stundām dzērieniem, grandiozām ballītēm un labākajām gada izklaidēm, tādēļ, rīkojot kāzas piektdienā, ir daudz lielāka iespēja, ka tieši tavas kāzas viesi atcerēsies ar vislielāko gandarījumu.

kāzas rīkot piektdienā
Foto BAZALY PHOTOGRAPHY

4. MAZĀKA STEIGA KĀZU DIENĀ

Kāzu diena ir aizņemta un notikumiem bagāta diena. Ja kāzas tiek rīkotas piektdienā, visticamāk tās sāksies pievakarē, kad būs noslēgusies darba diena. Tas ļaus līgavai dienas pirmo pusi pavadīt bez steigas un atlicināt gana laika, lai sagatavotos ceremonijai.

Papildus ieguvums, kas patiks līgavām, ir iespēja bez steigas novērtēt, kā būs dekorēta ceremonijas vieta. Ja kāzas notiek piektdienā, visticamāk tev ļaus jau ceturtdien ierasties palīdzēt izdekorēt telpu vai ieviest pēdējā brīža labojumus. Savukārt, ja tās būs sestdienā, visticamāk, nekam no tā neatliks laika, pat ja arī to vēlaties paveikt pati.

5. SESTDIENA KĻŪST PAR PAPILDUS DIENU

Piektdienas kāzas ļauj rīkot vēl vienu sanākšanu kopā sestdien, kad viesiem vēl nav jāprāto, kā tikt laikus uz mājām.

Jaunlaulātie jūtas daudz brīvāki un mierīgāki otrajā kāzu dienā un ar prieku dalās atmiņās par piedzīvoto.

Šāda iespēja ļaus nesteidzoties pavadīt laiku ar radiem un draugiem.

6. VIESIEM ATLIKS LAIKA ATPŪSTIES

Lai arī kā cilvēkiem nepatiktu pirmdienas, ne visi var atļauties pēc kāzām darbā ņemt brīvdienu. Rīkojot kāzas piektdienā, atlikusi nedēļas nogale, vai vismaz svētdiena, būs viesu ziņā un arī tālākie radi un draugi varēs bez bažām atgriezties mājās.

Turklāt laikā, kad ar vien vairāk kāzu tiek rīkots vairāku dienu garumā, svinību sākšana piektdienā jau tā viesiem rada sajūtu par garākām brīvdienām.

Vienalga, kādu dienu tu izvēlēsies, atceries – tās ir tavas kāzas un tieši tu izlem, kādas būs svinības un kur tās rīkot. Visiem izdabāt nav iespējams, tādēļ labāk velti spēkus tam,

lai mūža laimīgākā diena būtu tieši tāda, kādu tu to esi izsapņojusi.

kāzas rīkot piektdienā
Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com

Foto: LINDA LAUVA, BAZALY PHOTOHRAPHY, KRISTAPS HERCS

Citi Raksti