Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ZIEMAS VAKARS PIE UGUNS. KURP DOTIES?

ZIEMAS VAKARS PIE UGUNS. KURP DOTIES?

Lai vēlreiz nosvinētu savu mīlestību un pavadītu laiku kopā, īpašu iemeslu nevajag, toties piemērotu vietu gan – tādu, kas liktu justies ērti un īpaši. Turklāt arī vēss ziemas vakars nebūt nav iemesls, lai atliktu tik skaistos un svarīgos kopā būšanas mirkļus. Izmantojiet situāciju savā labā un pavadiet lielisku ziemas vakaru siltā, omulīgā restorānā, kuram papildu šarmu piešķirs vienmēr nomierinošā pagaļu sprakšķēšana kamīnā.

Piedāvājam nelielu ieskatu Rīgas un tuvākās apkārtnes lieliskajos restorānos, kuri ziemā ir īpaši pievilcīgi mājīgo noskaņu radošo kamīnu dēļ.

1221

Augstākās klases restorāns, kura interesantais nosaukums izveidojies, pateicoties leģendai, kas vēsta, ka tieši 1221.gadā radās iela uz kuras pašlaik atrodas restorāns. Tā esot bijusi pirmā iela Vecrīgā, un te dzīvoja bebru mednieku brālības dibinātājs ar savu skaisto sievu. Restorānā neparasts ir pilnīgi viss – ēdienkarte, kas izstrādāta, iedvesmojoties no Latvijas dabas un tās piedāvātajiem produktiem, izsmalcināti šefpavāra Roberta Smilgas meistarstiķi un fantastiski mājīgs ģimenes restorāna interjers. Šeit noteikti jutīsities gaidīti un netraucēti varēsiet pavadīt romantisku vakaru kopā, baudot izcilos ēdienus un labu vīnu kamīna gaismas siltumā.

www.1221.lv

MĀJA

Šī restorāna nosaukums atbilst patiesībai līdz pēdējam sīkumam – glīti uzklāti galdi, svečturi, gleznas un kamīns, viss smalki pārdomāts, tik mājīgs un nomierinošs, uzburot īstu māju noskaņu un papildinot Kalnciema kvartāla nebeidzamo stāstu. Burvīgā interjera radīto sajūtu papildinās restorāna sniegto neatkārtojamo Latvijas produktu garšas buķete, kura ir tik dažāda, vienmēr svaiga, turklāt oriģināli pasniegta. Šī noteikti ir vieta, kurā ir iespējams atklāt citu Rīgu Daugavas kreisajā krastā un arī vienam otru.

www.restoransmaja.lv

KOYA

Andrejsalas urbānās apkārtnes viegli nostalģiskais un romantiskais restorāns KOYA Latvijas labāko restorānu Top 30 ierindojas cienījamajā 9.vietā. Šo restorānu padara īpašu gan brīnišķīgais skats uz Daugavu, gan Zanes Teteres veidotais interjers, kas viegli adoptējies industriālajā vidē ar savu nomierinošo un intīmo atmosfēru restorāna iekštelpās, kuru arī papildina malkas krāsniņa. Restorāna ēdienkarte ir pārdomāta un dažāda, lai visa veida ēdienu cienītāji varētu izvēlēties sev viskārotāko, pieskaņojot atbilstošu dzērienu izvēlētajai maltītei un savam noskaņojumam.

https://ligavam.lv/profils/koya/

www.koyarestaurant.com

AQUA LUNA

Industriālisma valdzinājumu Andrejsalā iespējams sajust arī AQUA LUNA restorānā, kurā ar skatu uz Daugavu var raudzīties pilsētas ainavā un mēness apspīdētajā ūdenī, baudot kādu no vairāk nekā simts dažādajiem kokteiļiem, lieliskajiem vīniem un orģinālajiem ēdieniem dažādām gaumēm. Interesantie ēdieni jūsu garšas kārpiņas aizvedīs uz dažādiem pasaules nostūriem, par ko parūpēsies restorāna šefpavārs Gints Auzupietis. Rudens un ziemas vēsajos vakaros restorāns aicina izbaudīt silto un mājīgo atmosfēru, vērojot liesmas un malkas sprakšķēšanu kamīnā.

www.aqualuna.lv

NAPLES

Šis restorāns ienes Andrejsalas rūpnieciskajā vidē nedaudz valdzinošās Itālijas. Šeit rodas iespaids, ka sēdi pie galdiņa uz aizsalušās Daugavas ledus, jo restorāna logi ir tik plaši, ka robeža, kur sākas upe, bet kur – restorāns, ir praktiski nemanāma. Restorāns harmoniski iekļaujas vidē ar savu īpašo auru, kuras neatņemama sastāvdaļa ir kamīns un svaigi ceptas maizes smarža. Šeit var nobaudīt dažādus itāļu ēdienus, kā arī modernās Eiropas kulinārijas gardumus pavāra improvizācijā.

https://www.facebook.com/restaurantnaples/timeline

APARJODS

Labākais Siguldas restorāns iekārtojies skaistā koka ēkā, kas papildināta ar plašu stikla verandu, kurā var vērot gan mēness radīto gaismu, gan apkārtnes mainīgo vidi. Restorāna omulīgo sajūtu papildina brīnišķīgs kamīns, kurš novietots starp galveno zāli un verandas telpu, kas it kā paslēpusies aiz kamīna sienas. Verandas telpu īpaši iecienījuši pārīši, lai paslēptos no pārējiem apmeklētājiem un kamīna radīto siltumu baudītu netraucēti un intīmā gaisotnē. Aparjods piedāvā tradicionālo latviešu virtuvi, kā arī improvizētus un latviskotus Eiropas virtuves ēdienus, papildinot tos ar plašu vīna piedāvājumu.

www.aparjods.lv

LIGHTHOUSE GRILLBĀRS

Viens no mājīgākajiem Jomas ielas restorāniem ar savu ērtumu, vienkāršumu un izsmalcinātību rada ģimenisku atmosfēru pašā Jūrmalas sirdī. Ar brīnišķīgu malkas sienu, grāmatu plauktu, dažādajiem dekoriem restorāna apmeklētājos radīsies viegli iedvesmota sajūta, lai pavadītu brīnišķīgu vakaru kopā ar savu mīļoto. Saltajos gada mēnešos siltumu rada sprakšķošās koka pagales krāsniņā, kuras pavadījumā varat baudīt šefpavāres Olgas Artemjevas ar mīlestību gatavotos ēdienus, kuriem raksturīga latviska garša un vienkārša izsmalcinātība. Šeit jūs varat nesteidzīgi un mierīgi baudīt viens otra uzmanību un restorāna radīto noskaņojumu.

www.lighthousegrill.lv

PHILLIPPE

“Pasmaidi, palecies, iemīlies, izgaršo…” ir Jūrmalas restorāna moto, kura nosaukums radies, iedvesmojoties no, iespējams, slavenākā pagājušā gadsimta rīdzinieka – Filipa Halsmana, kura meistarīgajās rokās turētajā fotoaparātā tika iemūžinātas tādas slavenības kā Alfrēds Hičkoks un Merilina Monro. Restorāna moto izsaka šīs vietas patieso būtību, tā ir neatkārtojami mīļa, izjusta un pārdomāta vieta, kur katrs apmeklētājs jutīsies patiešām gaidīts. Romantisku vakariņu baudītājiem smalkās un neuzbāzīgās detaļas liks izbaudīt vakaru vieglā noskaņā, kuru papildinās kamīna radītais omulīgais siltums, lieliski ēdieni un tiešām labi dzērieni.

www.philippe.lv

Citi Raksti