Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Ruckas Muiža


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Ierodoties muižā pa skaisto koku aleju, jau pārņem romantiska svētku gaisotne. Izbaudi mūsu sniegtās iespējas tavu dzīves skaistāko svētku svinībām – izvēlies Ruckas muižu kā savu kāzu svinību vietu vai pieturvietu neaizmirstamām atmiņām!

Ruckas muižas parks ir Cēsu ģeogrāfiskais centrs, tāpēc pavisam droši varam teikt – mūsu senatnes skaistākais piemineklis slejas pašā Cēsu sirdī jau kopš 1577. gada. Savu nosaukumu muiža ieguvusi tā sauktajos poļu laikos, kad 1584. gadā tā nonāca poļa Rucka īpašumā. Tieši viņa uzvārds palicis nemainīgs un nes muižas vārdu arī šodien. Laiki mainās, bet muižas unikālā aura un mājīgais gars ir nemainīgs.

Ruckas muiža un brīnišķīgais parks ap to ir nozīmīgs kultūras piemineklis. Muiža, gadiem ejot, ir pieredzējusi daudz, un savu atdzimšanu tā piedzīvoja 2023. gadā, kad pašvaldība objektu nodeva apsaimniekošanā biedrībai "Live Latvija".

Tās vadītājs Renārs Sproģis kopā ar ģimeni un komandu uzņēmies rūpes par iespaidīgo būvi. Tieši pateicoties muižas jaunajiem, centīgajiem saimniekiem veikti vērienīgi ieguldījumi muižas atjaunošanas darbos, saglabājot tās vēsturisko šarmu.

Nekas neapstājas – Ruckas muiža ir jauna ceļa sākumā, un plāni ir iespaidīgi. Tikpat vareni kā pati Ruckas muiža, kuru aicinām apmeklēt!

Kāzas muižā | cenas 

Kāzas muižā ir daudzu jauno pāru sapnis. Esam no sirds priecīgi, ka arī tu (pavisam iespējams) svinēsi mīlestību kopā ar mums – Ruckas muižu! Iepazīsties ar aktuālo cenrādi un sazinies ar mums, lai vienotos par detaļām un kāzu norises vietas rezervāciju!

Visas muižas noma no plkst. 14:00 līdz nākamās dienas plkst. 12:00

  • 1200 € – pirmdiena, otrdiena, trešdiena
  • 1800 € – ceturtdiena, svētdiena
  • 2000 € – piektdiena, sestdiena
  • Laulību ceremonija pie ozola (iekšpagalmā): 200 € / 2 h
  • Kāzu pieturvieta muižas oranžērijā: 150 € / līdz 2 h
  • Jaunlaulāto fotosesija muižā: pēc vienošanās

Ruckas muiža piedāvā iespēju notvert īpašos dzīves mirkļus kadros pieredzējušās fotogrāfes Karīnas Jurciņas vadībā! Karīna Jurciņa ir profesionāla fotogrāfe ar 17 gadu pieredzi.

Nedēļas nogale Cēsīs, atpūta ar ģimeni vai jaunlaulāto divvientulība – Ruckas muiža ir tās naktsmājas Vidzemē, kas neatstās vienaldzīgu! Pie mums pieejamas nakšņošanas iespējas, sākot no 50 €/personai, kādā no 7 numuriņiem. Pieejama tikai koplietošanas WC un dušas telpas.

Nosaukums Numurs Guļvietas Cena
Marijas istaba Nr. 10 Viena divguļamā gulta 75 €
Jāzepa istaba Nr. 9 Divas vienguļamās gultas 70 € vai 1 personai 50 €
Martas istaba Nr. 8 Divas vienguļamās gultas 70 € vai 1 personai 50 €
Jēkaba istaba Nr. 6 Trīs vienguļamās gultas 75 € vai 2 personām 65 € par personu
Margarētas istaba Nr. 3 Viena divguļamā gulta 75 €
Franciska istaba Nr. 2 Viena divguļamā gulta 75 €
Jāņa istaba Nr. 1 Divas vienguļamās gultas 70 € vai 1 personai 50 €
 

Svini savus īpašos dzīves notikumus Cēsīs! Mūsu muižas greznās telpas ir iekārtotas tā, lai ērti un mājīgi svinētu kā lielus, tā mazus svētkus! Baudi kopābūšanu ar kolēģiem, radiem, draugiem, kāzu viesiem vai sadarbības partneriem – telpas vienlīdz labi piemērotas kā privātu, tā korporatīvu svinību rīkošanai jebkurā gadalaikā. Piedāvājam nomai telpas gan atsevišķi, gan visu muižu kopā – te labi jutīsies līdz pat 120 viesiem!

Telpas svētkiem | cenas

Cik cilvēku, tik vajadzību! Tieši tāpēc esam sagatavojuši piedāvājumus, kas atbildīs ikvienām vēlmēm. Ieskaties, kādi tie ir!

  • 1. stāva veranda (līdz 60 personām) – 80 €/h (minimums 3h)
  • 2. stāva veranda (līdz 30 personām) - 80 €/h (minimums 3h)
  • Mazā zāle (blakus 1. stāva verandai, līdz 20 personām) – 50 €/h
  • Ēdamzāle (līdz 15 personām) – 50 €/h

Cenā ietilpst telpas noma un krēsli, galdi. Papildus iespējams nomāt projektoru un datoru, kā arī 1. stāva verandā – projektora ekrānu.

Par atsevišķu samaksu sagatavosim un nodrošināsim uzkodu galdu, kafijas pauzes, ūdeni, telpu noformējumu, florista pakalpojumus u.c. pēc vienošanās.

Visas muižas noma

Muiža tikai tev? Protams! Netraucēti un pasakaini skaisti – grandiozas svinības ir garantētas! Mēs parūpēsimies, ka tu un viesi pavada neaizmirstamu laiku Ruckas muižā, saņemot nedalītu uzmanību un rūpes.

Šāds piedāvājums tiek sagatavots pēc atsevišķas vienošanās.


Lasi vairāk

Gaisīgas un harmoniskas dārza kāzas