5 IETEIKUMI, IZVĒLOTIES SAVU PIRMO SEKSA ROTAĻLIETU

5 IETEIKUMI, IZVĒLOTIES SAVU PIRMO SEKSA ROTAĻLIETU
Foto: OH KTISTINKA

1. Noformulējiet iemeslu, kāpēc ir vēlme iegādāties seksa rotaļlietu

Ir brīnišķīgi un pilnīgi pamatoti iemesli, kas rada vēlmi vai vajadzību pēc kāda papildinājuma guļamistabā (un arī ne tikai guļamistabā!). Tomēr bieži vien cilvēkiem ir vēlme, lai seksa rotaļlieta atrisina kādu samilzušu problēmu, kas ir saistīta ne tikai ar seksualitātes jautājumu. Ja attiecībās ir nesaskaņas komunikācijas līmenī vai pavisam dažādi skatījumi uz seksualitāti un pat dzīvesveidu kopumā, tad rotaļlieta nebūs nekāds situācijas uzlabotājs. Neviens vibrators, vaginālās bumbiņas vai anālais stimulators nav spējīgs glābt attiecības, risināt konfliktus vai maģiskā veidā radīt kādā personā vēlmi nodarboties ar seksu un pēkšņi kļūt daudz aktīvākiem tuvības brīžos. Rotaļlieta ir jāuztver kā instruments, kas var noderēt jau esošas dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai. Jebkura intīmprece ir palīgs, lai rotaļas būtu komfortablākas un patīkamākas gan ar partneri, gan gūstot baudu vienatnē.

seksa rotaļlietas, rotaļas
Foto: OH KTISTINKA

Visveiksmīgākais un veselīgākais iemesls seksa rotaļlietas iegādei ir vēlme uzlabot intīmās dzīves kvalitāti, piedzīvot jaunas sajūtas un sasniegt vēl nebijušus baudas apvāršņus! Partnerattiecību kontekstā visām iesaistītajām pusēm jābūt ar vienlīdz pozitīvu un ieinteresētu attieksmi pret jauno rotaļlietu. Rotaļlietas izmantošanu nekad nevajadzētu uzspiest vai pieprasīt! Ja kāda no pusēm nav ar mieru izmantot konkrēto rīku, tad tā pielietošana piespiedu kārtā ir definējama kā vardarbība.

Īpaši uzmanīgiem arī jābūt, ja ir vēlme pasniegt šādu intīmu dāvanu kā pārsteigumu. Ir diezgan liels risks, ka pārsteigums var būt arī negatīvs, ja iepriekš ar partneri nav atrunāta abu attieksme pret konkrēto jauno palīgu. Ir gadījumi, kad uzdāvināto seksa rotaļlietu partneris var uztvert kā aizvainojumu, pārmetumu vai vienkārši izvirtību, ja ir īpaši konservatīvi uzskati. Pat ja konceptuāli abi partneri atbalsta šo ideju, tad ne vienmēr vienpusēji ir viegli veikt izvēli no plašā piedāvājuma klāsta, jo ideālā scenārijā abiem partneriem ir jāpiedalās rotaļlietas izvēlē ar savām unikālajām prasībām pret rotaļlietas parametriem: izmēru, materiālu, veidolu, funkcionalitāti utml.

seksa rotaļlietas, rotaļas
Foto: OH KTISTINKA

2. Izprotiet, kādu tieši sajūtu ir vēlme paspilgtināt, vai tieši otrādi – kādu sajūtu likvidēt

Intīmpreču industrija ir izaugusi īpaši plaša un piedāvājumā var atrast rotaļlietas katrai gaumei un vajadzībai. Protams, ir grūti iztēloties konkrētās rotaļlietas lietošanas radīto sajūtu, ja tieši tāda sajūta iepriekš nav piedzīvota, tomēr ir iespējams atsaukties uz esošo pieredzi. Piemēram, paanalizējot dzīves laikā piedzīvotos dzimumaktus un citas intīmās rotaļas, bieži vien var rast kādu vajadzību vai vēlmi, kas vēl nav tikusi realizēta.

Visbiežāk sievietes nav saņēmušas pienācīgu viņu baudas zonu stimulāciju. Jāņem vērā, ka galvenais sievietes baudas orgāns ir klitors, un statistiski 75% sieviešu nepieciešama klitora stimulācija (kā vienīgā vai papildus citai stimulācijai), lai sasniegtu orgasmu. Dzimumakti, kas aprobežojas ar vienveidīgu vaginālo penetrāciju, parasti beidzas tikai ar partnera (vīrieša) kulmināciju, un tas ir pilnīgi normāli, jo sievietei nav obligāti jākulminē no maksts sienu berzēšanas. Sievietes maksts lielākajā daļā gadījumu nav pietiekoši jutīga, lai tās stimulācija būtu rezultējoša. Tieši tādēļ vaginālo seksu var kombinēt ar klitora stimulatoriem, lai baudu un orgasmus gūtu abi partneri. Kādu konkrēti klitorālo stimulatoru izvēlēties? Atbildi uz šo jautājumu palīdzēs atrast zinoši konsultanti vai arī nāksies pašai dāmai izmēģināt vairākas rotaļlietas, lai atrastu sev vispatīkamāko. Īpaši ir vērts pievērst uzmanību visefektīvākajām klitora rotaļlietām, ko ir iecienījušas dāmas visā pasaulē – tie ir Womanizer bezkontakta gaisa plūsmas stimulatori.

seksa rotaļlietas, rotaļas
Foto: OH KTISTINKA

Vīriešu vispopulārākā un biežāk izmantotā seksa rotaļlieta ir erekcijas gredzeni, jo tie palīdz vīrietim vieglāk sevi kontrolēt, lai pagarinātu akta ilgumu. Tuvojoties kulminācijai, kungs var paspēt pamainīt veiktās aktivitātes tempu vai nomainīt stimulācijas veidu. Tas arī rada iespēju ilgāk izbaudīt orgasma tuvošanās sajūtu (plato stadiju), kas lielākoties ir pat patīkamāka par pašu ejakulāciju. Kā arī gredzeni var nodrošināt izturīgāku erekciju, jo tā nospiedošais efekts palīdz asinīm noturēties loceklī ilgāk, lai nezaudētu locekļa stingrību. Attiecīgi – ja ir vajadzība vīrieša spēju darboties nedaudz pagarināt, tad erekcijas gredzens varētu būt viena no izvēlēm. Ja tiks izvēlēts gredzens ar vibroelementu, kas ir pietiekoši garš un stabils, lai ērti aizsniegtu dāmas klitoru vaginālas penetrācijas laikā, tad ieguvums ir dubults. Kvalitatīvāko erekcijas gredzenu izlasi var apskatīt šeit: EREKCIJAS GREDZENI

Ja ir vēlme pēc papildus anālās stimulācijas, tad var izvēlēties anālo plagu vai vibratoru. Ja ir interese attālināti ar partneri parotaļāties, tad ļoti labi noderēs vibroolas ar attālināto vadības opciju, ko nodrošina mobilā aplikācija.

Šādus piemērus var uzskaitīt nebeidzami un katrai nepieciešamībai atradīsies kāds risinājums.

Foto: OH KTISTINKA

Daudzi pat neiedomājas, bet intīmpreces var uzlabot dzimumdzīves kvalitāti, arī samazinot kādu sajūtu, vai esot kā palīgs medicīniska rakstura izaicinājumu priekšā. Piemēram, nereti var dzirdēt sūdzības, ka loceklis ir parāk garš un tādējādi vaginālā seksa laikā partnere izjūt diskomfortu, jo tiek sabakstīts dzemdes kakls. Situācija var būt pat tik nopietna, ka pēc seksa ir izteiktas sāpes dzemdes un vēdera rajonā. Arī anālā seksa laikā ne vienmēr ir vajadzība pilnībā locekli ievietot līdz galam. Jāatzīst, ka pusceļā pusievadītu locekli noturēt ir grūti – īpaši kaisles uzplūdos. Kā risinājums šai situācijai ir radīti speciāli ierobežojošie gredzeni, kas saīsina locekļa ievietojamo garumu. Tie tiek uzvilkti uz locekļa līdz pašai tā pamatnei (līdz sēkliniekiem), un pie penetrācijas tie neļaus loceklim ieslīdēt atverē pilnā garumā. Tie nerada nospiedošu efektu kā erekcijas gredzeni. Tos var dēvēt arī par buferiem, jo tie mazina trieciena diskomfortu.

Ja pēc kādas medicīniskas procedūras ir erekcijas traucējumi, tad, iespējams, var palīdzēt vakuumsūkņi, kas uzlabo asinscirkulāciju. Ja ir vēlme izbaudīt penetrāciju un partnerim nav iespējas to nodrošināt ar locekli, tad var palīdzēt straponi vai dildo. Arī šādu piemēru ir ļoti daudz, bet katram pašam būs vien jānoformulē sava konkrētā vajadzība pēc kādas sajūtas spilgtinošas vai tieši otrādi – pēc sajūtas mazinošas intīmpreces.

Foto: OH KTISTINKA

3. Ievāciet informāciju

Digitālā laikmeta informācijas pārbagātībā nevarētu sūdzēties par iespējām uzzināt sev vajadzīgo.

Atliek vien iegūglēt un palasīt forumus, atsauksmes, speciālistu ieteikumus utml. Lai atrastu sev visatbilstošāko risinājumu, noteikti vajadzēs veikt plašāku izpēti. Ar vienu forumu vai dažām atsauksmēm nepietiks, jo katrs cilvēks pauž subjektīvo viedokli, bet ražotājs liela un slavē visu savu produkciju, pat ja tā to nav pelnījusi. Jo vairāk dažādas informācijas tiks savākts, jo lielāka iespējamība, ka varēs atrast sakarības un reālos faktus nevis tikai subjektīvas pieredzes vai apmaksātu saturu. Vērtīgs informācijas avots ir SexyStyle konsultanti, kas ir speciāli apmācīti vēlmju un vajadzību izzināšanā un spēs ieteikt vislabāko risinājumu katrai personai, kas ir atnākusi konsultēties. Ar SexyStyle var sazināties arī attālināti: telefoniski un e-pastā saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem. Ir pieejamas arī pāru individuālās konsultācijas (klātienē vai online, atkarībā no aktuālajiem ierobežojumiem valstī), ko izmanto daudzi pāri, lai noskaidrotu, kas viņu tuvības brīžiem būtu vispiemērotākais un baudāmākais.

Te var skatīt plašāku informāciju par pāru konsultācijām: PĀRU KONSULTĀCIJAS TIEŠSAISTĒ

Foto: OH KTISTINKA

4. Apzinieties kvalitātes nozīmi

Jo produkts būs kvalitatīvāks, jo lielāka iespējamība, ka gūtās sajūtas ar to būs patīkamākas. Kā jebkurā jomā – kvalitātei ir sava cena. Protams, tas nenozīmē, ka tikai pašas dārgākās preces būs vienīgās, ko vērts iegādāties. Tomēr droši var teikt, ka pašas lētākās noteikti būs pašā zemākajā kvalitātē un tās visbiežāk rada vilšanos. Piemēram, lētākie lubrikanti ir lipīgi un ķepīgi, lētākās seksa rotaļlietas ir no mazāk kvalitatīviem materiāliem un to ražošanas procesā parasti nav ņemta vērā cilvēku baudas anatomija. BDSM aksesuāri ar viszemākās cenas birciņu var būt neērti, ātri saplīst vai pat satraumēt lietotāju.

Baudā noteikti ir vērts ieguldīt!

Ir izteikti plašs vidējais segments, kurā atrodama kvalitātes un cenas samērība – tas būs vislabākais ar ko sākt, lai jau pirmajā seksa aksesuāru lietošanas pieredzē nesaskartos ar vilšanos, neveiklām situācijām vai traumām.

Foto: OH KTISTINKA

5. Lietojiet pareizi

Cilvēks nenoliedzami ir īpaši slinka būtne. To izteikti var novērot seksa rotaļlietu lietošanas paradumos.

Kā jau iepriekš tika minēts – intīmpreces ir palīgi nevis galvenie darba veicēji. Bauda būs atkarīga nevis tikai no tā, cik spēcīga būs vibrācija vai cik dziļi atradīsies rīks, bet gan no visām pārējām darbībām, kas tiks veiktas. Seksa rotaļlieta ir kā viena no sastāvdaļām visā lielajā baudas kokteilī. Liela nozīme būs priekšspēles ilgumam un tās kvalitātei, lubrikanta pareizai pielietošanai, baudas zonu atbilstošai stimulācijai, fizioloģijai nekonfliktējošām darbībām un patiesai ieinteresētībai savā un partnera baudā. Ļoti reti kurā gadījumā persona spēs gūt baudu vien no iekšā ievietota vibratora vai dildo. Visos gadījumos vēlams rotaļlietu izmantot kā papildinošu elementu, kas uzlabos jau esošos baudpilnos procesus. Ja ar konkrēto aprīkojumu nav gūtas patīkamas izjūtas, tad visbiežākie iemesli ir: nepareiza lietošana, nekvalitatīvs produkts vai produkta neatbilstība konkrētās personas vēlmēm un vajadzībām.

Arī pārāk augstas ekspektācijas var radīt vilšanos, ja ceram, ka rotaļlieta būs spējīga uz brīnumu lietām. Labāk turēt ekspektācijas zemu, bet savu entuziasmu gana augstu, maksimāli ieklausoties savā un partnera ķermenī.

Foto: OH KTISTINKA

Raksta autors: SEXYSTYLE

Foto: OH KRISTINKA


Lasi arī: GUĻAMISTABA AR SEXYSTYLE