Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

7 LIETAS, KAS AR TEVI VAR NOTIKT PĒC SADERINĀŠANĀS

7 LIETAS, KAS AR TEVI VAR NOTIKT PĒC SADERINĀŠANĀS

Tu gaidi to. Jautājumu, gredzenu, saviļņojumu – bildinājumu. Tu gaidi to mīlestības sajūsmu, ar kādu teiksi savu Jā! uz viņa jautājumu, vai kļūsi par viņa sievu. Tu to visu gaidi – (ne)pacietīgi. Tu esi iztēlojusies, ka viss notiks tieši tā – kā skaistās Holivudas filmās. Bet galu galā viss notiks tā, kā ir vajadzīgs un paredzēts tieši tev.

Tomēr romantiskajās filmās mēs neredzam visu – kas tad galu galā ir tās lietas, ko par saderināšanos neviens nestāsta? Tās ir lietas, ko mēs uzzinām tikai tad, kad paši kļūstam par saderinātajiem.

 1. Saderināšanās dienā tu, iespējams, nebūsi uzvilkusi visskaistāko kleitu.

  Šķiet, lielākajā daļā romantisko filmu redzam, ka sievietes savu Jā! vārdu saka perfektā kleitā un ar vēl perfektāku grimu uz sejas. Bet patiesība ir pavisam vienkārša – iespējams tajā dienā tev mugurā nebūs tavs sapņu tērps, jo galu galā bildinājums visbiežāk tomēr ir pārsteigums. Piemēram, līgava Kristīne un viņas mīļotais bija aizbraukuši atpūsties uz kempingu, un vakarā nolēma doties izbraukumā ar laivu.

  Kristīne – kā no labākās romantiskās filmas – saģērbusies treniņtērpā, nenojaušot, ka kas tāds gaidāms. Viņas topošais vīrs – izplānojis visu, bet ne pārāk, lai neatstātu iespēju, ka kaut kas varētu neizdoties.

  Sveces aizdedzināt nesanāca, bet gredzens bija un Kristīnes asaras caur smiekliem arīdzan.

 2. Tu visu laiku vēlēsies skatīties uz savu saderināšanās gredzenu, un tev būs jāpastāsta savs saderināšanās stāsts neskaitāmas reizes.

  Šis nu reiz ir apgalvojums, kam piekrīt daudzas līgavas – tev pirkstā ir jauns gredzens, uz kuru nemitīgi gribas skatīties, to apjūsmot, atgriezties bildinājuma notikumā un nemitēties par to stāstīt citiem cilvēkiem. Ieteikums uztaisīt skaistu manikīru, jo gluži tāpat kā jums būs vēlme aplūkot gredzenu atkal un atkal, to gribēs darīt arī apkārtējie cilvēki. “Es vispār nepārspīlēju sakot, ka katru reizi, kad kādam rādīju saderināšanās gredzenu, raudāju. Protams, aiz laimes,” atminas līgava Kristīne.

 3. Cilvēki uzdos jautājumus, uz kuriem jums vēl nav zināmas atbildes.

  Labāk jau laikus pieņemt, ka tūlīt pēc saderināšanās apkārtējie uzdos jautājumus – kad būs kāzas, kur svinēsiet, kādu kleitu tu vēlies un citus. Visticamāk uz lielāko daļu no šiem jautājumiem jums vēl nebūs zināmas atbildes, tādēļ varat droši atbildēt, ka šobrīd izbaudāt saderināšanās laiku un esat droši, ka vēl būs daudz laika, lai atbildētu uz lielajiem jautājumiem.

 4. Visapkārt uzradīsies padomdevēji.

  Draugi un paziņas, kas nesen apprecējušies, varētu kļūt par padomdevējiem, kas gribēs visur iesaistīties, palīdzēt, izteikt savu viedokli visos ar kāzām saistītajos jautājumos. Īpaši tas raksturīgs tiem pāriem, kas precējušies neilgi un kuriem jau pietrūkst kāzu plānošanas kņadas. Tādēļ

  saderināšanās laikā rūpīgi jāizvērtē, kuros padomos patiešām ieklausīties un par kuriem pateikt paldies, bet palikt pie savām domām un lēmumiem.

 5. Izaicinājums būs saglabāt “te un tagad” sajūtu un nesākt uzreiz plānot savas kāzas.

  Šķiet, šis ir viens no lielākajiem izaicinājumiem, ko līgavas piedzīvo – uzkavēties “te un tagad” sajūtā, izbaudīt saderināšanos un jau nākamajā dienā neķerties klāt detalzētai kāzu plānošanai. Svarīgi atrast balansu – ir labi sākt kāzu plānošanu laikus, neatliekot neko uz pēdējo brīdi, tomēr nevajadzētu ļaut kāzu plānošanas darbiem nozagt saderināšanās prieku.

 6. Filmas par kāzām un dažādi TV šovi pēkšņi šķitīs citādāki.

  Lai gan lielāko daļu filmu tu varētu būt jau redzējusi, tomēr pēkšņi tev atkal gribēsies noskatīties tādas filmas, kā “Mana labākā drauga kāzas”, “27 kleitas” un citas.

  Un tās patiešām šķitīs citādākas, jo iepriekšējā reizē, kad tās skatījies, galu galā jūs vēl nebijāt saderinājušies.

 7. Jūsu attiecības šķitīs citādākas.

  Lai gan iespējams esat kopā jau gadiem, pēc bildinājuma jūsu attiecības kļūs daudz dziļākas – bildinājums ir ne viens aizraujošs, bet arī atbildīgs notikums, kā laikā jūs solāt, ka turpmāk nākotnē jūs būsiet tikai viens otram.

  FOTO: BILLIJS LOCS, EMĪLIJA BOGDĀNOVA, LINDA LAUVA
Citi Raksti