Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzas ziemā nenozīmē tikai Ziemassvētku stila kāzas decembrī. Mūsu platuma grādos ziemīgākie laikapstākļi parādās tikai pēc jaunā gada iestāšanās. Ja vēlaties, lai jūsu kāzu dienā būtu sniegs, tad ziemas kāzām atbilstošākie mēneši patiesībā ir janvāris un februāris. Un galu galā kāzām ziemā ir arī vairākas būtiskas priekšrocības.

Mazāk stresa

Runā, ka kāzu organizēšana ziemas sezonā rada krietni mazāk stresa un uztraukumu kā vasarā. Iespējams, viens no iemesliem tam ir tas, ka kāzas ziemā nereti notiek tikai vienā lokācijā un iekštelpās. Tas nozīmē, ka jāparūpējas par mazāk elementiem.

kāzas ziemā idejas
Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Labāki nosacījumi un cenas

Par vienu no lielākajām priekšrocībām jāvārda teikšanai ziemā, pāri norāda lielāku svinību vietu izvēli un labākus izcenojumus. Liela daļa svinību vietas jau ir rezervētas nākamās vasaras kāzām, kamēr, piemēram, gada pirmajos mēnešos daudzas vietas vēl ir brīvas. Tā kā ziemas mēnešos pieprasījums nav tik liels, tad nereti svinību vietas un dažādi kāzu pakalpojumu sniedzēji piedāvā daudz labākus nosacījumus un izdevīgākas cenas.

Ja vasarā laika rāmis ir jāievēro precīzi, tad ziemā ir daudz lielāka iespējamība, ka jums ļaus uzkavēties ilgāk, ja nākamajā dienā nebūs citu pasākumu.

kāzas ziemā idejas
Foto SANDIJA VEIKŠA PHOTO / www.sandijaveiksa.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Izdevīgākas galamērķa kāzas

Ziemā ir daudz izdevīgāk rīkot arī galamērķa kāzas jeb destination weddings – cenu politika dažādās viesnīcās visā pasaulē ir labvēlīgāka, jo tā nav aktīvā tūrisma sezona, kad daudzi cilvēki dodas atvaļinājumā. Arī lidmašīnas biļetēm var atrast daudz izdevīgākus piedāvājumus, kā lidojumiem vasarā.

galamērķa kāzas, kāzas ziemā idejas
Foto: JĀNIS RATNIEKS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Mazāk nogurušu viesu

Vasarā kāzu viesi mēdz apmeklēt tik daudzas kāzas, ka pēc laika jau sāk izjust zināmu nogurumu un nav vairs tik sajūsmināti doties uz kāzām. Tā kā kāzas ziemā notiek daudz retāk, tad visticamāk no šādas situācijas varēs izvairīties. Viesi būs daudz atvērtāki un vairāk koncentrējušies uz jūsu kāzām, kā tas būtu gadījumos, kad apmeklē kāzas katru nedēļas nogali.

Kāzu fotogrāfijas un video var saņemt īsākā laikā

Ja vasaras sezonā kāzu bildes un video nereti jāgaida pat trīs un vairāk mēnešus, tad, ja kāzas tiks rīkotas ziemā, visticamāk tos saņemsiet daudz īsākā laika posmā.

Tā kā vasarā kāzu pakalpojumu sniedzēji ir daudz noslogotāki, tad likumsakarīgi, ka viņiem nepieciešams arī ilgāks laiks fotogrāfiju un safilmētā materiāla pēcapstrādei.

kāzas ziemā idejas
Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Labākais gada laiks smokingu vilkšanai

Ja tiek plānotas formālas un gana klasiskas kāzas, tad būtībā nav labāks laiks, kad to darīt, kā ziema. Kāzām ziemā lieliski piestāv svinīgs ģērbšanās stils, un, kā norāda modes un kāzu etiķetes eksperti, tad, piemēram, kāzas vasaras sezonā nav piemērotas, lai kungi vilktu mugurā smokingu.

Tas nav atbilstošs apģērba gabals kāzu ceremonijā ārpus telpām vasaras svelmē, savukārt kāzu svinībās ziemā tie iederēsies lieliski, gluži tāpat kā dažādas spīdīgas fliteru kleitas dāmām.

kāzas ziemā idejas
Foto SANDIJA VEIKŠA PHOTO / www.sandijaveiksa.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Iespēja izvairīties no nepatīkamas svīšanas

Ir cilvēki, kas vispār nepanes karstumu. Lai gan Latvijā ar šādiem laikapstākļiem nesaskaramies tik bieži, tomēr, rīkojot kāzas ziemā, par to vispār nebūs jāsatraucas. Izpaliks nepatīkamā svīšana, slikta pašsajūta no pārāk svelmainiem laikapstākļiem, kā arī izplūdis grims. Ja apzināties, ka vasaras karstās dienas nav jūsu mīļākais laiks, tad kāzas ziemā būs ideāla alternatīva.

kāzas ziemā idejas
Foto SANDIJA VEIKŠA PHOTO / www.sandijaveiksa.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Idejas / Iedvesmai

ZIEMAS KĀZU STĀSTI ŠEIT:

KALISTA & RICHARDMATILDE & MIKUSELĪNA & NAURISKAMILLA & VITĀLIJSINGA & SANDISEVITA & JĀNISSIGNE & RAIVISJANA & TOMSSOFIJA & ARTŪRSDIĀNA & ĢIRTSDANA & KASPARSANNA & KRISTAPS, ANITA & GATIS, KEROLAINE & DĀVIDS, KARĪNA & RALFS, DIĀNA & KĀRLIS, LĪNA & ARTŪRS, LAINE & BERK, LINDA & ARTIS, AGNESE & REINIS, PATRĪCIJA & ARTŪRS, LAURA & TOMS, VARVARA & VLADIMIRS, LĪGA & KASPARS, KRISTA & MĀRIS, SIGNE & EDGARS, HEIDI & JUSTIN, ALISE & EMĪLS, ALISE & RONALDS.


Foto: MIKS ŠĒLSAINĀRS MAZJĀNISSANDIJA VEIKŠA, JĀNIS RATNIEKS

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Citi Raksti