Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

CHOPARD LATVIJAS TIRGUM ŠORUDEN PIEDĀVĀ ZAĻO AHĀTU UN ROZĀ ZELTU

CHOPARD LATVIJAS TIRGUM ŠORUDEN PIEDĀVĀ ZAĻO AHĀTU UN ROZĀ ZELTU
Šodien FBO RIGA Biznesa aviācijas centrā luksusa klases pulksteņu un juvelierizstrādājumu ražotājs Chopard pirmo reizi Rīgā atrādīja divus šī rudens jaunumus – zaļā ahāta sieviešu rotu kolekciju un rozā zelta speciāla izlaiduma rokaspulksteni vīriešiem.

Lai iepazīstinātu ar rudens sezonas jaunumiem, šodien vienkopus sanāca trīs luksusa klases zīmoli – FBO RIGA, Porsche un Chopard.

FBO Rīga biznesa aviācijas centrs šoruden atzīmē savas pastāvēšanas 3 gadu jubileju,

Porsche – sporta auto 70 gadu jubilejas gadu,

Chopard divu jaunu kolekciju palaišanu Latvijas tirgū.

Prezentējot jauno kolekciju Latvijas tirgum, Chopard uzver šī gada būtiskākās izmaiņas, proti, simtsprocentīgu pāreju uz ētiskā zelta izmantošanu juvilierizstrādājmu un pulksteņu ražošanā.

“Tas nozīmē, ka kopš šī gada jūlija tiek izmantots tikai tāds zelts, kas iegūts sociāli atbildīgās raktuvēs, kuras saņēmušas apstprinājumu par atbilstību starptautiskiem vides aizsardzības un sociālajiem standartiem,” uzsver Chopard salona pārstāve Madara Mančinska.

Jauno julevierizstrādājumu kolekciju Imperiale ar zaļo ahātu raksturo elegance un cēlums, kas iedvesmu guvis Romas impērijas diženumā.  “Tiek uzkatīts, ka zaļais ahāts, iestrādāts 18 karātu rozā zeltā simbolizē sievišķīgu elementu – dabu, līdzsvaru un harmoniju.

Savukārt vīriešu aksesuāru un juvelierizstrādājumu modē šoruden atgriežas klasiska – spilgti un pamanāmi rokaspulksteņi, kas kalpo kā statusa un elegances apliecinājums”, stāsta Chopard pārstāve.

Rozā zelta L.U.C XPS Twist QF Fairmined pulksteņa modelis ir īpaši plāns (7,2 mm korpuss) un apvieno estētiskas un tehnoloģiskas kvalitātes.

Estētisko vērtību piešķir kontūrās ieturētais dizains, kas lieliski izceļas uz plaukstas locītavas. Augstvērtīgo tehnoloģisko vērtību apstiprina atbilstība visprasīgākajam pulksteņu nozares klavlitātes sertifikātam: “Fleurier Quality Foundation”. Visas šīs īpašības padara to ne vien par ārēji pievilcīgu, bet arī spēcīgu simbolu tiem vīriešiem, kas meklē oriģinālu, uzticamu un sertificētu laikrādi.

Papildu informācija:
Madara Mančinska
Chopard Boutique Riga pārstāve
Mob.: 27896607, e-pasts: madara@mobius.lv
Citi Raksti