Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ir tie laimīgie laiki, kad oficiāli laulību noslēgt var pašu izvēlētā, sev tīkamā vietā, ne vien dzimtsarakstu nodaļā vai baznīcā. Tādēļ, meklējot ceremonijas un kāzu svinību vietas, var pat apdomāt opciju nemainīt lokācijas vietu un visu darīt vienuviet, aiztaupot laiku, kas ierasti tiek pavadīts ceļā. LĪGAVĀM apkopoja dažādas svinību vietas, kas tikpat labi var kļūt par vietu, kur jūs oficiāli paziņo par vīru un sievu.

Kāzu svinību vietas pie jūras

Laulības pie jūras ir daudzu līgavu sapnis. Ja arī nevēlaties svinības turpināt smilšainā pludmalē, kur smalki kurpju papēdīši nebūs īsti vietā, bet vēlaties ballīti ar glanci, tikpat labi varat dot priekšroku kādam no restorāniem pie jūras.

kāzu svinību vietas izmaksas
Foto: ANDA UPMALE / www.riversidefilms.lv / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
kāzu svinību vietas izmaksas
Foto: ANDA UPMALE / www.riversidefilms.lv / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Romantisks skats un atmosfēra garantēta!

Praktiski būs izvēlēties svinību vietu restorānā arī neprognozējamo laikapstākļu dēļ. Ja prognozes iepriecina un gaidāms īsti vasarīgs laiks, jāpadomā par apstākļiem – smiltis, vējš un tieši saules stari ietekmēs labsajūtu, dekorēšanas iespējas un pat ēdiena izvēli, kā nevienā citā svinību vietā.

kāzu svinību vietas izmaksas
Foto: ANDA UPMALE / Svinību vieta: LANTUS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzas brīvā dabā

Brīvā dabā laulāties var gan sev mīļā dabas stūrītī vai nozīmīgā īpašumā, vai arī tādā iecienītā un zīmīgā vietā, kā Likteņdārzs, kur sastopas dabas krāšņums ar izcilu vides arhitektūru. Vai kādā citā īpašā vietā.

Ja svinības notiek pie ūdens – tā ir lieliska iespēja papildināt svinīgo atmosfēru izbraucienā ar jahtu vai citām izklaidēm uz ūdens.

kāzu svinību vietas izmaksas
Jahta: PARADISE / Foto: AINĀRS MAZJĀNIS

Kāzas pilī vai muižā

Eleganti un krāšņi! Lieliska opcija, ja kāzas svinat vēsajā gada periodā. Ja vēl svinību vietā pieejama SPA zona – izcili! Brīnišķīga iespēja, kā līgavai pirms lielās dienas pavadīt nakti mierpilnā un atslābinošā gaisotnē.

Arī vasarīgām svinībām ļoti piemērota izvēle, lai ceremonija vai svinības notiktu ārā, pasakainā dārzā, savukārt viesi nakšņotu elegantās, patīkamās telpās. Atkarībā no izvēlētās muižas vai pils, iespējams dažādu papildu pakalpojumu piedāvājums, kas atvieglos pakalpojumu sniedzēju izvēli un meklējumus – piemēram, dekorēta ceremonijas un svinību vieta, kūka, dzīvās mūzikas piedāvājums, uzkodas un vīns pēc ceremonijas un citi labumi.

Viesu nami

Vieta, kur piedzīvot dabas klātbūtni un parūpēties par viesu komfortu, tos izguldinot ērtās istabiņās. Brīvākas atmosfēras cienītājiem iespēja baudīt mierpilnu vakaru šūpuļtīklos vai pēc karsēšanās pirtiņā ielēkt vēsā dīķī. Ja viesu nama dizains ieturēts senatnīgā stilā – īpaši piemēroti tiem, kas vēlas kāzās piedzīvot folkloras elementus.

kāzu svinību vietas izmaksas
Foto: ANDA UPMALE / www.riversidefilms.lv / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Cik izmaksā svinību vietas?

Orientējošas cenas par svinību vietu (neieskaitot kāzu ceremoniju):

  • Slēgts pasākums restorānā – vidēji 5000 eiro;
  • Muižas ēku noma – no 750 – 2000 eiro, eksluzīvas muižas ēku ansambļa īre  – ap 8000 eiro;
  • Svinības pilī – no 2500 eiro;
  • Viesu nami 300 – 2000 eiro;
  • Viesnīca – 400 – 1500 eiro.
kāzu svinību vietas izmaksas
Foto: ANDA UPMALE / www.riversidefilms.lv / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: ILZE OSE, ANDA UPMALE // RIVERSIDE FILMS × PHOTOGRAPHY, AINĀRS MAZJĀNIS


Kāzu svinību vietas meklē šeit:

KĀZU SVINĪBU VIETAS

Citi Raksti