Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

MELNĀS KĀZAS – IEDROŠINIES REALIZĒT CITĀDO!

MELNĀS KĀZAS – IEDROŠINIES REALIZĒT CITĀDO!

Izkāpt ārpus komforta zonas, ārpus ierastā un pierastā. 21.gadsimtā, kad šokēt ir tik ļoti grūti, jo visa kā ir tik daudz un viss jau ir redzēts, tomēr vēl var atrast jomas, kas joprojām ir pakļautas standartiem. Standartiem, kas radušies senā pagātnē un tika veidoti balstoties uz tā laika tikumiem. Melnās kāzas. Lai arī pasaulē tā jau ir aktualitāte, Latvijā līgavas vēl nedaudz kūtri uzdrošinās savu dienu iekrāsot citā krāsu gammā. Šī brīža kāzu galvenā tendence tiek ieturēta boho un rustic stilā, taču mūsu komanda vēlējās paplašināt topošo līgavu redzējumu,

vēlējāmies iedrošināt meklēt atšķirīgo, parādīt, ka visu var veidot arī savādāk un arī savādais un neierastais ir ļoti skaisti.

Galvenā idejas autore fotogrāfe stāsta: “Sezonas beigās, pēc padsmit kāzām bija tāds tukšums. It kā visas kāzas skaistas, visi pāri laimīgi, vide dekorēta, pie visa piedomāts, bet… visas vienādas, no Pinteresta paņemtas idejas un realizētas dzīvē. Es nesaku, ka tas ir slikti, tikai man gribējās ko vairāk. Kaut ko radošu, kaut ko netipisku, citādāku no visām redzētajām kāzu fotosesijām. Līdzīga doma par šāda stila fotosesiju man ienāca prātā jau pavasara sākumā, bet dekorējums, krāsas, ziedi, vide – tas viss pienācās rudenim, tāpēc to domu atmetu. Bet prātā lēnām attīstīju šo ideju, līdz vienā dienā braucot no parastas fotoreportāžas sapratu, ka ilgāk negribu gaidīt un ir jārīkojas. Ar drebošiem pirkstiem caur facebooku atradu gan dekoratori (Svētku feja – galda noformējums un pušķis), gan kāzu kleitu dizaineri un biju tik laimīga, ka mēs visas bijām uz viena viļņa un vēlējāmies radīt ko netradicionālu! Pēc tam mums pievienojās CrownMe, kūku meistare Inga Kalniņa un pat perfekti pieskaņots tauriņš līgavainim no KiviBowTie. Tas bija fotogrāfa sapnis! Viss tik skaists, neierasts un pāris ar savu odziņu! Jo netradicionālāk un skaistāk, interesantāk, jo lielāka iedvesma fotogrāfam!

Kaut pāri nebaidītos no citu viedokļa un savā kāzu dienā izskatītos kā paši vēlas un darītu, ko sirds kāro, nevis, kas pienāktos! Tad pāra acīs būs mīlestība un laime, tās staros un fotogrāfijās to varēs redzēt!”

Arī man jau kādu laiku galvā perinājās doma par melnu kāzu kleitu. Pat meklēju drosmīgu līgavu ar Facebook palīdzību, diemžēl neveiksmīgi, tāpēc nolēmu atsaukties fotogrāfes aicinājumam iesaistīties komandā un speciāli projektam radīt kleitu. Mēs tik ļoti visas bijām uz viena viļņa, viss organizējās tik viegli. Laikam jau visas bijām izslāpušas un vēlējāmies izpaust savu radošumu.

Ja mēs ieskatamies melnās krāsas nozīmē, tad tā ir spēcīga, aizsargājoša un autoratīva krāsa. Simbolizē izsmalcinātību, seksualitāti un eleganci. Taču baltas krāsas kāzu kleita simbolizē tīrību, šķīstību un nevainību. Mūsdienas ir krietni pamaisījušas gaisu šiem tikumiem, tāpēc arī plīvura lietošana kāzās vairs nav ar tādu nozīmi. Lai arī tradicionālo plīvuru izvēlas pavisam nedaudz līgavu, tad balta kāzu kleita ir tendence nr. 1. Šajā sezonā pie savām klientēm ar prieku novēroju vēlmi iekļaut tērpā krāsu, nedaudz maigus pasteļtoņus – pelēks, maigi rozā, gaiši zils, miesaskrāsas tonis vai persiks. Man kā kāzu kleitu dizainerei tas ir ļoti būtiski izkāpt no rāmjiem un sajust, ka mani klienti uzticas un ļauj to darīt. Un kāpēc gan ne – ja kāzas ir rudenī vai ziemā izvēlēties piesātinātu bordo krāsas kleitu vai melnu? Teiksiet ir tik daudz citu iespēju kur uzvilkt šādu kleitu? Bet es teikšu ir tika daudz citu iespēju, kur uzvilkt baltu kleitu. Esmu par rāmju nojaukšanu.

Nobeigumā mēs vēlamies iedrošināt līgavas – esiet oriģinālas, uzdrīkstaties!

Kā es saku kāzas tā ir diena, kad galvenās aktrises lomu spēlē Tu. Tāpēc meklē sevi un realizē savas vispārdrošākās idejas. Ļoti ceram, ka pēc šī vizuālā materiāla nākamās vasaras kāzas nebeigs pārsteigt ar savu oriģinalitāti.

Skati pilnu foto galeriju šeit: MELNĀS KĀZAS

Komanda:

Fotogrāfe: Liliāna Legzdiņa
Dekoratore: Svētku Feja
Kleita: Zane Zaharova
Kronis: CrownMe
Tauriņš: KIWI Bow Ties
Kūka: Inga Kalniņa
Baloni: HappyBirthday.lv
Modeļi: Gundega un Kārlis

Citi Raksti