Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Laikmetā, kad arvien vairāk apzināmies savu ietekmi uz vidi, pāri meklē veidus, kā svinēt savu mīlestību, vienlaikus atstājot pozitīvu ietekmi uz planētu. Videi draudzīgas kāzas gūst popularitāti, jo tās ļauj ilgtspējīgi un ētiski svinēt svētkus.

No svinību vietas izvēles līdz dabai draudzīgiem dekoriem - šis ceļvedis sniegs zināšanas, lai plānotu kāzas, kas ne tikai atspoguļo pāra personību, bet arī saudzē dabu.

1. Videi draudzīga kāzu svinību vieta

Viens no galvenajiem apsvērumiem videi draudzīgām kāzām ir ilgtspējīgas svinību vietas izvēle. Izpētiet dažādas iespējas, piemēram, zaļās viesnīcas, ekoloģiskus namiņus un svinību vietas brīvā dabā, kas rūpējas par vides aizsardzību.

Novērtējiet kāzu norises vietas ilgtspējas rādītājus un neaizmirstiet, cik svarīgi ir atbalstīt vietējos uzņēmumus, lai samazinātu oglekļa pēdas nospiedumu.

Meklē skaistākās svinību vietas šeit: KĀZU SVINĪBU VIETAS

Foto: JOHN BARWOOD PHOTOGRAPHY

2. Ilgtspējīgs kāzu tērps un ētiskas rotas

Varat ievērojami samazināt nelabvēlīgo ietekmi uz vidi, rūpīgi izvēloties savu kāzu tērpu un aksesuārus. Izvēlieties dabīgus vai pārstrādātus materiālus, vai lietotas kāzu kleitas un uzvalkus. Izpētiet ētisku rotaslietu piedāvājumu, tostarp laboratorijā audzētus dimantus, atbildīgi iegūtus vai pārkausētus dārgmetālus.

Rotas un tērpi jūsu kāzām: ROTAS / KĀZU KLEITAS / UZVALKI / AKSESUĀRI

Foto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYAN

3. Videi draudzīgi ielūgumi un papīrlietas

Digitālie ielūgumi un videi draudzīgas papīrlietas ir būtiskas ilgtspējīgas kāzu plānošanas sastāvdaļas. Tradicionālie papīra ielūgumi atstāj ietekmi uz vidi, tādēļ izmantojiet radošas alternatīvas, piemēram, digitālos ielūgumus vai ielūgumus no pārstrādāta papīra. Tas var ievērojami samazināt papīra izšķērdēšanu un taupīt resursus.

Meklē iwlūgumus šeit: KĀZU IELŪGUMI

Foto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYAN

4. Bioloģiski un augu valsts ēdieni

Atbalstiet vietējos lauksaimniekus un uzņēmumus. Rodiet veidus, kā iekļaut bioloģiskus, vietējas izcelsmes produktus un sastādiet augu valsts ēdienkarti. Tā samazināsiet pasākuma oglekļa dioksīda emisiju, vienlaikus iepriecinot viesus ar gardu un veselīgu maltīti.

Izvēlies ēdienu savām kāzām: BANKETI / RESTORĀNI

Foto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYAN

5. Bezatkritumu dekori

Pieskarsimies inovatīvām idejām par bezatkritumu dekoriem un videi draudzīgām kāzu dāvanām. No bioloģiski noārdāmiem konfeti līdz augu dekorācijām podos - ir ne mazums unikālu veidu, kā izrotāt pasākumu, nekaitējot videi. Lai rūpētos par vidi, piesaistiet arī zaļi domājošus pakalpojumu sniedzējus.

Meklē skaistākās kāzu dekorācijas šeit: KĀZU DEKORĀCIJAS

Foto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYAN

6. Oglekļa neitrāls transports

Transports ir nozīmīgs oglekļa emisiju avots. Pamudiniet viesus braukt pa vairākiem vienā auto vai izmantot videi draudzīgāku transportu. Kompensējiet kāzu oglekļa pēdas nospiedumu, sniedzot ieguldījumu vides uzlabošanas iniciatīvās.

Izvēlies savu kāzu transportu: KĀZU TRANSPORTS

Foto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYAN

7. Pārdomāts dāvanu saraksts

Norādiet kāzu dāvanu sarakstā, ka vēlaties saņemt ilgtspējīgas un ētiski izgatavotas dāvanas. Tradicionālo dāvanu vietā varat apsvērt iespēju ziedot labdarībai, tā atbalstot cēlus mērķus.

Tā kā pasaulē arvien vairāk pievēršas vides aizsardzības jautājumiem, ekoloģiskas kāzas vairs nav tikai tendence, bet gan atbildīga un apsveicama izvēle. Ņemot vērā sniegtos ieteikumus, jūs varat sarīkot neaizmirstamas svinības, kas atstāj paliekošu pozitīvu ietekmi uz planētu. Kāzu svinības un ilgtspēja var iet roku rokā, bruģējot ceļu gaišākai, zaļākai nākotnei.

Atrodi skaistākās kāzu dāvanas šeit: KĀZU DĀVANAS / DĀVANAS SVĒTKIEM / DĀVANAS

Foto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYAN

Foto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: NORMAN & BLAKE / Plānotājs: ALISON BRYANFoto: JOHN BARWOODFoto: JOHN BARWOODFoto: JOHN BARWOODFoto: JOHN BARWOODFoto: JOHN BARWOOD

Foto: NORMAN & BLAKE  / JOHN BARWOOD

Plānotājs: ALISON BRYAN

Citi Raksti