Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SKAISTA UN ROMANTISKA SVINĪBU VIETA PAŠĀ DAUGAVAS KRASTĀ

SKAISTA UN ROMANTISKA SVINĪBU VIETA PAŠĀ DAUGAVAS KRASTĀ

Svinību vietas izvēle savam īpašajam notikumam ir ļoti būtiska un nozīmīga, jo ir svarīgi radīt neaizmirstami skaistas atmiņas, savienojot romantiku ar gaisīgu vieglumu un izsmalcinātību.

Vēl jo labāk, ja šo visu iespējams apvienot vietā, kas atrodas lielpilsētas sirdī. Restorāns KOYA, kas atrodas pašā Daugavas krastā radošajā Andrejsalā, apvieno sevī urbānu modernismu ar brīvu un nepiespiestu atmosfēru, kas papildināta ar izcilu pasaules valstu iedvesmotu ēdienkarti un savu īpašo šarmu.

KOYA ir mūsdienīgs restorāns radošajā Andrejsalā, kas izvietots Daugavas krastā ar skatu uz ostu un Pārdaugavu, kuru iemīļojuši nu jau vairāki jaunie pāri kā svinību vietu savam lielajam notikumam. Tā ir vieta, kur aizplūst domām un aizķerties skatienam. Vieta, kur romantiku un īpašu noskaņu svinībām piešķir maģiskie saulrieti, kas spoguļojas Daugavā.

Vasaras sezonā izcils papildinājums ir arī āra terase, kura  bieži tiek izmantota dejām, lounge zonai, fotogrāfēšanās stūrītim, mičošanai un reizēm pat ceremonijām.

Restorāns ir izbūvēts vecās ostas tehniskās celtnes pārpalikumos, kas pārveidots par laikmetīgu vietu ar unikālu dizainu, saglabājot vieglumu, gaišumu un plašumu. Kāzu rīkotāji un dekorētāji atzīst, ka KOYA interjers ir ļoti pateicīgs dekorācijām – jau ar nelielām ziedu kompozīcijām var rast svinīgu noskaņu, bet, ja gribas ko krāšņāku, vide ir ļoti piemērota, lai to pilnībā mainītu un radītu sev tīkamo atmosfēru.

KOYA šefpavārs Pāvels Skopa ar savu radošo komandu piedāvā izcilu, pasaules valstu iedvesmotu ēdienkarti, ko kāzām vienmēr sagatavo individuāli, atbilstoši jaunā pāra vēlmēm. Visbiežāk tiek izvēlēta četru kārtu vakariņu ēdienkarte, tādejādi garantējot pilnvērtīgas svinības visa vakara un nakts garumā. Tāpat arī pieejama plaša kokteiļu, vīna un bāra karte – KOYA bāra entuziasti noteikti parūpēsies par īpašiem kokteiļiem ar oriģinālu noformējumu. 

Kā pievienoto restorāna vērtību viesi novērtē atrašanās vietu – pats pilsētas centrs, taču diezgan klusa vide, kur ainavā paveras ūdens un garām slīdošie kuģi un jahtas.

Viesu skaits kāzu svinībām KOYA parasti ir no 30 līdz 80 personām ziemas sezonā, bet vasaras sezonā līdz 150 personām, tādejādi nodrošinot iespēju brīvai atmosfērai, dzīvajai mūzikai, kā arī vietai dejām. Viegli, brīvi, nepiespiesti, bet tajā pašā laikā ar “odziņu” un savu šarmu – tieši tādas ir kāzu svinības restorānā KOYA.

FOTO: AGNETA JONELE, KRISTĪNE GRĪNVALDE, OTTO STRAZDS
Citi Raksti