Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu grims un frizūras: 2024. gada tendences

Kāzu grims un frizūras: 2024. gada tendences

Skaistuma tendences ikvienai līgavai ir svarīga tēma, jo kāzu dienā gribas starot un pārsteigt ar mūsdienīgu vizuālo tēlu.

Latvijas labākie frizieri un grima mākslinieki dalās ar ieteikumiem un padomiem, lai izveidotu dabisku un mirdzošu izskatu. Uzzināsim, kādi ir kāzu grima jaunumi, un noskaidrosim frizūru tendences kāzām. Neaizmirsīsim arī par to, cik nozīmīga ir kāzu skaistumkopšana.

Grims un frizūra: KRISTĪNE JONĀNE

Sejas kopšana pirms kāzām

Starptautiski sertificēta skaistuma speciāliste Kristīne Dombrovska sniedz pirmskāzu skaistumkopšanas padomus ne tikai sejas ādai, bet arī ķermenim. Viņa atklāj, ka efektīvākais un laika patēriņa ziņā ērtākais brīnumlīdzeklis ne vien vizuālam efektam, bet visai fiziskajai un mentālajai veselībai kopumā, ir kriosaunas kurss 5-10 reizes. Tas aizņems vien 10 minūtes jūsu aizņemtajā ikdienā, bet efekts būs ilgtermiņa ieguldījums, ko ne vien redzēsiet, bet fiziski jutīsiet visas atlikušās dienas laikā un pēc kursa kopumā. Ieguvumi no šī kursa ir palielināts enerģijas metabolisms; audi bagātināti ar skābekli; uzlabota ādas kvalitāte; kolagēna sintēze; izzūd tūska; uzlabota limfas attece; uzlabota asinsrite, izvadīti toksīni; tiek ārstētas dermatoloģiskas problēmas un vēl neskaitāmi daudz citu ieguvumu.

Grims un frizūra: KRISTĪNE DOMBROVSKA

Kristīne Dombrovska stāsta, ka otra neatņemama sastāvdaļa, ja runājam tieši par pirmskāzu periodu, ir kosmetologa apmeklējums, kā minimums mēnesi pirms kāzu dienas - dziļā sejas tīrīšana atbilstoši ādas tipam un stāvoklim, kam seko otra vizīte divas nedēļas pirms kāzām, kuras laikā kvalificēts speciālists ieteiks tieši jums piemērotāko procedūru.

Marta Silova uzsver, ka ādas sagatavošanai ir liela loma kosmētikas izvēlē un tas ietekmē to, kā galarezultātā izskatīsies kāzu grims. Svarīgi arī tas, kad kāzas notiek, jo katrā gadalaikā āda var reaģēt un pieņemt kosmētiku dažādi. Piemēram, vasarā būs novērojama pastiprināta T-zonas spīdēšana, bet ziemā būs jācīnās ar tās sausumu. Kā stāsta Marta, pamatā visam ir mitrināšana. Noteikti jālieto kvalitatīvs mitrinošais krēms ikdienā un kas barojošāks dienu pirms kāzām.

Grims un frizūra: MARTA SILOVA

Svarīgi atcerēties, ka ādas sagatavošana nesākas tikai pirmskāzu vakarā, tāpēc sejas kopšanas rutīna jāievieš jau savlaicīgi. Nevajadzētu eksperimentēt ar jauniem produktiem īsi pirms lielās dienas. Marta ieteiktu reizi nedēļā lietot augļskābju pīlingu, kas atbrīvos ādu no atmirušajām šūnām, un uzlabos tās spēju absorbēt citus produktus. Marta Silova sniedz skaistumkopšanas ieteikumus, kurus ir pārbaudījusi pati. Viņa regulāri lieto serumu ar C vitamīnu - tas ir palīdzējis ilgtermiņā izlīdzināt ādas toni un uzturēt to možāku.

Kāzu rītā vizāžists ādu sagatavos, lai grims klātos nevainojami, bet auduma sejas maska no rīta pirms vizāžista ierašanās palīdzēs gan pamosties, gan dos svaigas ādas izskatu. Marta Silova atgādina, ka vasarā noteikti jālieto SPF, lai kāzu dienā āda izskatītos tieši tāpat kā grima izmēģinājuma dienā - zonas, ko saule īpaši samīļo, ir seja un dekoltē, atstājot kaklu baltu. Ja plānā ir izsmidzināmais iedegums, tad būtu ieteicams to veikt arī pirms grima un matu izmēģinājuma.

Grims un frizūra: ANDA ZARIŅA

Arī Agita Pālena dalās ar padomiem un ieteikumiem līgavām, lai uzlabotu sejas ādu pirms kāzām. Viņa uzsver, ja vēlies iegūt skaistu un starojošu sejas ādu ilgtermiņā, par ādas kopšanu jārūpējas regulāri, kā arī jāievēro veselīgs dzīvesveids. šeit daži ieteikumi, lai uzlabotu sejas ādu pirms kāzām:

 • Tīri sejas ādu ar savam ādas tipam atbilstošu attīrīšanas līdzekli divas reizes dienā. Dari to arī tad, ja nelieto dekoratīvo kosmētiku, jo dienas laikā uz sejas ādas sakrājas netīrumi.
 • Lieto mitrinošus, vitamīniem bagātus sejas krēmus no rīta un vakarā (to viņa iesaka darīt katru dienu, ne tikai pirms kāzām). Ja nelieto kosmētiku ikdienā, tad, ejot ārā, jāuzklāj vismaz mitrinošs krēms ādas aizsardzībai. Ja nepieciešams mitrināt intensīvāk, var lietot arī sejas serumus.
 • Aizsargā ādu ar SPF - ziemas laikā 15 SPF, vasarā līdz 50 SPF.
 • Lieto barojošas un mitrinošas sejas maskas.
 • Veic sejas pīlingu 1-2 reizes nedēļā, lai attīrītu sejas ādu no atmirušajām šūnām.
 • Ja ir problemātiska sejas ādā, doties savlaicīgi pie kosmetologa, bet ne vēlāk kā nedēļu pirms kāzām, lai izvairītos no apsārtuma.
 • Veselīgs dzīvesveids - kvalitatīvs miegs, sabalansēts uzturs, pietiekams ūdens daudzums organismā, nelietot pārmērīgi daudz alkohola, fiziskās aktivitātes, zems stresa līmenis - ir viens no efektīvākajiem līdzekļiem, lai ilgtermiņā uzlabotu sejas ādu.

Agita Pālena atgādina, ka bieži vien aizmirstam par kakla ādu, tāpēc viss iepriekš minētais attiecas arī uz kakla ādas kopšanu.

Grims: AGITA PĀLENA

Jaunākās tendences grima pasaulē

Dabiskais skaistums ir nemainīga tendence gadu no gada, kas nodrošina to, ka tev būs elegants kāzu izskats. Lai to panāktu, jāņem vērā iepriekš minētie skaistumkopšanas padomi. Tomēr, ir dažādas grima nianses un knifi, kas to palīdzēs izcelt un atsvaidzināt. Kāzu diena ir īpaša, tādēļ skaidrs, ka gribas grimu papildināt ar ko īpašu un aktuālu, kas izceļ dabisko starojumu un panāk to, ka tev ir stilīgs kāzu izskats. Piedāvājam Latvijas labāko meikapa mākslinieku grima stila idejas, kas nodrošinās to, ka tavs kāzu grims ir ne tikai dabisks, bet arī aktuāls.

Kristīne Dombrovska piekrīt, ka nākamā gada līgavas vizuālā tēla tendence ir viegls, gaisīgs un dabisks izskats, kurā tiek akcentēta individualitāte. Viņa dalās ar aktuālajiem pieturpunktiem grima detaļās.

 • Āda - mitrināta, starojoša, veselīga un, galvenais, dabiska. šobrīd grimā noris pāreja no sejas modelēšanas ar mazāk bronzera, bet vairāk sārtuma.
 • Acis - ļauj, lai iemirdzas kvalitatīva glitera spīdums. Mirdzumi un gliteri ir skaisti, ja tos pareizi un eleganti pievieno koptēlam. Aizmirsti par melno acu laineri, ja vēlies būt aktuāla un tendences zinoša līgava, tā vietā izcel acu skatienu ar toņa laineri, tas var būt smalks un elegants, bet ne melns. Soft smoky jeb pieklusināti dūmakains tonis ir aktuāls, izmantojot akcenta toņa gradāciju.
 • Lūpas - visiem sulīgajiem, kārdinošajiem ogu toņiem saki jā. Ja lūpu krāsa uzklāta ombre vai blur tehnikā jeb ar vieglu toņa pāreju un sapludinājumu, lūpas nevar palikt nepamanītas.
 • Gaisīgo un dabisko grima izskatu lieliski papildinās atbilstošs matu sakārtojums. Aizmirsti klasikās lokas, to vietā nāk boho viļņi, ondulāciju viļņi un viļņi ar tekstūru.

Kristīne Dombrovska uzsver, cik svarīgi ir domāt ne tikai par grima izskatu, bet arī par tā kvalitāti. Tādēļ viņa iesaka izvēlēties meistaru, kas regulāri atjauno kosmētikas sortimentu, lai produkti vienmēr būtu svaigi, kvalitatīvi un atbilstoši jaunākajām tendencēm.

Kristīne Jonāne stāsta, ka līgavām joprojām aktuāls ir nude meikaps dažādās interpretācijās - papildinot ar smalkāku vai biezāku laineri vai ar mirdzumiem uz plakstiņiem. Tāpat aktuālas ir izteiktas, bet ne pārspīlētas skropstas. Arī uzacis tiek veidotas dabīgas, bez izteiktām līnijām. Grima aktualitāte ir arī sejas konturēšana ļoti dabīgā veidā, bez izteiktām līnijām, maigi, plūstoši un izpludināti, akcentējot ar vaigu sārtumu. Kristīne Jonāne uzsver, ka sejai jābūt viegli, dabīgi mirdzošai, bez pārspīlējumiem. Viņa piebilst, ka lūpas ir jāmitrina un tās var izcelt ar izteiktu, tumšāku un pludinātu kontūru.

Grims un frizūra: KRISTĪNE JONĀNE

Lai atdzīvinātu kāzu grimu, Dace Kļaviņa iesaka izmantot košus akcentus acu ēnojumā, kas pieskaņoti kāzu krāsām, piemēram, acs ūdenslīnijā ievilkts smaragdzaļš zīmulis vai rozīgas, oranžīgas acu ēnas kopā ar klasiski brūno. Arī viņa izceļ, ka populārākā grima aktualitāte ir izteikts vaigu sārtums ne tikai uz vaiga “ābolīša”, bet jau uz vaiga kaula līdz pat deniņiem. Tāpat aktuāls ir no-makeup makeup jeb grims, kas nogludina dabisko ādas izskatu.

Savukārt brūno toņu lūpu krāsas lieliski iederēsies rudens un bohēmiskajās kāzās. Mirdzošam kāzu izskatam piestāvēs akcenti ar dimantiņiem - acu ēnojumu var papildināt ar kristāliņiem, tikai ārējā kaktiņā vai pa visu acs plakstiņu, radot vēl starojošāku skatienu. Dace Kļaviņa rezumē, ka kāzu grims ir spēcīgs aksesuārs kopējā vizuālajā tēlā, tādēļ ar to var spēlēties, no ļoti dabīgiem līdz dramatiskākiem tēliem, galvenais, lai tas izceļ personību, atbilst kāzu tematikai un kāzu kleitai, kā arī tu tajā jūties skaista.

Grims un frizūra: DACE KĻAVIŅA

Agita Pālena dalās ar vēl dažām būtiskām 2024. gada kāzu grima tendencēm. Arī viņa stāsta, ka aktuāls ir dabiskais skaistums, kas papildināts ar dažām izteiksmīgām niansēm, ko katra līgava var izvēlēties atbilstoši savai gaumei un kāzu tematikai. Agita piedāvā aktuālas kāzu grima idejas.

 • Dabīgs nude meikaps, kas izcels dabīgo skaistumu. Izlīdzināts sejas tonis, viegls tonālais krēms un konsīleris, aizpildītas uzacis, viegli ieēnotas acis un sārts lūpu spīdums. šāda stila meikapu lieliski papildinās vaigu sārtums, kas piešķirs izteiksmīgu un svaigu izskatu. Krāsu var likt dažādās intensitātēs un ne tikai uz vaigiem, bet līdz pat deniņiem un arī kā acu ēnas.
 • Brūnas lūpas - šis trends piestāvēs rudens kāzām. Jāizvēlas piemērots brūnais tonis un pa virsu var uzlikt lūpu spīdumu.
 • Mitrais jeb wet meikaps vairāk piestāvēs vasarā, tas radīs dabisku sejas mirdzumu un to var panākt, izmantojot krēmveida produktus, izgaismotāju jeb highlihgter un lūpu spīdumu.
 • Biezas, spurainas uzacis izcels acis un piešķirs sejai izteiktāku formu. šādu efektu var panākt, izmantojot uzacu želejas un gēlus, saķemmējot matiņus uz augšu un aizpildot tukšās vietas ar uzacu flomāsteru vai pomādi.
 • Neona krāsas - drosmīgākas sievietes var izvēlēties šo trendu, izvēloties neona krāsu acu ēnas ar lainera līniju. šajā gadījumā Agita Pālena iesaka izcelt acis, bet pārējo seju atstāt neitrālos toņos.
 • Sejas rotājumi - ja vēlies savam izskatam pievienot akcentu un šarmu, modē būs dažādi sejas dekori, piemēram, kristāliņi un pērles. Lai koptēls izskatītos vēl labāk, var uz acīm likt gliterus un cita veida spīdumus.
 • Smokey eyes jeb dūmakainas acu ēnas- šis meikapa stils vienmēr izskatīsies labi. šeit var izmantot tumšas un matētas ēnas. 2024. gada īpaši aktuāli būs pelēkie un sudraba toņi.

Mona Krastiņa apstiprina, ka 2024. gadā saglabāsies dabiska grima aktualitāte, kas izcels veselīgu ādu un dabīgu mirdzumu. šādu grimu var papildināt ar jau minēto vaigu sārtumu, satīna pūderi, laineri, skropstu pušķīšiem un lūpu spīdumu vai izcelt lūpas ar kādu košāku toni. Kā viņa novērojusi, šī tendence ļoti atspoguļojas arī slavenību kāzās.

Grims un frizūra: MONA KRASTIŅA

Runājot par līgavas tēlu kopumā, Mona Krastiņa stāsta, ka 2024. gadā īpaši tika uzsvērts līgavas plīvurs. Aktuāli būs gan īsāki, gan garāki plīvuri pāri kleitai, kas sniedzas līdz zemei. Plīvuri būs visdažādākie - gan mežģīņu, gan dažādu izšuvumu. Kā viņa uzsver, plīvurs ir lielisks veids, kā piešķirt līgavas tēlam individualitāti.

Līgavas tēls iet roku rokā ar kopējo kāzu konceptu. Tādēļ Mona Krastiņa stāsta arī par to, ka 2024. gada tendence būs ilgtspējīgas kāzas. Līdz ar to līgavas arvien biežāk izvēlēsies dabīgu materiālu, videi draudzīgas kāzu kleitas vai pat vintāžas kleitas, kas piešķirs unikālu akcentu. Tomēr ilgtspējīgas kāzas nebūt nenozīmē vienkāršas kāzas.

Kā stāsta Mona Krastiņa, krāšņas kāzas joprojām būs aktuālas. Tajās baltās kleitas un melnos uzvalkus nomainīs ēterisks un gaisīgs kāzu stils - pasteļtoņa kleitas un smilškrāsas uzvalki. šis stils īpaši iederēsies kāzās brīvā dabā, pludmalē, rožu dārzā vai sapņu pilī. Kā uzskata Mona, jo krāšņāka vide, jo līgavas tēlā var vairāk spēlēties ar aksesuāriem, grimu un frizūrām.

Pārejot pie tēmas par kāzu frizūru aktualitātēm, Mona Krastiņa ieskicē, ka uzmanība joprojām tiks pievērsta vijīgām beach wave lokām, īpaši sākoties vasaras sezonai. Tāpat aktualitāti saglabās zemās copes. Tēlu papildinās kāzu frizūru aksesuāri, piemēram, ziedi un bantes, un, tāpat kā kāzu grimā, arī matu sakārtojumā var pievienot pērles un dimantus.

Grims un frizūra: DACE FILIMONOVA

Kāzu frizūras 2024. gadam

Pasaule godalgotais frizieris, stilists un House of Hair kreatīvais direktors Kristaps Slakters - Zvejsalnieks uzskaita kāzu frizūru tendences 2024. gadam.

 • Ja tev ir lokaini vai viļņaini, varbūt cirtani mati? Tad apsveicu ! Vari ielikt matu želeju un esi gatava savai īpašajai dienai - dabīgi skaista un nesamākslota! Vari atstāt tos izlaistus vai pa pusei saņemtus, ar pinumu elementiem. Populāri šogad un, visticamāk, tendencēs sekos arī nākamgad, ir ar matu želeju klasiski atglaust matus uz aizmuguri un atstāt izlaistus visa garumā, liekot akcentu uz kleitu un grimu.
 • Ja tev ir taisni mati, tad noteikti pirms frizūras iesaku matus saveidot lokainus vai viļņainus, piedodot matiem gaisīgu, apjomīgu tekstūru. Tad matus kārto vēlamajā virzienā izlaistus vai pa pusei saņemtus, vai turpina izveidot copi ar pinumu elementiem, kuri ir ļoti aktuāli šogad. Starp citu, cope ir lieliska arī otrās dienas frizūra, kur mati tiek sapīti vai savirpināti, bize vai virve tiek veidota gaisīga, viegla un nekārtīga, tad tiek sasprausta copē. Protams, lielu uzmanību ir jāvelta copes lielumam un pareizās vietas izvēlei. Piemēram, nākamgad turpina būt aktuālas augstās balerīnu copes, kuras ir novietotas tieši galvas augstākajā punktā. Pievērs uzmanību tam, lai līgavas koptēls no kurpju papēžiem līdz copes augstākajam punktam nepārsniedz līgavaiņa auguma garumu. Harmoniski izskatīsies, ja vīrietis būs garāks.

Grims un frizūra: HOUSE OF HAIR
 • Viennozīmīgi nākamā gada tendence ir augsta zirgaste, kuru var papildināt ar mākslīgajiem vai dabīgajiem matiem, lielisks materiāls ir arī kanekolons, ar kura palīdzību var astes virpinājumu veidot līdz pat papēžiem.
 • Vislabākā otrās dienas frizūra - bobs. Kāzu dienā visbiežāk līgavas izvēlās romantisku tēlu vai garus matus, savukārt, mans ieteikums, kad līgava kļūst par sievu, tad otrās dienas frizūru izvēlēties nevis veidojumu, bet jaunu griezumu - ģeometrisku, stilīgu, tajā pat laikā lietišķu. Mičošanas laikā veic šo rituālu, nogriežot garos matus uz stilīgu griezumu, nevis galvā velkot vecmodīgu aubi.

Piedāvājot kāzu frizūru idejas, Agita Pālena piekrīt, ka aktuālas būs copes. Klasiskā brīvā zemā cope izskatīsies labi jebkurai sievietei, bet eleganta augstā baleta cope labi izskatīsies ar kleitu, kurai ir augsta apkakle. Savukārt teksturētas copes palielinās matu apjomu un kuplumu. Dažāda veida astes ļoti labi izskatīsies garu matu īpašniecēm. Asti var ielokot un padarīt kuplāku. Ja mati ir īsi, tos var pagarināt, pieliekot mākslīgos matus.

Grims un frizūra: HOUSE OF HAIR

Agita piebilst, ka aktuālu un interesantu frizūru var izveidot, pusi matu saņemot uz augšu, bet pusi izlaižot, šādi var ieveidot gan taisnus, gan lokainus matus. Taču izlaisti mati patiks minimālisma piekritējām, kā arī sievietēm, kurām lokas labi neturas. Arī izlaistus matus var ieveidot dažādi un atspraust, tam noderēs matu aksesuāri. Ja negribas veidot stīvu un stingru frizūru, aktuāli joprojām ir dabiski ieveidoti mati un nekārtīgi matu sakārtojumi, kas īpaši iederēsies kāzās pludmalē.

Marta Silova stāsta, ka arī 2024. gada kāzu sezonā redzēsim līdzīgas tendences kā 2023. gadā - glamūrs un romantika būs klātesoši arī nākamgad. Glam waves un Holivudas lokas kā izlaistā veidā, tā augstajās astēs. Kā arī kārtīgas, noslīpētas copes un mezgli. Martas Instagram ieteikumu sadaļā dominē French twist, kas apvieno vieglumu, romantiskumu un eleganci, tāpēc viņa tic, ka tā būs viena no top frizūrām vasarā. šāda veida frizūras lieliski papildinās grima tendences - viegli izpludināta lainera līnija, papildināta ar mākslīgo skropstu pušķīšiem, mirdzoša āda un sulīgas lūpas.

Grims un frizūra: MARTA SILOVA

Arī Santa šemeta uzsver nozīmi, kas piemitīs romantiskai, tīrai un gaisīgas noskaņai, kurā katra līgava akcentēs ko savu. Viņa papildina, ka arvien populārākas kļūst vieglas un dabiskas frizūras, taču bizes tiks veidotas tā, lai radītu unikālu un romantisku izskatu. Arvien vairāk atkal atgriežas matu aksesuāri - tie jebkurai frizūrai un tēlam piešķir eleganci. Tām, kas kāzu dienā vēlas pārsteigt, jāizvēlas aktuālās frizūras ar lielāku apjomu un nekārtīgākas.

Grims un frizūra: SANTA šEMETA

Mona Krastiņa uzskata, ka mati ir līgavas rota. Kā stiliste viņa uzsver, ka matu sakārtojumu būtu nepieciešams izvēlēties pēc kāzu tematikas. Ja līgavas tēls ir ēterisks, gaisīgs, viegls, tad arī frizūra, visticamāk, būs vieglas lokas, vijīgs pinums. Ja kāzas ir mūsdienīgas, tad šobrīd ir īpaši aktuāli pavisam minimālistiska stila matu sakārtojumi. Taču, lai frizūra būtu reprezentabla arī otrajā dienā, viņa iesaka veidot izturīgas lokas, kuras otrajā dienā vari viegli transformēt vijīgā copē, astē vai brīvākās lokās.

Dace Filimonova priecājas par to, ka modē ir individualitāte un 2024. gada grima un frizūru tendences to atspoguļo. Protams, ka ir kopējās tendences, taču tas, kas viņu kā stilisti patiesi priecē, ir, ka līgaviņas atļaujas meklēt tieši viņām tuvāko stilu, kas atspoguļojas svinību kleitas un vietas izvēlē. Zinot to, kāda būs līgaviņas kleita, kur notiks svinīgā ceremonija, redzot katras individuālās sejas un figūras īpatnības, skaidrāk var saprast, ko ieteikt, kas piestāvēti konkrēti viņai un sasauktos ar kopējo stilistiku.

Grims un frizūra: DACE FILIMONOVA

Dace stāsta, ka šī gada vasarā ļoti aktuāli bija mati uz vienu pusi un otra puse atsprausta. Tās var būt gan Holivudas lokas, gan daudz un dažādas citas interpretācijas, ņemot vērā visus iepriekš minētos faktus. Parādās tendence ieveidot matus vieglās lokās un atstāt tos vaļējus. Pārsvarā šāda izvēle ir tad, ja kāzas ir dažu stundu garumā bez vakara daļas. Var variēt arī ar uz augšu saspraustiem matiem, kur rotaļīgi krīt matu šķipsnas.

Dace stāsta, ka vēl viens aktuāls trends ir precīzs celiņš pa vidu un brīvi krītoša čolka abās pusēs, kā arī celiņš pa vidu un ļoti gludi pieglausti mati, izmantojot želeju un matu laku. Viņa cer ko šādu izveidot nākamajā kāzu sezonā, kā arī eksperimentēt ar jebkādām citām līgavu vēlmēm.

Grims un frizūra: LINDA LIEPIŅA

Ieva Pētersone piekrīt, ka aktuālie frizūru veidi ir brīvas zemās copes, kuras izskatās romantiski un sievišķīgi, kā arī atstātās šķipsniņas gar seju, kas piešķirs kustību frizūrai un maigumu kopējam tēlam. šādai frizūrai piestāvēs romantiska stila kleita ar mežģīnes rakstu, plūstoša un maiga. Romantiskā tendence atspoguļojas arī grimā - dabiska, mirdzoša izskata āda apvienojumā ar rozīgo toņu acu ēnām un nedaudz mirdzošu akcentu uz plakstiņa. Vaigu sārtums savilks visu tēlu kopā un izveidos romantisku līgavas tēlu!

Grims un frizūra: IEVA PĒTERSONE

Minimālisma cienītājām aktuālas ir zemās copes, kuras ir nogludinātas izmantojot matu želeju. šāda veida frizūra izveidos elegantu un klasiskāku izskatu tēlam. šādai frizūrai piestāv eleganta kleita, kura ir no satīna vai zīda auduma, vienkāršība un minimālisms. šāda tēla grims - laineris aktuālajā brūnajā krāsā un matētās acu ēnas latte toņos - silti brūnos, bēšos, gaišajos toņos apvienojumā ar izceltiem vaigu kauliem elegantam izskatam.

Ieva Pētersona papildina, ka aktuālas ir arī zirgastes, gan zemās, gan augstās. Zirgasti var izveidot rotaļīgu un romantisku vai elegantu un klasisku. Izmantojot dažādus veidošanas paņēmienus, zirgasti var izveidot lokainu vai ar vilni, kā arī pilnībā taisnu. Zirgaste patiešām piestāvēs kā elegantam stilam, tā romantiskam un arī boho. Viss ir atkarīgs no tā, kā to izveido!

Grims un frizūra: IEVA PĒTERSONE

Gunta Strelkova apkopo 2024. kāzu vizuālā tēla tendences un saka, ka tās turpinās iesākto no 2023. gada sezonas - teksturētas copes, gan zemās, gan augstās, Holivudas vilnis dažādos izpildījumos, kā arī half-up, half-down (kad matus saloko un tie tiek daļēji saņemti aizmugurē). šādu frizūru var papildināt kāda bize sānos vai izlaisto matu daļā.

Meikapā tendences līgavām nākamajā sezonā būs no makeup jeb dabīga izskata meikaps, izceļot pašas skaistumu, radot mirdzošas, veselīgas ādas efektu. Tām, kuras vēlēsies ko jaudīgāku, tēlu varēs paspilgtināt ar izteiksmīgāku vaigu sārtumu vai košākām acīm.

Grims un frizūra: GUNTA STRELKOVA

Dace Kļaviņa dalās savos novērojumos un stāsta, ka, viņasprāt, pēdējos gados nav izteiktu aktualitāšu, drīzāk frizūras tiek dažādi variētas, ņemot vērā to, kāds ir personīgais stils un kāda ir kāzu tēma un kāzu kleita. Tādēļ vēl joprojām ir gaisīgas, dabīgas, maigas, sievišķīgas frizūras, no brīvi savāktām frizūrām līdz izlaistām Holivudas lokām.

Aktuālas ir arī gludas zemās zirgastes. No modes iziet stingrās, kokaini cietās frizūras. Kopsavelkot, Dace Kļaviņa uzskata, ka mūsdienās moderni ir būt pašai sev, nesekot trendiem, justies skaisti un pašpārliecināti. Lai to panāktu, svarīgi ir iepriekš visu izrunāt ar frizieri, lai rezultāts būtu komfortabls un tāds, kādu tu to gribi redzēt.

Grims un frizūra: DACE KĻAVIŅA

Linda Liepiņa piebilst, ka tad, kad runa ir par tendencēm - cik cilvēku, tik viedokļu. Ņemot vērā modes daudzveidību šobrīd, kad mijas ekscess ar absolūtu minimālismu, grūti definēt kopējas iezīmes. Viņa kāzu tēlam vienmēr iesaka izvairīties no trendiem, jo tie parasti slikti noveco fotoattēlos, bet tomēr vissvarīgākais ir līgavai iet saskaņā ar savu redzējumu un sajūtām, palikt autentiskai pret sevi!

Grims un frizūra: LINDA LIEPIŅA

Raksta autore: Renāte Berga

Kāzu skaistumkopšanas un vizuālā tēla speciālisti: Kristīne Dombrovska, Marta Silova, Agita Pālena, Kristīne Jonāne, Dace Kļaviņa, Mona Krastiņa, Kristaps Slakters-Zvejsalnieks | House of Hair, Santa šemeta, Gunta Strelkova, Dace Filimonova, Ieva Pētersone, Linda Liepiņa

Citi Raksti