Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pāris ir kā vienots veselums. Mikropasaule, kurā ir savi noteikumi, ieradumi, mīļas un svarīgas lietas un sajūtas. Tomēr ikvienu pāri veido divi indivīdi. Līgavainis un līgava - tās ir divas personības, kuru viedoklis par kāzu rīkošanu var atšķirties. Tas, ka kāzu rīkošanas procesā rodas domstarpības, ir satraucoši, tomēr pavisam dabiski un atrisināmi. Viens no jums var vēlēties saaicināt uz kāzām krietnu radu pulku, jo tāda vienmēr bijusi mīļotā cilvēka kāzu vīzija un redzējums par īstām svinībām, savukārt otrs sapņo uzrīkot elopement kāzas uz tropiskas salas tikai divatā. Bet lēmums jāpieņem kopējs.

Ieteikumi, kā nonākt pie kopīgas kāzu vīzijas:

●  Uz mirkli aizmirstiet par kāzu rīkošanu. Veltiet laiku viens otram, ieklausoties ne vien mīļotā teiktajā, bet sajūtās un noskaņojumā. Atcerieties, kādēļ vispār esat kopā un kādēļ grasāties precēties - tāpēc, ka viens otru mīlat, cienāt un vēlaties baudīt otra klātbūtni. Dodieties randiņos! Arī kāzu rīkošanas procesam jābūt patīkamam;

kazu vizija un koncepts stils
Foto: NICOLE KIRSHER PHOTOGRAPHY

●  Uzrīkojiet kāzu koncepta plānošanas vakaru romantiskā gaisotnē, daloties ar savu kāzu redzējumu un atlasot kopsaucējus. Uzdodiet viens otram un paši sev uzvedinošus jautājumus, lai izprastu, kas tieši savās kāzās jums ir pats svarīgākais - ģimenisks siltums, gadalaiks, svinību vieta dabā vai elegantā restorānā, atmosfēra kā trakā ballītē vai intīma un privāta noskaņa...?

●  Iztēlojieties savu kāzu dienu kā filmu - kā tajā jūtaties, ko redzat, dzirdat? Padalieties ar savu kāzu filmu viens ar otru!

●  Abi uzrakstiet 3-4 lietas, bez kurām savas kāzas nespējat iztēloties;

kazu vizija un koncepts stils
Foto: IEVA ANDRUPE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

●  Lai radītu vienotu kāzu vīziju, uzdodiet viens otram ierosinošus jautājumus:

  • kā un kur iepazināmies?
  • vai ir kāds īpašs notikums, vaļasprieks, grāmata, filma, dziesma, tēls, mirklis, kas mūsu attiecībās ir īpaši nozīmīgs un simbolisks? Tas var būt izejas punkts, uz kā bāzes veidot kāzu konceptu;
  • mūsu mīļākais gadalaiks vai nozīmīgs datums,
  • ko mums patīk darīt kopā?
kazu vizija un koncepts stils
Foto: NICOLE KIRSHER PHOTOGRAPHY

●  Atcerieties, ka nav tādu rāmju vai nosacījumu, kuros kāzas būtu jāiekļauj. Labs kompromiss var būt kāzu stilu un ideju apvienojums vienā oriģinālā un radošā kāzu stāstā. Turpinot plānošanu, izkristalizēsies, kas tajā iederas un kas ne;

●  Prātīgākais, ko darīt, ja apmaldāties savā kāzu idejā - iesaistīt procesā kāzu rīkošanas profesionāļus;

●  Sadaliet kāzu uzdevumus! Lai tālākais kāzu rīkošanas process būtu harmonisks, sadaliet kāzu rīkošanas uzdevumus savā starpā tā, lai katrs darītu to, kas patīk un padodas vislabāk. Pārējiem darbiem atrodiet citus izpildītājus no pakalpojumu sniedzēju vai draugu un radu loka.

Meklē savu kāzu rīkotāju šeit: KĀZU AĢENTŪRAS UN KĀZU RĪKOTĀJI

kazu vizija un koncepts stils
Foto: IEVA ANDRUPE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Palīgs kāzu plānošanas ikdienā - kāzu plānotājs

LĪGAVĀM kāzu plānotājs ir profesionāli veidota kāzu rīkošanas rokasgrāmatas, kas pavadīs jūs kāzu organizēšanas procesā soli pa solim secīgā kārtībā. Tas atvieglos gan budžeta sastādīšanu un citus praktiskus jautājumus, gan ir bagāts ar pieredzes rezultātā iegūtiem padomiem un ieteikumiem, kas padarīs kāzu rīkošanas procesu raitu un saprotamu.

Kāzu plānotāju iegādājies šeit: KĀZU PLĀNOTĀJS

kāzu plānotājs

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: IEVA ANDRUPE, NICOLE KIRSHER PHOTOGRAPHY


Lasi arī: JA KĀZAS RĪKOJAM PAšI. ZEMŪDENS AKMEŅI

Citi Raksti