Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Jauns gads - jauni ieradumi

Jauns gads - jauni ieradumi

Gadu mijai tuvojoties, mēs arvien vairāk sākam domāt par to, kas esam un ko darām uz šīs pasaules. Mūsu prātā pavīd domas par būtību, pienākumiem, atbildību un dzīvi kopumā. Kas ir tas nospiedums, ko gribam atstāt? Kā mēs gribam nodzīvot šo dzīvi? Par kādiem cilvēkiem jākļūst, lai to paveiktu? Ir kāds izcils citāts... Tu neizvēlies savu nākotni. Tu izvēlies savus ieradumus, un tie veido tavu nākotni.

MenuLiene Uresina

Vai tu kādreiz aizdomājies, kā tas ir iespējams - kamēr vieni jebkurā dzīves jomā kāpj uz pjedestāla, citi mūžīgi ķepurojas, kā vien māk, reizēm pat nesasniedzot savus mērķus?

Atbilde ir vienkārša. Vaina ir viņu ieradumos. Veiksmīgiem cilvēkiem ir veiksmīgi ieradumi.

Ko tas nozīmē?

Tā vietā, lai katru nedēļas nogali izklaidētos vai kārtējo reizi atliktu savus pienākumus, veiksmīgi cilvēki savu laiku tērē produktīvi, darot to, kas viņiem nāks tikai par labu.

šeit ir 5 vienkārši, bet ļoti nozīmīgi ieradumi, ko veiksmīgi cilvēki piekopj ikdienā. Sākot tos būvēt jau no Jaunā gada, arī tevi tie aizvedīs pie taviem sapņiem!

1. Viņi mostas agri

Pasaules veiksmīgākie cilvēki ir raduši mosties ap 5 no rīta, kas ir vismaz 3 stundas agrāk nekā parasti sākas darba diena. Viņi izmanto šo laiku, lai lasītu, meditētu, sportotu un veltītu laiku sev. Ir pierādīts, ka mēs esam produktīvāki tieši no rīta, nevis vakarā, līdz ar to, jo agrāk tu piecelies, jo vairāk tu vari paveikt jau pirms darba dienas sākuma.

2. Viņi sporto

Pētījumi liecina, ka vairāk nekā 70% no pasaules veiksmīgākajiem cilvēkiem atrod laiku, lai varētu nodarboties ar sportu katru dienu. Lai arī veiksmīgi cilvēki bieži vien ir ļoti aizņemti, viņi zina veselīga prāta un ķermeņa nozīmi. Regulāras fiziskas aktivitātes uztur tavu ķermeni formā, kā arī trenē disciplīnu, kas palīdzēs sasniegt tavus mērķus. Tu vari izvēlēties sev patīkamāko sporta veidu - joga, skriešana, riteņbraukšana, komandu sports vai pat staigāšana - jo galvenā ideja ir izkustināt savu ķermeni un sakārtot prātu.

3. Viņi lasa katru dienu

Pasaules dižākie prāti ir kaislīgi lasītāji. Bils Geitss, Vorens Bafets, Marks Zakerbergs, Elons Masks un citi pasaules līderi apgalvo, ka atvēl laiku lasīšanai katru dienu. Lasīšana paplašina mūsu redzesloku un izglīto mūs. Ja tu neesi liels lasītājs, sāc ar vien pāris lapaspusēm dienā.

4. Viņi plāno savu laiku

Laiks ir mūsu vērtīgākais resurss. Veiksmīgi cilvēki zina, ka laika nepaliek vairāk, tāpēc viņi to izmanto savā labā. Tas nozīmē, ka viņi izvērtē savas prioritātes. Ja tas netiek izdarīts, mēs mēdzam atstāt svarīgas lietas uz pēdējo brīdi vai arī aizpildīt savu laiku ar lietām, kas nav svarīgas. Veiksmīgi cilvēki plāno savu laiku gudri, tieši tāpēc viņiem izdodas apvienot kā darba pienākumus, tā arī ģimenes dzīvi.

5. Viņi meditē

Viens no veidiem, kā viņi cīnās ar stresu, ir meditējot kaut nedaudz katru dienu. Tas palīdz atbrīvot prātu no liekā, mazināt stresu un satraukumu, atjaunot enerģiju un reizēm pat radīt jaunas idejas. Daudzi veiksmīgi cilvēki, piemēram, Opra un Stīvs Džobss atzinuši, ka 20 minūšu meditācijai katru dienu var būt milzīga ietekme uz viņu dienu un koncentrēšanās spējām.

Atceries, ka tieši tavi ieradumi nosaka, kas tu esi un kādu dzīvi dzīvo. Iespējams, lai kāptu pa karjeras kāpnēm, uzlabotu savas attiecības ar līdzcilvēkiem vai uzsāktu savu biznesu, tev ir nepieciešams ieviest savos ikdienas paradumos pavisam nelielas izmaiņas. Sāc kaut ar mazumiņu un ej šo ceļu soli pa solim! Es ticu, nākamais gads tev pavērs jaunas iespējas!

Raksta autore: Liene Uresina

Piesakies konsultācijai šeit.

Skati apmācību programmu mājas lapā un seko jaunumiem IG profilā.

Citi Raksti