Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu transports ir neatņemama kāzu dienas sastāvdaļa, tāpēc tā izrotāšana ir nozīmīgs process. Visbiežāk šim nolūkam tiek izmantotas lentas un ziedu kompozīcijas, taču pāri mēdz izdomāt arī citus oriģinālus dekorēšanas veidus.

LĪGAVĀM tavai iedvesmai apkopoja 8 interesantas idejas kāzu auto dekorēšanai 2022.

1. Neparasti ziedi

Skaistas baltas rozes, kā galvenā auto rota, noteikti izskatīsies izsmalcināti un eleganti, tomēr varbūt ir vērts pamēģināt ko mazāk pierastu. Kuplas hortenzijas, rudzupuķes, smalkas plīvurpuķes, eksotiskās orhidejas vai pat ābeļu ziedi noteikti atsvaidzinās kāzu auto izskatu.

kazu auto dekoracijas
Foto: ANAIS POSAMAI

2. Mūžam zaļi

Pamēģini izrotāt automašīnu ar meža veltēm - skujām, zariņiem, melleņu mētrām, putnu spalvām un sūnām. Kāzu automašīna izskatīsies kā no pasaku meža izbraukusi un labi piestāvēs netradicionālās kāzās. šādi vari dekorēt auto arī ziemā, kad trauslie ziedi cieš no sala, savukārt mūžzaļie augi saglabāsies svaigi un skaisti.

kazu auto dekoracijas

3. Skaistā bohēma

Auto dekorēšanai var izmantot ne tikai ziedus, - lieliski izskatīsies arī dekoratīvas smilgas un labība. Īpaši labi šāds auto piestāvēs bohēmiska stila kāzās. Izskatu var atsvaidzināt, nokrāsojot vārpas zelta vai sudraba krāsā. šāds dekors lieliski iederēsies arī svinību vietas sapošanai.kazu auto dekoracijas

4. Kristālu maģija

Saka, ka dimanti ir uz mūžu, un tāda ir arī laulība. Dekorē kāzu auto atbilstoši - ar mirdzošiem kristāliem, zvaigznēm, spogulīšiem vai citiem zaigojošiem priekšmetiem. Galvenais, lai auto neizskatās pēc disko bumbas, tāpēc ieteicams nepārspīlēt.

kazu auto dekoracijas

5. Skaistie mezgli

Interesanti izskatīsies dekoratīvi mezglojumi, vijumi un sapņu ķērāji. Savītā aukla vienlaikus simbolizēs jauno savienību, turklāt būs oriģināls veids kā izrotāt jūsu svinību auto.

kazu auto dekoracijas

6. Kā no modes skates

Audums ir lielisks materiāls skaistām dekorācijām. Izmanto oriģināliem rotājumiem skaistu satīnu, mežģīnes un pat pērles. Īpaši skaisti tas piestāvēs retro auto.

kazu auto dekoracijas
Foto: THE LIFE YOU LOVE PHOTOGRAPHY

7. Pavisam neuzkrītoši

Ja izteiksmīgas kāzu transporta dekorācijas nav tas, ko vēlaties, iespējams, mazas, tikko jaušamas norādes būs daudz piemērotākas. Tā var būt neliela uzlīme auto aizmugurējā logā ar uzrakstu “Tikko precējušies” vai numura zīme, kurā apslēpts šis vārdu salikums.

kazu auto dekoracijas

8. Atbilstoši tematikai

Pieskaņo spēkratu kāzu tematikai un izvēlētajām krāsām. Ja nepieciešams, izmanto auto nomu, lai atrastu atbilstošāko auto. Ne vienmēr šim nolūkam jāizmanto automašīna. Visas iespējas būt oriģināliem, atbraucot ar motorolleru, karietē vai zirga mugurā.

kazu auto dekoracijas

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: KREATIV WEDDING, ANAIS POSAMAI, THE SPELL, TRAVELINGPHOTOBUS, THE LIFE YOU LOVE PHOTOGRAPHY

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: ROMANTISKI, INTERESANTI UN JAUTRI JAUNLAULĀTO KĀZU AUTO UZRAKSTI

Citi Raksti