Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

šis bija jaudīgs gads! Savādāks, pieklusinātāks, tomēr mīloši pāri un grāmatžurnāla stāstu varoņi pierādīja - ja vēlamies apprecēties un mums tas ir svarīgi, izdarīsim to, neskatoties ne uz kādiem šķēršļiem!

Straujiem soļiem tuvojoties jaunai aizraujošai un vēl nebijuša radošuma piesātinātai kāzu sezonai, smelieties iedvesmu devītā LĪGAVĀM grāmatžurnāla 272 lappusēs.

Baudāms un šķirstāms kāzu grāmatžurnāls  nopērkams arī salonā Bride to be, Avotu ielā 1, Rīgā.

Tiem, kas vēlas iedvesmoties, neizejot no mājām, piedāvājam iegādāties grāmatžurnālu elektroniskā versijā.


Lasi un iegādājies žurnālu drukātā formātā šeit.

Kā arī online digitālo versiju šeit.


Kā arī pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva starpniecību. Sūtīšanas izmaksas 3.50 EUR. Noformējot pasūtījumu, sūtiet sekojošu informāciju uz zurnals@ligavam.lv - vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā Omniva pakomāta adrese, pasūtītāja konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Skati pakomātu atrašanās vietas šeit: PAKOMĀTU ATRAšANĀS VIETAS

Brīdī, kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Jūs saņemsiet SMS un varēsiet doties sūtījumam pakaļ.


Ieskats grāmatžurnālā LĪGAVĀM nr. 9

Kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM sniedz padomus un praktiskus profesionāļu un pieredzējušu pāru ieteikumus, kas lieliski palīdzēs burvīgajā kāzu organizēšanas un gaidīšanas procesā, piedāvā baudīt kāzu stāstus šarmantās un iedvesmojošās labāko Latvijas kāzu fotogrāfu fotogrāfijās, lasīt intervijas un reālu pāru kāzu stāstus.

ligavam k azu grāmatžurnāls 9 - 2021
Foto: ELĪNA UPMANE

Ieskatīsimies žurnāla lappusēs!

Uz LĪGAVĀM grāmatžurnāla Nr. 9 vāka - modelis un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems ar šarmanto līgavu, medicīnas studenti, Julia Ehlenz

Jau par tradīciju kļuvis LĪGAVĀM grāmatžurnālu izdot ar diviem dažādiem vāka noformējumiem - izvēlieties pēc savas gaumes un noskaņojuma vasarīgi saulainu vai eleganti romantisku žurnāla eksemplāru.

ligavam gramatzurnals nr 9 2021
Foto: ELĪNA UPMANE

Jūlijas un Mārtiņa mīlestības dzimšanas stāstu lasi intervijā ar pāri “Kad vēderā eksplodē tūkstošiem raķešu.”

ligavam k azu grāmatžurnāls 9 - 2021
Foto: ELĪNA UPMANE

Saņem ekskluzīvus un praktiski noderīgus profesionālu un vairāku gadu garumā pieredzi uzkrājušu kāzu fotogrāfu padomus, kā tikt pie tiešām kvalitatīvām un baudāmām kāzu fotogrāfijām.

ligavam gramatzurnals nr 9 2021

Raksts, kam nav nedz termiņa, nedz vecuma vai attiecību statusa ierobežojumu. Par to, kā kopt attiecības jau pirms laulībām, kā prast novērtēt savu mīļoto cilvēku ik dienas, negaidot, kad attiecības pārņem sarežģīti risināmas problēmas. Kā labs atgādinājums mums visiem! Stāsta koučs Kristīne Kreile un attiecību psiholoģijas speciāliste Zane Ozoliņa.

ligavam k azu grāmatžurnāls 9 - 2021
Foto: ELĪNA UPMANE

Kas aktuāls šajā kāzu sezonā? Lasi par jaunākajām kāzu tendencēm.

Un mīlestību tiešām neviens nav atcēlis arī kovid laikā! Ar pieredzi dalās pāri, kas pieredzēja pirmo kovid vilni un mainīja savus kāzu plānus, lai varētu realizēt savas mīlestības svinēšanu, neatliekot to uz nezināmu laiku.

ligavam gramatzurnals nr 9 2021ligavam gramatzurnals nr 9 2021

Ekskluzīva iespēja saņemt atbildes par kāzu organizēšanas jautājumiem no profesionālas kāzu rīkotājas Alises Kolosovas/Boutique Event Planning. Jautājumus uzdod līgavas.

ligavam gramatzurnals nr 9 2021

ligavam k azu grāmatžurnāls 9 - 2021
Ilustrācija: MELĀNIJA VILKS

Apprecēties oriģināli un neparasti? Lūk, idejas!

ligavam gramatzurnals nr 9 2021

Smelies iedvesmu 14 dažāda koncepta un stila kāzu fotostāstos!

MARLĒNA & GUNDARS OZOLI
SINTIJA & MIKS UŽĀNI
ANDA & JĀNIS UPMAĻI
PAULA & RODRIGO ĀBOLI

Ieskats žurnāla prezentācijas pasākumā

Citi Raksti